Autors Tēma: LV bankas  (Read 6040 reizes)

Offline Broms

Re: LV bankas
« Atbildēt #15 : Marts 21, 2018, 18:07:39 »

Tā arī ir, ka tie, kas tikuši pie naudas, zina arī anekdoti par tējkannām, kuras vajag sist kamēr maziņas, lai neizaug par lokomotīvēm... :)

Aha, visi miljonāri mierīgi var pastāstīt, kā tikuši pie otrā miljona. Par pirmo gan sīkumos neizplūst :)

-Par ko nopirki Mersedsu?
-Pārdevu veco, nedaudz piekrāju un nopirku šo.
-Kur iepriekšējo dabūji?
-Pārdevu Fordu, piekrāju un nopirku!
-A Fordu?
-Žiguli pārdevu...
-Kur Žiguli dabūji?
-Moci pārdevu?
-Kur motociklu dabūji?
-Velosipēdu pārdevu.
-Un no kurienes velosipēds?
-...stop, stop... par to jau es atsēdēju!

Offline vecinja

Re: LV bankas
« Atbildēt #16 : Marts 21, 2018, 22:05:17 »
Nu re - I.R. iesūdzējis Eiropas tiesā LV - droši vien arī vinnēs to tiesu.Kas maksās - mēs, sīkie knariņi no saviem nodoklīšiem :sarcasm:

Offline daddy

 • Relikvija
 • ******
 • Ziņas: 3761
 • Total likes: 3386
 • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: LV bankas
« Atbildēt #17 : Marts 22, 2018, 09:12:45 »
a ko viņam citu darīt, ja LV varasiestādes ar viņu nesmuki izdarās??  Ja ir pierādījumi, tad tos galdā, tiesājiet un rūtaina saule... bet te - velk gumiju... 
Offline Andžons

Re: LV bankas
« Atbildēt #18 : Marts 22, 2018, 22:11:23 »
Man ja vairāk izskatās pēc oligarhu ķīviņa - tā sakot ZZS oligarhi, mēģina ietekmēt banku oligarhiju, liedzot viņiem darboties ar ~30% no sava apgrozījuma. ;) 
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Offline vecinja

Re: LV bankas
« Atbildēt #19 : Marts 22, 2018, 22:15:35 »
Nu par to jau cepos - nezinu, kas visu šo teātri režisējis, bet sajūta, ka tāda paliela diskoordinācija augšējos LV gaiteņos.Nu - ja I.R. grēcīgs - tak varēja to nokārtot tā, lai nesmukums neskan pa pasauli - panākt, lai pats atlūdzas utml. Ja gribēja, lai troksnis liels, tad vismaz pakonsultēties ar juristiem kā to lietu noveidot korekti.Tagad izskatās, ka jau tā ne pārāk spožo LV tēlu speciāli apķēza - viens nesmukums velk līdzi nākošo.

Offline daddy

 • Relikvija
 • ******
 • Ziņas: 3761
 • Total likes: 3386
 • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: LV bankas
« Atbildēt #20 : Marts 23, 2018, 08:45:24 »
Nu par to jau cepos - nezinu, kas visu šo teātri režisējis, bet sajūta, ka tāda paliela diskoordinācija augšējos LV gaiteņos.Nu - ja I.R. grēcīgs - tak varēja to nokārtot tā, lai nesmukums neskan pa pasauli - panākt, lai pats atlūdzas utml.


Par to jau stāsts - ja viņiem, "augšējiem gaiteņiem", būtu kas nopietns, tad tā arī izdarītu... bet rādās, ka nav tas skeletiņš nekāds lielais, un tāpēc ir šitāda baidīšana - aizturēšana, kratīšana, mājas aptīrīšana, tipa - atkāpies... a ja atkāpsies - tātad vainaigs!
...tagad ceļ gaisā, ka R dzīvokli pa dārgo izīrē (nekas, ka deklarējis un nodokļus maksā)... ai :( 

Offline nakata kngs

Re: LV bankas
« Atbildēt #21 : Marts 23, 2018, 10:19:09 »
Par to, ka I.R. ir grēcīgs, man šaubu nauu no gadsimtu mijas....sveci neesmu turējis, bet esmu redzējis, ka jautājums "pēkšņi" atrisinās ...diez kāpēc?
Bet piekrītu večiņai, ka tas varētu būt Lembja pirksts...
Esmu runājis ar džekiem no Krievijas tranzīta 90.gados....kurš nolika rašu "uz ceļiem"?
Kuru krievu biznesa elite visvairāk ienīst Latvijā?
Tas ir Lembis, kurš sēdēja uz trubas gala un diktēja cenas visai lielajai Krievijai....nospieda šos uz ceļiem....šie pie Pēterburgas uzbūvēja savus naftas vadu, tika vaļā no Ventspils atkarības, bet "škrobe tak palika"..
Visa tā Lembja māžošanās ar NATO kritiku ir tikai vēlme pielīst, lai šo neiznīcina ...viņš , ja no kāda baidās, tad no austrumiem...nu, nepiedos to "nolikšanu uz ceļiem"...
Politiskajā cīņà pret Lembi tieši šīs austrumu kapitāla bankas bija lielākie sponsori politiskajiem pretiniekiem - saskaņai, arī vienotībai...tās bankas nesponsorēja zzs
Nu, ja likvidē šo naudas mazgāšanas biznesu, tad Lembja politiskie konkurenti kļūst vājāki...
Tā, ka večiņai varētu būt taisnība...bet fvzin! :)

Offline olgucis

Re: LV bankas
« Atbildēt #22 : Marts 23, 2018, 10:36:24 »
Ak, Kungs! Man pat tas prātā neienāca ... Bet diezgan reāli

Offline Zigfrids

 • Veterāns
 • *****
 • Ziņas: 2414
 • Total likes: 1008
 • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
Re: LV bankas
« Atbildēt #23 : Marts 23, 2018, 20:13:18 »
..."šādu rīkojumu došanai, ne pildīšanai attiecība uz Latvijas banku sektoru nav nekāda juridiska, nedz starptautiskās vienošanās pamata. Te nav runa par ētiku, tas ir Latvijas suverenitātes pārkāpums. Tātad mums bija apņemšanās pret OECD 20%, atbrauc viesis no Amerikas, un ir 5%? Latvijas ministrei nav pat tiesību pildīt šādus rīkojumus no malas, jo viņa ir Latvijas valdības locekle. Amatā viņu ir apstiprinājusi Latvijas tautas ievēlētā Latvijas Republikas Saeima, nevis ASV finanšu ministra vietnieks Bilingslijs. Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, Latvija nav ASV štats. Turklāt pat ASV štati paklausīgi nepilda jebkuru federālās varas vēlmi..." (C)


Sakiet, vai, izlasot augstkminēto, būtu turpmāk jāieklausās un jāņem par pilnu oponentu argumenti no sērijas: "Zigfrid, beidz čīkstēt/kritizēt/gānīties! Šī taču ir MŪSU valsts!" Vai tiešām "mūsu"? Un vai tiešām "valsts"?
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline nakata kngs

Re: LV bankas
« Atbildēt #24 : Marts 23, 2018, 20:50:25 »
Ak, Kungs! Man pat tas prātā neienāca ... Bet diezgan reāli
...vēl interesants bija Latvijas gāzes sadales process...kamēr Ekonomikas ministrijā valdīja kamparveidīgie, tikmēr LG sadale nenotika...tad EM sāka vadīt šahiste un Lembis pateica - fas! :)
Kāpēc pateica?
Tāpēc,.ka viens no Iteras akcionāriem un attiecīgi LG ir bijušais SWH Ainārs, kurš ir viens no Lembja oponentiem tiesas procesos...ja LG sadala, tad Aināram tur vairs nepaliekot niša biznesam un sv.Juris šim ar kāju pa dibenu...tā rezultātā Latvijas labākais tenisists atsakās spēlēt LV izlasē, jo neesot Pavļiks Morozovs un sv.Juris tak tenisa federācijas boss...cirks pilnīgs! :)
Tagad, kad šahiste vairs nauu EM un tur ir atkal kampariņi, tad dzirdam, ka mājsaimniecībām gāzes tēriņi pieaugs...dēļ LG sadales...
...aaa...es to visu nosapņoju un nekas nauu patiesība! ;)

Offline Andžons

Re: LV bankas
« Atbildēt #25 : Marts 23, 2018, 22:48:14 »
Nu to tak sauc par liberalizāciju, kad sadales tīkls nepieder nevienam no piegādātājiem - šīni gadījumā, Gazprom. Pamata problēma ar gāzes saimniecību, ir ka konkurence uz dzīvojamā fonda apgādāšanu ar gāzi nav.  Konkurence ir tikai rūpnieciskiem objektiem. Stulbi kaut kā!
Un, protams, ja rūpniecību atdala no dzīvojama fonda, tad dzīvojamam fondam izmaksas kāpj! Kamēr dzīvojamais fonds neapvienosies, un nesāks iepirkt gāzi lielos apjomos, progresija nemainīsies. Normāli būtu, ja to dzīv fonda vietā darītu valsts, bet ES to neiesaka, un vietējie mudaki nezin neko citu. ;)
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Offline daddy

 • Relikvija
 • ******
 • Ziņas: 3761
 • Total likes: 3386
 • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: LV bankas
« Atbildēt #26 : Marts 26, 2018, 09:03:05 »
Jūs labāk gribētu komunistus atpakaļ, kad visiem visu pa lēto, vai vispār par velti (solīja)  :sarcasm:  ...bet iedeva tikai vienvirziena biļeti uz saulaino Magadānu...

Offline tas_pats_lv

Re: LV bankas
« Atbildēt #27 : Novembris 12, 2018, 22:01:40 »
Nu ko tuvojas Latvijas 100 gade, ko diez mums bankas sola ...
Plašāka informācija par SEB bankas cenrāža izmaiņām, kā arī izmaiņām Vispārējos darījumu noteikumos, Datu apstrādes principos un Internetbankas līguma noteikumos pieejama https://www.seb.lv/cenradis2019Iespaidīgi, bankas likvidēs visus Latvijas seniorus ... ;P 
« Last Edit: Novembris 12, 2018, 23:43:02 no Spārka »
Džeina:ak dies, penšu sarunas par veselību, ārstiem un veselīgu dzīvesveidu
"Un kas tu tāds esi, lai norādītu kādam, kas jādara? kā teica zemene - komandē savu suni." Emīlija

Ar cieņu ...

Offline Minne

Re: LV bankas
« Atbildēt #28 : Novembris 13, 2018, 11:11:12 »
VISA un Mastercard lētākas

Offline Spārka

Re: LV bankas
« Atbildēt #29 : Novembris 20, 2019, 11:39:21 »
Tikai tā, starp citu:
Russian oligarch Mikhail Abyzov built a complex network of offshore companies that were used to move a fortune out of Russia with Swedbank’s help according to a bank internal report obtained by partner SVT.
(c) https://www.occrp.org/en/investigations/swedbanks-high-risk-secrets

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved