Autors Tēma: Kursh te gribeeja melnbaltos?  (Read 5716 reizes)

Offline Lynx

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #15 : Novembris 18, 2014, 12:23:10 »
Labi gan klaajas... tas nu fakc.  Argo gan shoriit atkal aukstu dushu dabuuja un plusaa veel arestu pagalmaa - liidz pilniigai izzuushanai. parkaa atkal pamaniijaas kaut kaadaa kakaa izvaartiities  :banhead:

Offline ragana

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #16 : Novembris 18, 2014, 12:26:40 »
 :rofl: Mī un žē! Kaka - tas ir nepatīkami, bet beigta vārna daudz trakāk. Kad man bija suns, tas pāris reizes kādā maitā pavārtījās. Un tad atskrien TIK laimīgs! :faint:

Offline Lynx

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #17 : Novembris 18, 2014, 12:41:43 »
Uhu - mums ar taa gadiijies - atskrien nereaali laimiigs Argo, kursh visai traki ozh peec velns vinju zina kaa... Mums te vismaz viena priekshrociiba - siiks tiek pagalminjaa ieslodziits un ar sljuuteni no attaaluma nomazgaats. Taada kaa sunju sharko dusha. Priekshrociiba taa, ka nekad nav tik auksti, lai slapjsh suns aaraa izjustu diskomfortu

Offline rutta

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #18 : Novembris 18, 2014, 16:09:07 »
Nu mūsējais ar reiz bij kaukādā maitā izvārtījies  :(
Tad nu likām vannā- mums pagalms bez dušas.

Offline Pūka

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #19 : Novembris 19, 2014, 18:27:14 »
Abiem :hug: :hug:

Offline Camma

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #20 : Novembris 19, 2014, 20:16:16 »
Skatos, ka Argo uz ielas bez saites. Vai šamam nav niķis jozt prom ko nagi nes? Mums bij īstas mokas ar foksi, jo tam šausmīgi patika braukt. Ja kāds bija ciemos un devās prom, tad foksis pamanījās izsprukt un joza mašīnai pakaļ kilometriem - ej nu savāc, kur nu spēki atstājuši blandoņu.
Visus sakost!

Offline Lynx

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #21 : Novembris 19, 2014, 21:18:41 »
nee nu taa gluzhi nav, ka pavisam projaam muuk. Argo gan mums taads kundzinjsh, kas grib buut liels un patstaaviigs, savu liikumu liidz pacinjam izmet, otru rinkji pa tuvaako kvartaalu un atpakalj uz maajaam. Bet mums jau abi sunji tiek laukaa palaisti, lai savas shtelles nokaarto.

Offline vecinja

Re: Kursh te gribeeja melnbaltos?
« Atbildēt #22 : Novembris 22, 2014, 22:56:45 »
Lynx - Tu tās bildes varētu katru dienu likt - neapniktu skatīties.Tik - kas būtu, ja Argo, kad nāks biku pieaudzis, kādu jaunkundzi saodīs?Vai varb. jūsu tuvumā suņu dāmas nedzīvo?Bet parciņā tak kādu tādu varētu saost.Kad mums bija sunītis - ne reizi vien gadījās - mierīgi pastaigājamies - apkārt tādas mierīgas ielas - palaižu šo no siksnas.Un te - šis tā jauki pamet skatienu atpakaļ un ieskrien kādā pagalmā - nekad tādās reizēs neizdevās šo savākt.Tikai - vai nu pēc dienas vai divām - visbiežāk tā naktī ap pl.2-iem lejā uz ielas atskan - Vau,vau!Un saimniece - no priekiem par laimīgu atgriešanos bļodiņā ko garšīgu ieliek...

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved