Autors Tēma: Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)  (Read 1440 reizes)

Offline Camma

Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)
« : Jūnijs 06, 2016, 21:40:13 »
Kaut kad nesen noskatījos Īstvikas raganas. Šoreiz acu priekšā tā superpareizā beibe, kura visu laiku varkšķēja par ļaunumu, pret kuru citi necīnoties, atvēma ķiršu kauliņus, līdz kamēr miera mika personīgais vīrs bija izbesīts un nosita drostaliņu ar krāsns kruķi.
Nu lūk....
Jau stāstīju, ka man papus ūber cimperlīgs. Starp visām citām lietām, par kurām var otram aknas izknābāt, ir baisi sūdīgā paika - mammucis, kas visu spēj tikai saķēzīt un zupas vietā sanāk tikai piza, un produkti, kuri ir baiss mēsls, gaļas nav kā sugas un pārējais ir tīrais erzacss...
Kamēr kungs dzīvojās pa slimnīcu un nāve stāvēja turpat gultas kājgalī, visi bija mīļumi un paika - ambrozijs. Kad tika mājās, piemetās vēdercaurvējš ar apetītes zudumu. Sapravīju. Nu var ēst visu. Un vecais niķis ir atpakaļ. Viens no mazdēliem atbrauca, izdzirdēja ierasto gānīšanos un īsi konstatēja - "o, ģeds vesels!".
Drošības pēc nobāzu visus krāsnskruķus....
Visus sakost!

Offline lumbergs

Re: Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)
« Atbildēt #1 : Jūnijs 06, 2016, 23:14:02 »
Mammuci no neapdomīga soļa jāpasarga. :rofl:

Offline Narcise

Re: Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)
« Atbildēt #2 : Jūnijs 08, 2016, 00:49:40 »
Man tāds pūcīgs savulaik bija lauku vecaistēvs (zvejnieks).  :)  Ome vispār ļoti labi gatavoja, bet kad prasīja viņam kā garšo, LIELĀKAIS kompliments, kas no viņa tika dzirdēts, bija: " ĒST VAR.."  Savulaik, tikko kas nepatika, tā kritizēja uz vella paraušanu.  :fryingpan:
Bet lielākais humors, ka viņi, pie jūras dzīvodami, bija tā zivis pārēdušies, ka to vispār par normālu pārtiku vairs neuzskatīja. Laikam jau reiz stāstīju, kā bērnībā savām ausīm dzirdēju - vecaistēvs iznācis pagalmā, skaļi sauc vecmmmai (ar lībiešu izloksni): " Zelm, taises uz veikal -   (ar plato ē) ĒST nav ko -pagrabā tiki laš un zuš ! "

Online Trix

Re: Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)
« Atbildēt #3 : Jūnijs 08, 2016, 08:02:26 »
[vai Dadzī nebija "Bez vārdiem"?]

Pastāsti labie!

Offline Camma

Re: Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)
« Atbildēt #4 : Jūnijs 08, 2016, 09:10:10 »
Bez vārdiem te gluži nevar... Te vārdi kā reiz ir visa pamatā  :rofl: . Narcises pastāstā vispār - ja vēl to izteiksmi iedomājas - beikc var palikt!
Visus sakost!

Offline Narcise

Re: Bez nosaukuma (bija bildes Dadzī)
« Atbildēt #5 : Jūnijs 08, 2016, 19:12:13 »
:)  Ja jau vakar pieminēju pagrabu, tad šodien atcerējos stāstiņu par 1 pagrabu pavisam no cita Latvijas nostūra :). Mans tēvs savulaik, saprotams, dabūja dienēt padomju armijā. Pēc armijas viņu viens sirsnīgs armijas biedrs no Višķiem neskaitāmas reizes aicināja pie sevis ciemos, kamēr reiz tēvs aizbrauca ar. Bet aizbraucis redz, ka armijas biedrs galīgi sakreņķējies. Tēvs prasa, kas par vainu. Draugs atmet ar roku un sūdzas: " Ūūūūūūū...brodjagi  - pogrobu razlomīja, kartoškus razpi*ģīja !"  :faint:

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved