Rakstīt atbildi

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.

Vārds:
E-pasts:
Nosaukums:
Ikona:

Verification:
Septiņi plus divi ir:

shortcuts: hit alt+s to submit/post or alt+p to preview


Topic Summary

Izteicās: Adam Gontier
« : Janvāris 06, 2020, 08:38:26 »

Gribu piebilst, ka sexuālo orientāciju nekādi nevar "iemācīt" izvēlēties.
Tā veidojas vēl daudz agrāk par 2. klasi, proti, 3 - 5 gadu vecumā no tā, ka bērnam nav tēva, kura paraugu sevī introjicēt, vai arī šis tēvs nevērīgi izturas pret bērnu, neiesaistās audzināšanā, vai arī ir ļoti vājš kā personība, vai arī daudz vairāk uzmanības velta citiem saviem bēniem!
Lūk, no kā rodas homosexuālims! Nevis no kkādas sexuālas izglītošanās, kura var iemācīt tikai toleranci!  :shock: :thinking:
Izteicās: kvadra
« : Februāris 06, 2019, 20:38:14 »

Lieku reizi nopriecājos, ka man nav mazu bērnu, citādi nudien nezinātu, kā viņus pasargāt no šitās sērgas - homo propagandas smadzeņu skalošanas. Jā, pilnīgi piekrītu tai mātei - nav mazpadsmitgadīgam ko darīt tādā pediņu propagandas pasākumā. "Influenceris", b*** :angry:
Izteicās: nure
« : Decembris 12, 2014, 13:49:14 »

Manuprāt šādai audzināšanai ir jābūt.
Es tiko 11 gadīgam puikam mēģināju skaidrot atšķirības starp pedofīlu un geju.
Nu būtu tam jābūt skaidram jau agrāk, kaut vai paša bērna aizsargāšanas vārdā.
Un jā, manuprāt visas attiecības ir normālas, ja abas vai par visas 3 vai kāds nu vēl cipars iesaistītās puses ir pieaugušas un atrodas šādās attiecībās labprātīgi.
Es no skolas laikiem neatceros, ka veselības mācībā būtu bijis, kas jauns.
Bet cik daudz pastāstu tika dzirdēts pirms tam... vai tiešām nebūtu labāk dzīvot uz saprātīga pamata, nevis balstīties uz "es dzirdēju, ka...", kam apakšā slēpjas viss ko tik bērns var izdomāt?

Izteicās: Trix
« : Decembris 07, 2014, 22:09:43 »

Šis nav vienīgais ziediņš šajā pļavā...
Izteicās: Anete Goba
« : Decembris 07, 2014, 21:25:36 »

Izlasiiju beidzot to rakstu, par ko juus te runaajat. No kura pirksta juus izziidaat to, ko te apspriezhat. Kur ir rakstiits, ka beerniem tiks slavinaatas homoseksuaalas attieciibas, ka tiks slavinaats visu veidu sekss un maaciits masturbeet un veel nez kas. Par vecuma piemeerotiibu vispaar nav, ko runaat. Jebkuraa vecumaa var runaat par shiim pamatlietaam, atshkjiras tikai leksika un cik padziljinaati par to runaat. Ar beernu jaarunaa atbilstoshi vinja vecumam, nav jau pedagogi muljkji, ka nezinaas, kas ir piemeerots, kas nav. Par to pashu papuci gan jaapabriinaas, spriezhot peec vinja leksikas, vinjam labaak ar saviem beerniem nerunaat par shiim lietaam ne 9, ne 20 gadu vecumaa. Lai atstaaj to pedagogu zinjaa.
Es tikai nesapratu, vai taa programma ir Krievijaa, vai arii Latvijaa tagad taa buus. Cik es zinu, tad agraak 5. klasee bija veseliibas maaciiba, kuraa 2 stundas tika veltiitas dzimumaudzinaashanai.
Izteicās: ineshuks
« : Decembris 07, 2014, 20:46:01 »

nemainaas... rinkeevicha shuumes sakaraa uzzinaaju, ka veel viens koleegjis homo... nu un, man tas neko nemaina...
Izteicās: kvadra
« : Decembris 07, 2014, 18:15:12 »

Vai tad jums mainās par kādu domas, kad uzzinat, ka grjs? Nē taču.
Nē taču?! Nu bet protams, ka mainās! Kā un cik lielā mērā, tas atkarīgs no konkrētā cilvēka un galvenokārt viņa paša attieksmes pret savu erroru.
Izteicās: Murenīte
« : Decembris 07, 2014, 13:24:45 »

ēvele, man personīgi ir  vienalga, kurš, ar ko, kādās pozās utml (ja neesmu personīgi ieinteresēta, lai ar mani... ), bet arguments, ka vīrietis ir stulbs, nekam nederīgs un visp idiots, jo ar vīrieti... (nu sry, ne jau ar smadzenem TO dara), man parāda, ka sabiedrība ir .. teiksim nevesela.. Kāds sakars gultas partnera izvēlei ar prāta spējām? Un jā, es vēljoprojām domāju, ka homo ir kļūda
Izteicās: ēvele
« : Decembris 07, 2014, 12:41:25 »

Māte uzzināja un kā jutās, tā jutās. Domāju, ka varbūt noskuma, bet pieņēma, nekas nāvējošs jau tas nav un cietumā par to neliek.
Kad mani bērni auga, es arī biju riktīga homofobe(kā jau visi tajos laikos) un attiecīgu tekstus arī bīdīju, bet bērni nav izauguši par tumsonīgiem citveidīgo apkarotājiem.
Vai tad jums mainās par kādu domas, kad uzzinat, ka grjs? Nē taču.
Izteicās: Murenīte
« : Decembris 07, 2014, 12:10:32 »

ĀPĀC, Trix, pēc tavas atbildes [pati sev sāku kā izvirtule likties.. vnk esmu baigi daudz par šo tēmu domājusi, jo džeks man dziļā bērnībā patika, ir pat bildīte, kurā esmu šo apkampusi no visas sirC, un nabags, lai varetu paelpot, raujas laukā. Tāda tieša, skaudra personīgā pieredze.. Bieži sev jautaju, kā nez tā māte jutās, kad uzzināja, un kā pats čalis. Viņa tēvs kaut kā tālāks, par cik visa čupošanās caur māti. (mūsu mammas = labakās draudzenes).
Izteicās: Camma
« : Decembris 06, 2014, 21:24:44 »

Ja cilvēku pietiekami bieži sauc par cūku, viņš sāk rukšķēt.
Tas par ko būtu?
Izteicās: ēvele
« : Decembris 06, 2014, 21:14:33 »

Vai esat redzējuši Suņa būdu ar Marhilēviču un Streipu? Nezināju, ka Marhils tāds kretīns. Piedodiet, visu neizlasīju, varbūt homoseksualitāte šiet nav galvenā tēma, bet es kkā esmu to pieņēmusi - ka tādi cilvēki ir un viss. neticu, ka kāds jaunietis var vienkārši tam pievērsties, jo skolā par to stāsta.
Izteicās: kvadra
« : Decembris 06, 2014, 21:05:35 »

Izteicās: ineshuks
« : Decembris 06, 2014, 20:39:38 »

Jaa... a veel kkur cilveekus eed, shausmas, sagribees te ar eest...
Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved