Autors Tēma: Bērnu seksuālā audzināšana 2. klasē  (Read 13700 reizes)

Offline Zazū

Re: Bērnu seksuālā audzināšana 2. klasē
« Atbildēt #30 : Decembris 04, 2014, 12:53:39 »
manuprāt, zaņimats ļubovju un zaņimatsa seksom ļoti dažādas lietas... Un to arī vajadzētu uzsvērt - ka pirmais prijatno, otrais skušno un iztukšojoši...
Un uzsvērt atšķirību, kā pie tā tiek arī vajadzētu...
Я - тучка, тучка, тучка, я - вовсе не медведь

Offline ineshuks

« Atbildēt #31 : Decembris 04, 2014, 14:19:29 »
nu, var neteikt, ka tas ir patiikami... var turpinaat melst par greeku, netiiru nodarbi ub centraalaa nerva izzhuushanu no taa...

Patinot filmu atpakalj, mums kaa reiz bija gadi 9, kad visas klases meitenes devaamies pie pie vienas uz maajaam Zaaliisha graamatu studeet... pusei vecaaku droshi vien taapat buutu spuras gaisaa, kaa te dazhhiem...

Labaak, lai sabuchojas un tad bailees gaida gruutnieciibu (staasts iz dziives)...

un nesaprot mans, ar ko uzzinaashana, ka pastaav homosexuaali orienteeti cilveeki, apdraud hetero orienteetos cukurduukuliishus...

Offline Trix

« Atbildēt #32 : Decembris 04, 2014, 14:23:02 »

un nesaprot mans, ar ko uzzinaashana, ka pastaav homosexuaali orienteeti cilveeki, apdraud hetero orienteetos cukurduukuliishus...

Uzzināšana neapdraud. Apdraud reklāma, ka tas ir kruti, stilīgi, topā vai sauciet, kā gribat.

Offline ineshuks

« Atbildēt #33 : Decembris 04, 2014, 14:36:53 »
un kursh saka, ka homo ir krutaak kaa hetero? un kaa tieshi apdraud?

Offline Trix

« Atbildēt #34 : Decembris 04, 2014, 14:50:45 »
Neatkārtošos.

Offline tex

« Atbildēt #36 : Decembris 05, 2014, 18:20:47 »
Nuuuu "manā laikā" vispirms bija slavenā marta Zīlīte. Man bija kādi 6-7-8 gadi... No manis to nenoslēpa, jo Zīlīte tika ilgstoši abonēta un no jautājumiem, kur palikusi tieši šī, butu grūti izvairīties, turklāt gan jau no kāda tāpat aizņemtos un apskatītos, kas tur TĀDS. Nu nekā TĀDA jau tur nebija, bet anatomija ilustrācijās gan. Aiztaupīja ciešanas un glupības izpausmes daudziem vecākiem, kas izrunāties nav spējīgi savu problēmu dēļ ...

Stāstīt, ka bi vai homoseksualitāte arī ir OK, var un vajag. Ārzemēs gana daudzi tāpēc padarījuši sev galu, jo domājuši ,ka nenormāli, tikuši izsmieti utt. Varat te gudri *irst, cik gribat, bet domātu pilnīgi savādāk, ja tas netradicionāli orientētais butu pašu bērns ;) un, nemot vērā aprēķinus, ka homo ir pēc dažādām teorijām 1-10%, tad no foruma lietotāju skaita ar bērniem varbūtība ir 50-100%, ka kādam tāds ari ir. Vai pats to zina un vai vecāki to zina, tas jau cits jautājums.... Un vai, izlasot šādus vairākuma un savu vecāku pārstāvētos viedokļus tas bērns, it īpaši padsmit gados, neaizies meklēt galu... Nu nu...

Offline Murenīte

« Atbildēt #37 : Decembris 05, 2014, 19:12:31 »
nu, homo-orientētam bērnam vairak kā jebkuram ir vajadzīga vecāku beznosacījuma mīlestība un pieņemsana tadam, kāds viņš ir. Bet te jau mēs nonākam pie tēmas par vecāku-bērnu attiecībam. Līdz pašnāvības mēģinājumam var novest arī absolūti ne ar seksualitati saistītā sakarā. (varam te gudri *irst, kamēr tēma tikai teorētiska, bet nez kas būtu, ja pašas bērns tāds izrādītos... btw, manas mammas labākās draudzenes dēls, mans bērnības rotaļu biedrs ir zilāks nekā tas patiktos visiem, viņu ieskaitot))

Offline kvadra

« Atbildēt #38 : Decembris 05, 2014, 22:15:56 »
Par zilo tēmu jau tik daudz šķēpu lauzts, ka droši vien nav vērts vairs atkārtoties, un tomēr...
Nē, homo NAV ok, un nevar būt - tas ir errors smadzenēs.
Tas, par ko mēs te šķēpus laužam, ir dažādās pārliecības par to, kā tad pie šāda errora tiek. Ja būtu tā, ka orientācija ir cilvēkam zvaigznēs ierakstīta un akmenī iekalta, kā daudzi tic, tad būtu pusbēda - par saviem bērniem nevajadzētu uztraukties - Jānītis baltādains, blonds, ar zilām acīm un hetero, bet Pēterītis melnādains, melnmatains, melnacains un homo, un nekāda aģitācija, propaganda un kopātusēšana nemainīs šos raksturlielumus. Bet atšķirībā no ādas, matu un acu krāsas, sex orientācija ir summārs faktors - iedzimtība+audzināšana+pieredze.  Bērns piedzimst nevainīgs un bez nojēgas par pasaules kārtību - kas labi, kas slikti, kas pareizi, kas nepareizi. Un tad cenšas atdarināt to pieaugušo dzīves modeli, kādu nu redz. Bērni skatās, klausās, uzsūc, un mēģina atdarināt. Un, ja kucēnībā aiz ziņkāres, vai "visi tā dara, kas tu kāds memmis" iespaidā, Jānītis ļausies pamēģināšanai ar drusku vecāko Pēterīti, vai rūdītu zilo Juri, kam svaigas gaļas sakārojies, tad Jānītim ir liela iespēja kļūt par tādu pašu... Raz ņe *idaras, a dva - možet ponravitsa... Jo pirmajai pieredzei ir milzu nozīme. Un, ja vēl skolā visu laiku skalos smadzenes par to, cik ļoti ok tas ir, Jānītis šai pamēģināšanai piekritīs daudz vieglāk.
Tajā vecajā multenītē vispirmām kārtām bija attēlots normāls ģimenes modelis - vīrietis un sieviete satikās, iepazinās, uz randiņiem gāja, puķes dāvināja, tad sāka dzīvot kopā, viņiem bija kopīga saimniecība un gulta, un tad - tad viņi radīja bērnu. Tagadējā seksa propagandā tas viss izpaliek, ir tikai sekss, sekss, sekss, paša baudai un pilnīgi vienalga ar ko un kāda dzimuma.

Offline Trix

« Atbildēt #39 : Decembris 05, 2014, 22:21:11 »
Kaut kāds procents ir ar iedzimtu erroru smadzenēs, bet tas procents nav tik liels, kāds patlaban ir zilo pūlis.

Offline kvadra

« Atbildēt #40 : Decembris 05, 2014, 22:37:51 »
Jā. Paskatieties Skandināvijā kas notiek - kādi 10% homo? Tur jau normāli cilvēki ir minoritāte.

Offline Trix

« Atbildēt #41 : Decembris 05, 2014, 23:45:21 »
Njā...
Pēc Murenītes posta nokaunējos.
Es ar savējiem runāju [bija gara saruna par tētiem un mammām, bet īsumā], ka viņi izaugs lieli, pabeigs skolu, iepazīsies ar kādu gudru un jauku meiteni, ļoti ļoti mīlēs viens otru, apprecēsies, viņiem piedzims bērni un tad viņi būs tēti.

A vajadzēja - kad mācīsieties skolā, droši vien kāds gribēs ar jums draudzēties - varbūt puika varbūt meitene, varbūt vairāki bērni, tad jūs viens otram aiztiksiet krāniņu vai peteni un tas būs baigi forši un patīkami...

Jo ja nu šie man izrādās minoritātes, a es skaloju smadzenes par meitenēm. Un, jopcik, par precēšanos!!! Iedzenu kompleksos jau no bērnudārza vecuma.

Ak, vai, cik es politnekorekta.

Offline flyingcat

« Atbildēt #42 : Decembris 06, 2014, 00:33:58 »
Ir cilvēki, kuriem jau pirmie seksuālie impulsi ir uz savu dzimumu orientēti, tie tad varētu būt tie ar iedzimtību. Bet ļoti daudziem sākotnēji tas nav tik skaidrs, daudziem gejiem pirmā pieredze ir ar meitenēm, bet tad kaut kas noiet greizi.
Tikai, man liekas, tradicionāli orientētam cilvēkam ir ļoti grūti par to spriest, jo kā var izvērtēt to, ko nespēj iztēloties? Tāpēc, vienkārši pasakot, ka tas ir stulbi, un tā nedrīkst būt, nekas jau neatrisināsies.
Un man liekas, ka noteiktu lomu spēlē arī ekonomika,jo homo pāriem ir tas DINK(double income, no kids) modelis, kuru tik ļoti mīl preču un pakalpojumu piedāvātāji. Tikko lasīju grāmatu par to, kā vietās, kur pulcējas geji, ceļas īpašumu cenas un dzīves līmenis, jo geji ir uz luksusa patēriņu orientēti... Un visi taču grib celt dzīves līmeni, vai ne?

Offline Trix

« Atbildēt #43 : Decembris 06, 2014, 00:44:26 »
Nez, ar ko tad atšķiras bezbērnu hetero pāris no bezbērnu homo pāra? Tāpat nekādu izdevumu per sīko izpriecām bērnudārzā un skolā, bet ienākumi ir tik, cik spēj nopelnīt. Ja pats lohs un Maximas krāvējs, otrs tāds pats, tad nekāds dzīves līmenis tur nav un nebūs. Homoseksuālisms nav ienākumu avots un dzīves līmeņa noteicējs. Ja ir, tad tā ir vienkārši prostitūcija.
Ja vien neskaita ASV, kur par "minoritāšu diskrimināciju" var pabazarēt.

Atgādina veco aņuku:
- Čau, pederast!
- Es neesmu pederasts, bet gejs!
- Tev villa salās ir? Jahta ir? Vismaz aifons un versacce uzvalks ir?
- Nnnav...
- Nu tad tu neesi nekāds gejs, bet vienkārši pederasts.

Offline tex

« Atbildēt #44 : Decembris 06, 2014, 12:09:12 »
Jo ja nu šie man izrādās minoritātes, a es skaloju smadzenes par meitenēm. Un, jopcik, par precēšanos!!! Iedzenu kompleksos jau no bērnudārza vecuma.
Redzu ironiju, bet tieši tā arī ir, ja kaut 1 galu galā izrādās "minoritāte".
Aber varbūtība, ka no - cik? - 2iem kaut 1 arī izrādīsies = ap 10% vid. no dažādiem aprēķiniem. Jā, varbūtība nav liela, bet kāpēc nepieļauj domu, ka ja nu tieši kāds no tavējiem ir tajos nedaudzajos procentos.
Un IMO bi ir kriiiiietni vairāk kā plaši zināms... Forši: apprecēsies ar meiteni, būs tēti, bet mīļāko (čali) mammītei & sievai nerādīs un atstās tikai futbola vakariem :D un vecāki pārlaimīgi :) un pēcāk brīnās, kāpēc bērni padara galu, emigrē tālēs zilajās utt.
Visās citās jomās ir apsveicami, ka bērni pāraug vecākus, tikai ne jomās, kurās vecākiem kāda fobija... Ak, laimīgie bērni...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved