Autors Tēma: Bērnu seksuālā audzināšana 2. klasē  (Read 17502 reizes)

Offline Trix

Re: Bērnu seksuālā audzināšana 2. klasē
« Atbildēt #45 : Decembris 06, 2014, 13:29:38 »
Ā, nu tad man jāapgalvo arī, ka saslimsiet ar vēzi, HIV, ka cietīsiet avārijā un paliksiet paralizēti invalīdu ratiņos, akli, kurli un nabagi... Ar to daudz vairāk procentu sastopas.
Vai tomēr 'programmēt' uz pozitīvo? Jo IMHO informācija nekur nepaliek, un tas, no kā baidies, pievelkas pats. Pārbaudīts...

O, jē, kārtējais štamps - fobija...  :rofl:
Tad es ar pliku pē... tev gar degunu grozīšos un saukšu par heterofobu, ja?

Offline ineshuks

« Atbildēt #46 : Decembris 06, 2014, 15:46:11 »
kuram jums tur un kaados apstaakljos tie homoseksuaalji tik ljoti dziivot traucee un juusu veertiibas apdraud?

Offline tex

« Atbildēt #47 : Decembris 06, 2014, 16:38:21 »
http://spoki.tvnet.lv/vesture/Zilitelegendarais-izdevums/209237

re, kur tā slavenā 1989.g. marta Zīlīte.
Nejūtu, ka būtu baisi traumēta tajos gados apmēram 8, kas kā reiz arī ir apmēram 2. klase.
Tam tēmā ieliktajam krieviskajam materiālm krieviski lasošiem bērniem, IMO nav ne vainas.Kkas stipri līdzīgs.
Un tas ir gana saprātīgs vecums un apmēram ap to laiku arī varētu parādīties jautājums, kā tad es rados...

OK, mūsdienās derētu, ka ir arī drusku citi papildus varianti, ka var būt arī tādi un arī tas ir OK, jo kā te lai jūtas donora, surogātmātes, mākslīgās apaugļošanas vai tml veidā iegūts bērns, kurš nekādā ziņā nav ne ar ko sliktāks par pārējiem (un ar 90+% varbūtību visnotaļ hetero)... vai labāk kārtējo reizi to neteikt... kāds tāpat pamanīs, ka tēta ta nav, ka ir 2 tēti, adoptēts u.t.t.... un tā nav nekāda teorija - tādi bērni jau eksistē, patīk tas tradicionāļiem vai nē.

P.S. man kkā neviens nekāda dzimuma homo sabieriskā vietā nekādus nepiedienīgus plikumus gar degunu nav plivinājis/usi.
Toties, visticamāk, hetero vīrišķis ar novirzēm gan manā bērnībā Imantas mežā savu mantību ir demonstrējis visām sīkaļām, ko pamanījis...
Tā ka nezinu, kurp jādodas, lai man citādi orientētie plivinātu plikumus gar degunu, kgan astevišķos dzīves brīžos vrb labprāt i paskatītos :D
Tāpat ne no vienas lezbietes pēc pieklājīga atraidījuma neesmu saņēmusi rupjības, vajāšanu, atriebību u.c. neadekvātas izrīcības, kamēr hetero vīrieši ir gan mēģinājuši vajāt, gan nolamājuši (jo kā tad tādu varoni un vsp superīgu tēviņu kāda uzdrīkstējusies negribēt tepat un tagad...)

Offline Camma

« Atbildēt #48 : Decembris 06, 2014, 18:22:32 »
Es domāju, ka tiesības uz eksistenci ir visiem, tajā skaitā arī attīstības vai identitātes traucējumiem. Jā, ir cilvēki ar 6 pirkstiem, ir hermafrodīti, ir ....uzskaitījumu var turpināt ilgi. Pieņemt savādākus kā līdztiesīgus - jā. Bet nestāstiet, ka tas ir normāli un ka uz to jātiecas.
Ja jau homo ir tik jauki un neuzliek nekādu atbildību par pēcnācēju radīšanu, audzināšanu (pēc definīcijas tas tā ir) - tad kāda vella pēc homo tik ļoti grib ģimenes? Bērnus? Un tas ir tikai pēdējos gadu desmitos - agrākos laikos šos cilvēkus uz ģimeniskām attiecībām nevilka. Bija taču laiki, kad tas skaitījās jauki un prestiži un pamestu bērnu, ko adopēt, bija atliku likām (senā Roma).
Par pašnāvībām - nu nevajag! Par pašnāvības iemeslu var kļūt da jebkas. Bez tam - ja ir psiholoģiska novirze sevis identificēšanā - kas teica, ka šī persona ir mentāli stabila arī citādā ziņā?
Visus sakost!

Offline ineshuks

« Atbildēt #49 : Decembris 06, 2014, 18:36:00 »
...atliek tik pashausminaaties, kaadaa tumsoniibaa dziivojam... ...ibo heterosexuaala orientaacija buutu ahuuna garantija visaada veida "normalitaatei".....argumenti vnk iespaarda...

Offline Camma

« Atbildēt #50 : Decembris 06, 2014, 19:08:07 »
Jo vairāk man uzbrauc ar homo īpašajām tiesībām, nedrīkstēšanu jebkādā veidā teikt, ko domāju vai īpašas attieksmes pieprasīšanu, jo vairāk sliecos domāt, ka priekš sevis ierindošu viņus pie pārējiem īpašajiem - nesaprastajiem alkoholiķiem un narkomāniem... Jā, esmu tumsone.
Normalitāti negarantē nekas. Kimināli sodāmu rīcību izrāda kā homo, tā hetero. Hetero ir skaitliski vairāk, līdz ar to arī neadekvāta rīcība (noziegumi) vairāk.
Visus sakost!

Offline kvadra

« Atbildēt #51 : Decembris 06, 2014, 19:29:48 »
Tūliņ, tūliņ attiecībā uz homo būsim sasnieguši Overtona loga augstāko pakāpi - pagaidām vēl drīkst neatzinīgi izteikties, drīz tāda izteikšanās kļūs sodāma...
Kas nākamais? Izskatās, ka pedofīlija.

Offline Camma

« Atbildēt #52 : Decembris 06, 2014, 19:41:52 »
Vai tad pedofīlija ir kas nepareizs vai sodāms? Jūs ko, galīgi traki? Ir taču tautas, kur saprecina jau no dzimšanas. Un nekas, ja vīram 30 gadu vairāk - sieviņu var saņemt gados 11-13. "Civilizētās" būtnes pašausmināsies - un tad? Tā tas ir bijis un tā tam būs būt!
Visus sakost!

Offline ineshuks

« Atbildēt #53 : Decembris 06, 2014, 20:39:38 »
Jaa... a veel kkur cilveekus eed, shausmas, sagribees te ar eest...

Offline kvadra

« Atbildēt #54 : Decembris 06, 2014, 21:05:35 »

ēvele

• Viesis
« Atbildēt #55 : Decembris 06, 2014, 21:14:33 »
Vai esat redzējuši Suņa būdu ar Marhilēviču un Streipu? Nezināju, ka Marhils tāds kretīns. Piedodiet, visu neizlasīju, varbūt homoseksualitāte šiet nav galvenā tēma, bet es kkā esmu to pieņēmusi - ka tādi cilvēki ir un viss. neticu, ka kāds jaunietis var vienkārši tam pievērsties, jo skolā par to stāsta.

Offline Camma

« Atbildēt #56 : Decembris 06, 2014, 21:24:44 »
Ja cilvēku pietiekami bieži sauc par cūku, viņš sāk rukšķēt.
Tas par ko būtu?
Visus sakost!

Offline Murenīte

« Atbildēt #57 : Decembris 07, 2014, 12:10:32 »
ĀPĀC, Trix, pēc tavas atbildes [pati sev sāku kā izvirtule likties.. vnk esmu baigi daudz par šo tēmu domājusi, jo džeks man dziļā bērnībā patika, ir pat bildīte, kurā esmu šo apkampusi no visas sirC, un nabags, lai varetu paelpot, raujas laukā. Tāda tieša, skaudra personīgā pieredze.. Bieži sev jautaju, kā nez tā māte jutās, kad uzzināja, un kā pats čalis. Viņa tēvs kaut kā tālāks, par cik visa čupošanās caur māti. (mūsu mammas = labakās draudzenes).

ēvele

• Viesis
« Atbildēt #58 : Decembris 07, 2014, 12:41:25 »
Māte uzzināja un kā jutās, tā jutās. Domāju, ka varbūt noskuma, bet pieņēma, nekas nāvējošs jau tas nav un cietumā par to neliek.
Kad mani bērni auga, es arī biju riktīga homofobe(kā jau visi tajos laikos) un attiecīgu tekstus arī bīdīju, bet bērni nav izauguši par tumsonīgiem citveidīgo apkarotājiem.
Vai tad jums mainās par kādu domas, kad uzzinat, ka grjs? Nē taču.

Offline Murenīte

« Atbildēt #59 : Decembris 07, 2014, 13:24:45 »
ēvele, man personīgi ir  vienalga, kurš, ar ko, kādās pozās utml (ja neesmu personīgi ieinteresēta, lai ar mani... ), bet arguments, ka vīrietis ir stulbs, nekam nederīgs un visp idiots, jo ar vīrieti... (nu sry, ne jau ar smadzenem TO dara), man parāda, ka sabiedrība ir .. teiksim nevesela.. Kāds sakars gultas partnera izvēlei ar prāta spējām? Un jā, es vēljoprojām domāju, ka homo ir kļūda

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved