Autors Tēma: Bērnu seksuālā audzināšana 2. klasē  (Read 11944 reizes)

Offline kvadra

Re: Bērnu seksuālā audzināšana 2. klasē
« Atbildēt #60 : Decembris 07, 2014, 18:15:12 »
Vai tad jums mainās par kādu domas, kad uzzinat, ka grjs? Nē taču.
Nē taču?! Nu bet protams, ka mainās! Kā un cik lielā mērā, tas atkarīgs no konkrētā cilvēka un galvenokārt viņa paša attieksmes pret savu erroru.

Offline ineshuks

« Atbildēt #61 : Decembris 07, 2014, 20:46:01 »
nemainaas... rinkeevicha shuumes sakaraa uzzinaaju, ka veel viens koleegjis homo... nu un, man tas neko nemaina...

Anete Goba

• Viesis
« Atbildēt #62 : Decembris 07, 2014, 21:25:36 »
Izlasiiju beidzot to rakstu, par ko juus te runaajat. No kura pirksta juus izziidaat to, ko te apspriezhat. Kur ir rakstiits, ka beerniem tiks slavinaatas homoseksuaalas attieciibas, ka tiks slavinaats visu veidu sekss un maaciits masturbeet un veel nez kas. Par vecuma piemeerotiibu vispaar nav, ko runaat. Jebkuraa vecumaa var runaat par shiim pamatlietaam, atshkjiras tikai leksika un cik padziljinaati par to runaat. Ar beernu jaarunaa atbilstoshi vinja vecumam, nav jau pedagogi muljkji, ka nezinaas, kas ir piemeerots, kas nav. Par to pashu papuci gan jaapabriinaas, spriezhot peec vinja leksikas, vinjam labaak ar saviem beerniem nerunaat par shiim lietaam ne 9, ne 20 gadu vecumaa. Lai atstaaj to pedagogu zinjaa.
Es tikai nesapratu, vai taa programma ir Krievijaa, vai arii Latvijaa tagad taa buus. Cik es zinu, tad agraak 5. klasee bija veseliibas maaciiba, kuraa 2 stundas tika veltiitas dzimumaudzinaashanai.

Offline Trix

« Atbildēt #63 : Decembris 07, 2014, 22:09:43 »
Šis nav vienīgais ziediņš šajā pļavā...

Offline nure

« Atbildēt #64 : Decembris 12, 2014, 13:49:14 »
Manuprāt šādai audzināšanai ir jābūt.
Es tiko 11 gadīgam puikam mēģināju skaidrot atšķirības starp pedofīlu un geju.
Nu būtu tam jābūt skaidram jau agrāk, kaut vai paša bērna aizsargāšanas vārdā.
Un jā, manuprāt visas attiecības ir normālas, ja abas vai par visas 3 vai kāds nu vēl cipars iesaistītās puses ir pieaugušas un atrodas šādās attiecībās labprātīgi.
Es no skolas laikiem neatceros, ka veselības mācībā būtu bijis, kas jauns.
Bet cik daudz pastāstu tika dzirdēts pirms tam... vai tiešām nebūtu labāk dzīvot uz saprātīga pamata, nevis balstīties uz "es dzirdēju, ka...", kam apakšā slēpjas viss ko tik bērns var izdomāt?

Offline kvadra

« Atbildēt #66 : Februāris 06, 2019, 20:38:14 »
Lieku reizi nopriecājos, ka man nav mazu bērnu, citādi nudien nezinātu, kā viņus pasargāt no šitās sērgas - homo propagandas smadzeņu skalošanas. Jā, pilnīgi piekrītu tai mātei - nav mazpadsmitgadīgam ko darīt tādā pediņu propagandas pasākumā. "Influenceris", b*** :angry:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved