Autors Tēma: Ceļot kopā ar ģimeni  (Read 1850 reizes)

Offline mellene88

Re: Ceļot kopā ar ģimeni
« Atbildēt #15 : Jūlijs 06, 2019, 23:56:32 »
plac Narčik, ja Tu līdz tam neaizdomājies, tad, ko sasodīts tu pie tā PT darīji??? :rat: :ou:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Nāra

« Atbildēt #16 : Jūlijs 07, 2019, 12:32:47 »
Visi tik gudri un tik ideāli :) Bet, ceļojot kādreiz grupās ar autobusiem, atskatījos uz ģimeņu strīdiem, sevišķi, kur bija bērni, pat gana pieauguši , līdzi. Draugi kurpretī ļoti labi ceļojumos sadzīvoja.
Neticu, ka nestrīdaties ceļojot. Varbūt vienkārši nav bijusi iespēja paceļot bez ģimenes, piemēram, nav draugu, un nepazīstat citu ceļošanas veidu, arī tā var būt :) Ja neesi pamēģinājis, nevari salīdzināt :)

Offline tuk

« Atbildēt #17 : Jūlijs 07, 2019, 12:45:47 »
Nāra, bet par ko tie strīdi?

Offline mellene88

« Atbildēt #18 : Jūlijs 07, 2019, 13:29:44 »
Narčik..a kurš teica,ka nestrīdas un viss baigi ideāli???Strīdamies un mājās strīdamies. iedomajies viss labums,ja tu māki strīdēties, salabt ,piedot, pasmieties  utt.
 nē, man nav pieņemama(ar šodienas prātu) doma dzīvot ģimenē,kā garāmslīdošai zivij.(ir bijis ka tā ir man liela pieredze) :rofl:
Vakar bijām nelielā izbraukumā, izmetām līkumu līdz lidostai un tuvējā apkārtnē pabraukājām.Iedomājies, laikam 3x pārmetām villu(oky es neskaitīju) jo nebijām izdomājuši ,ko skatīsimies un kur brauksim..bet šodien es vairs netceros par ko mēs tur kašķējāmies, jo tas ir normāli un pie lietas, ja divi pieauguši cilvēki izsaka domas, un ka viņas nesakritīs vārds vārdā.

stāsts par to,ka pēc 10 min domstarpības atrisinātas un vienošanās panākta. un neviens nav sapūties rezultātā.

Offline mellene88

« Atbildēt #19 : Jūlijs 07, 2019, 13:40:39 »
Pārlasīju vēlx Narčika komentāru..kur atskatījies uz ģim strīdiem. un man nostiprinajās sajūta par ziviskām ģimenes attiecībām(kur peld viens otram garām neaizskarot viens otru)..paldies par kūkām ..tādas man nevajag  :veee:

iedomajies.. kad bijām festivālā ..tad pirmās divas naktis teltī bija vienkārši murgs..pilnīgs murgs, jo tuvakajās 4-5 bāzēs notika dzeršanas ,tusēšanas un galvenais- razborkas. strīdējās un plēsās visi,kam nebija slinkums.(mēs nē,jo mēs strādājām un gulējām un baudījām to ko varējām paķert) :rofl: es to skaidroju tā,ka beidzot brīvā dabā un nepiespiestā atmosfērā , arī vides maiņā nāca laukā viss kas teiksim gadu bija krājies.BET jau pēdējā nakts bija mierīga..villa pārmesta ,korķi izšauti, miers salīgts, un prombraucot tauta bija restartējusies ..varbūt kāds kko jaunu par sevi vai citiem uzzinājis, varbūt kko pārdomājis...kas nu kuram...
 bet nekādas zivis  :fryingpan:

Offline tuk

« Atbildēt #20 : Jūlijs 07, 2019, 14:06:24 »
Vispār jau īsti neizprotu problēmu - ja nevēlas ceļot kādu strīdu dēļ ar ģimeni, var taču par to vienoties mājās un neceļot. Pavisam vienkārši.

Offline Nāra

« Atbildēt #21 : Jūlijs 07, 2019, 14:11:01 »
Gribējās dzirdēt, kā citiem iet :) Es arī tā bieži neceļoju, faktiski ar visu pilnu ģimenei pat nekad nav nācies, tāpēc varbūt šoks  :blushing:

Nāra, bet par ko tie strīdi?

Pat ne strīdi, bet kopējā atmosfēra.

Offline tuk

« Atbildēt #22 : Jūlijs 07, 2019, 14:30:44 »
Ko pārējie par to atmosfēru? Arī šķita, ka nav ok?

Offline Nāra

« Atbildēt #23 : Jūlijs 07, 2019, 15:03:38 »
Meitai ari likās tā, vīrs parasti nerunà, nekad nevar zināt, ko viņš domā, tipiskais vīrietis- klusētajs.
« Last Edit: Jūlijs 07, 2019, 15:10:53 no Nāra »

Offline tuk

« Atbildēt #24 : Jūlijs 07, 2019, 15:22:38 »
Nu nezinu, tad drošvien jums labāk ceļot kā līdz šim - Tev ar draudzeni, vīram ar draugu, nav ko mocīties...

Offline dip

« Atbildēt #25 : Jūlijs 10, 2019, 20:29:31 »
Meitai ari likās tā, vīrs parasti nerunà, nekad nevar zināt, ko viņš domā, tipiskais vīrietis- klusētajs.

Nāra, vai vīrs nav cilvēks pareizais?

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3589
  • Total likes: 3253
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #26 : Jūlijs 11, 2019, 13:01:56 »
Kādas problēmas var būt ceļojot ar ģimeni?

Kā jau Nāra rakstīja - nevar ne kārtīgi iedzert, ne uzpīpēt, nē vēl viskautko ;) ;)

Offline Camma

« Atbildēt #27 : Jūlijs 11, 2019, 20:38:06 »
Vas? Ko jūs ceļojumos darāt tāāāāādu, ko nedarāt ikdienā mājās? Apdzeraties līdz kviecienam? Visu plēšat, uzvedaties kā pedējie lopi? Runājat tikai ar maķ raz maķ?
Tak ar sīkajiem arī var labi tikt galā, ja vien neizdomā daivingu vai kāpt Džomolungmā.
Visus sakost!

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved