Autors Tēma: Draudzëšanās/draudzības lieta  (Read 2744 reizes)

Offline Zigfrids

  • Veterāns
  • *****
  • Ziņas: 2522
  • Total likes: 1019
  • Allaž gatavs atdoties par tramvaja biļeti
Re: Draudzëšanās/draudzības lieta
« Atbildēt #15 : Septembris 23, 2017, 21:07:34 »
Cilvēks, kuram nav draugu, ir nabadziņš un kkas ar viņu nav kārtībā 100%


Nepiekrītu.
Ir cilvēku kategorijas, kuriem pēc definīcijas draugus klasiskā izpratnē atrast ir gandrīz neiespējamā misija.
Pirmkārt, uzņēmēji un augsta (oi, pat augsta līmeņa vadītājam nav jābūt) līmeņa priekšnieki. Tā iemesla pēc, ka jebkura patiesa draudzība vienmēr ir balstīta uz kkādām kopīgām vērtībām, tiem cilvēkiem ir patiesi grūti atrast citus, kuri ir spējīgi un domā līdzīgās kategorijās. Kategorijas "pudelesbrāļi" utml. te noteikti nederēs. Tāpat, attiecībā uz izklaidēm ... Nav tas līmenis, lai draudzētos ar auto tūningotājiem vai citiem, kuri piekopj vidusmēram un vidējienākumiem raksturīgo brīvā laika pavadīšanu. LV vispār cilvēks, kurš pakāpjas pakāpienu augstāk organizācijas hierarhijā visai bieži savā iepriekšējā vidē momentā nokļūst izstumtā statusā, t.i., bijušajai draudzībai - beigas. Ar priekšnieku, - attiecības vairs ne kā ar līdzvērtīgo, bet - kā jau ar priekšnieku.
Otrkārt, cilvēki, kuri mūsdienās nav ar masai piemītošo patērētāja, bet - vērtību radītāja - domāšanu. Arī tādiem būs grūti vai neiespējami īstus draugus atrast šodienas apstākļos.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs. Veļu mazgā sieva (pusautomāts)!

Offline ineshuks

Re: Draudzëšanās/draudzības lieta
« Atbildēt #16 : Septembris 24, 2017, 07:27:32 »
Muljkjiibas

Online Samotrākes Nīke

Re: Draudzëšanās/draudzības lieta
« Atbildēt #17 : Septembris 24, 2017, 12:48:37 »
Jā, man ir dažas tuvas draudzenes - viena vēl no smilšu kastes (agras bērnības), un četras no vidusskolas laikiem, plus ļoti labas un draudzīgas attiecības ar dažām kolēģēm, ar kurām kopā strādāts un arī tusēts ilgus gadus. Skolas gadu draudzenes gan liktenis izkaisījis pa pasauli, bet kad tiekam kopā, tad viss ir tāpat kā agrāk, tas nekas, ka ilgi neesam redzējušās :) Tusēšanās forumā (vēl vecajā) man arī ir devusi vienu jaunu draudzeni, tā ka forums tiešām ir vērtīga lieta :)

Bet "līdz pēdējam sīkumam" atklāties varbūt tomēr nevajag, ne viss ir jāstāsta pat tuviem draugiem. 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved