Autors Tēma: Ģimenes ceļojumi  (Read 2322 reizes)

Offline Nomade

Ģimenes ceļojumi
« : Februāris 09, 2018, 20:26:05 »
Piedošanu, ja těmas kaut kur pārklājas, bet man aktuāli un interesanti: kad, cik gados jūsu běrni izbeidza ceļot ar jums kopā? Nu, skaidrības labad: man te otra puse pastāv uz to, ka jāceļo kopā visiem, es savukārt (un meitas mani atbalsta), ka nu tas laiks ir sen garām. Vecākajai (21) un jaunākajai (15) daudz interesantāk ir doties kaut kur savā jauniešu kompānijā, nevis ar vecākiem. Bija laiks, kad kopā visi ceļojām tad, kad jaunatnei bija 5-13 gadi.

Offline Minne

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #1 : Februāris 09, 2018, 21:30:26 »
Man domāt - nekas nekur nebeidzas ;)

Šīs lietas taču "pārklājas", kā Tu saki - iespējams taču ceļot visiem kopā, iespējams aizbraukt vecākiem 2atā, vienam vecākam ar vienu bērnu, bērniem atsevišķi no vecākiem utt., utjpr.
Tāpat kā iespējams nekad neceļot vai nekad neceļot kopīgi vai kādās noteiktās variācijās

Offline Nomade

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #2 : Februāris 09, 2018, 21:51:30 »
Es zinu, ka visu var un ir visādas iespějas. Bet man jaatrod iemesli, atrunas, kāpèc  jaunā paaudze (ne)gribētu ceļot bez vecākiem, jo, redziet, mana otra puse ir iekavějusies attīstībâ par gadiem 10. Tā nu tas sanācis.

Offline reno

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #3 : Februāris 09, 2018, 23:16:03 »
15gadīgu skuķi jau nu nelaistu vienai jauniešu kompānijā ceļot. Man liekas, ka ar to ballīti arī bija dīvaini iet tusēt uz klubiem pusnaktī. Bet tas jau nu tavā ziņā
Par ģimenes ceļojumu jau ir  -vai to grib meitas, vai viņām tas būtu interesanti. Vispār, izlasi romānu "Mēs", nupat par to rakstīju grāmatās. Tieši par tēmu -vecāki aizvelk Eiropas ceļojumā 18 gadīgo dēlu, un kā viņiem iet.

Offline Minne

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #4 : Februāris 09, 2018, 23:36:20 »
Ceļojumi jau aŗī dažādi gan ilguma, gan attāluma ziņā. Kādēļ gan lai jaunākā māsa vecākās māsas uzraudzībā kkur nedotos kopā ar citiem jauniešiem? Viss atkarīgs no bērnu brieduma un saprātīguma.

Nomade, gan jau vīrs nav nekur iekavējies, bet viņam vnk citi priekšstati par ģimeni un kopābūšanu ;)

Offline Nomade

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #5 : Februāris 10, 2018, 09:14:42 »
Kādēļ gan lai jaunākā māsa vecākās māsas uzraudzībā kkur nedotos kopā ar citiem jauniešiem? Viss atkarīgs no bērnu brieduma un saprātīguma.

Nomade, gan jau vīrs nav nekur iekavējies, bet viņam vnk citi priekšstati par ģimeni un kopābūšanu ;)
Tas ir mans sapnis, ka abas satiktu tik labi, lai izturětu viena otru ceļojumā😃 Mazā ir ļoti patstāvīga jau no mazotnes, tāds dziļdomātājs. Jā, patìk jautroties kā jau tīnei, bet ar saprātu. Savukārt vecākā pārāk cītīgi uzņemas to pieskatītāja lomu, kas jaunākajai pagalam nepatīk. Cik reizes nav izteikusies "tu neesi mana mamma". Vecuma starpība 7 gadi (23 - iepriekš neprecīzi ierakstījās, un 16).
Tēva uztverê viņas aizvien ir běrnudārza vecumā. Protams, ka viņš gribětu, lai mēs tā visi pa ģimenisko kā kādreiz, bet meitām nav vairs tie běrnudārza gadi.

Offline reno

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #6 : Februāris 10, 2018, 10:54:05 »
Var jau plānot tā, lai vilks paēdis un kazas dzīvas :)


Izdomājiet maršrutu tā, ka kādus posmus pašķirieties un tad atkal pārvietojaties kopā.Vai runa par Portugāli?


Un vēl jau intereses -15 gadu vecumā diez vai muzeji, baznīcas un pilis interesē. Es diez vai gribētu ceļot pa savu sapņu zemi ar īgniem bērniem pavadā

Offline Zigfrids

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #7 : Februāris 10, 2018, 11:17:40 »
Ģimene ir ģimene, un nez' ... vai tikai vecākiem pret ģimeni drīkst būt kādi pienākumi?
Šo pašu varētu pavispārināt arī uz citām lietām (nesarunāšanos, īgņošanos, utt.) Vecākiem nez' kāpēc bērnus ir jāciena un cieņa jāizrāda, bet bērniem vecākus - ne vienmēr?
Bet nu labi - beidzu - tā ir cita un atsevišķa tēma.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline dille

Re: Ģimenes ceļojumi
« Atbildēt #8 : Februāris 12, 2018, 11:58:54 »
Tālākos ceļojumos tomēr interese ceļot kopā saglabājās, ņēmām vērā arī meitas intereses.  Pietiekami daudz ceļoja arī patstāvīgi, kaut vai ar savu kori.
Kad meita izveidoja savu ģimeni, atkal ir posms, kad viņi ļoti labprāt vēlas ceļot kopā ar mums. Es ļoti cenšos turēt muti, lai nedāļātu pamācības :)
Nav jau visur jāiet kopā kā aitu baram, katram jau nepieciešama arī brīvības deva.   

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved