Autors Tēma: Izglītība  (Read 2615 reizes)

Offline Camma

Izglītība
« : Jūnijs 22, 2018, 13:24:22 »
Nupat skatījos kaut ko pedakoķisku. Visa cita starpā attīstīja tēmu par to, ka miljonāru vidū teicamnieku nav. Arī starp ģēnijiem un citādi izcilajiem skolas teicamnieku tikpat kā nav. Ideja tamī, ka teicamnieki visu iemācoties, bet nesekmīgajiem jāštuko, kā tikt cauri ar veselu ādu. Mazais procents teicamnieku esot uz to rēķina, kad vispār cilvēkam viss padodoties - gan mācības, gan trakās idejas.
I aizdomājos - nafig tiek kultivēti labsekmoņi? Tālāk tak tāpat nekas jēdzīgs neiznāks. Būs budžeta programmā augstskolā, nopļekerēs valsts naudu, specialitāte tāpat būs cita. Nu nafik?
Visus sakost!

Offline Spārka

Re: Izglītība
« Atbildēt #1 : Jūnijs 22, 2018, 13:31:36 »
Jo cita (stabila) sistēma rezultāta novērtējumam laikam nav izdomāta.
Ir un ir bijuši daudzi ļoti jauki eksperimenti, kā bezatzīmju pieeja un tml.

Offline Zigfrids

Re: Izglītība
« Atbildēt #2 : Jūnijs 22, 2018, 13:33:17 »
Taisnību sakot, skolas gadu atmiņas visu šo apstiprina, ja vien ... runa ir tikai par privātuzņēmējdarbību.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline daddy

  • Relikvija
  • ******
  • Ziņas: 3785
  • Total likes: 3398
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: Izglītība
« Atbildēt #3 : Jūnijs 22, 2018, 14:33:58 »
Nupat skatījos kaut ko pedakoķisku. Visa cita starpā attīstīja tēmu par to, ka miljonāru vidū teicamnieku nav. Arī starp ģēnijiem un citādi izcilajiem skolas teicamnieku tikpat kā nav.


Tie ir stereotipi. viens no mēsliem par kņazu kļuvis, un no tā tagad būs secināt, ka visi mēslos tupošie par kņaziem kļūs?? buļla mēsli!
Esmu šo tēmu dzirdējis un diemžēl tā ir populāra... jo sola vieglu dzīvi bez darba un ieguldījumiem. Moderna paradīze. Var ātri nopelnīt miljonu, bet par to gadās saņemt lodi, kā te nesen vienam izgāja


No man 5 pazīstamiem miljonāriem trijiem vidusskolā bija izcilas sekmes, sarkanie diplomi un arī augstskola tika pabeigta ar izcilību. Tas ja runājam par akadēmiskajām sekmēm.
Vēl nozīme ir darbaspējām un pats galvenais - spējai uzņemties saprātīgu risku.   Offline Camma

Re: Izglītība
« Atbildēt #4 : Jūnijs 22, 2018, 20:11:44 »
Nu vo, atnāca Daddy un sabojāja visu maļinu. Man kaut kā gribējās... nu, pat i nezinu - ko. Nu, lai tie teicamnieki būtu bišku pelēkāki.
Visus sakost!

Offline Spārka

Re: Izglītība
« Atbildēt #5 : Jūnijs 22, 2018, 20:17:22 »
Camm, teicamnieki ir vismaz 2 veidu - tie, kam viss padodas un zubrilas. Un droši vien vēl kategorija pa vidu.

Offline Nāra

Re: Izglītība
« Atbildēt #6 : Jūnijs 22, 2018, 20:24:45 »
Cammas minētā teorija ir patīkama ne sevišķi gudriem bērniem un viņu vecākiem.

Offline ...(cita)

Re: Izglītība
« Atbildēt #7 : Jūnijs 22, 2018, 20:58:16 »
Kaut arī tie, kas izsitas, nav "ne īpaši gudri". Varbūt viņi bija sliņķi, viņi nenodarbojās ar lietām, kas neinteresēja, bet nebija no kategorijas "ne īpaši gudri"... Vismaz viņiem piemita prasme "kriķīties" visādos veidos.
Tie, kas patiešām bija ne īpaši gudri, parasti arī nekur neizsitās. Diemžēl viens otrs no maniem skolas laika šī tipa skolēniem "ņēma nelabu galu"... Tas tā, no manas pieredze...

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved