Autors Tēma: KĀ BĒRNS REDZ PIEDZĒRUŠOS VECĀKUS  (Read 2638 reizes)

Offline mellene88

Re: KĀ BĒRNS REDZ PIEDZĒRUŠOS VECĀKUS
« Atbildēt #15 : Februāris 14, 2015, 13:52:21 »
Mans tētis nedzēra bieži( nevareja atļauties ,pretejā gad. no mammas  :fryingpan: ) Ne reiz viņu neuzskatīju par monstru... man bija viņa žēl, jo tiklīdz viņš iedzēra... tā sekoja piļīšana,moralā nokaušana, grauzšana no mammas puses. Es viņu glābu un sargāju no mātes.
Tomēr,viena trauma man ir saglabajusies no tiem laikiem... iereibis šoferis. :drunk: mēs dzīvojām 8.km no pagasta centra un visas svinēšanas notika centrā... majās kkā jau bija jātiek.... tie 8.km bija murgs...tajos laikos braucām ar tēta lielo darba gaz, kkādu tur ļetučku.mēs bērni, bieži vien augšā, būdā....
tas bija sviestaini..jo mašīna vismaz 4x apstajās pa ceļam jo māte tēvu piļīja visu ceļu..tas stājās, nost teica- kāp laukā ,ja negribi braukt, jeb brauc pati(pašai tiesiibas bija, bet tak nebrauca )...mašina gaja pa ceļu ka mežakulis čurajošs..karoč .vakars uz ezera... a buudaa tumšs un bailiigi...ziemā ledus, kalni -lejas.mums vēl upes un tilti tajos 8.km..Man bija bail ,ka mēs iegāzīsimies upē ar to būdu... vasarā gruntene, tādas bedrēs un putekļos ka zobus vareja izsist tur sēžot  :banhead:
tas bija traki
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved