Autors Tēma: Krācēji  (Read 10544 reizes)

Offline tuk

Re: Krācēji
« Atbildēt #30 : Septembris 19, 2018, 06:27:09 »
Un tas izklausās pēc hrr-puff

Kad Karlisons pētīja tēvoča Jūlija un Bokas jaunkundzes krākšanu,
tad viens krāca grrr-aššš, otrs grrr-ipipipi. :)

Offline Elzzy

Re: Krācēji
« Atbildēt #31 : Septembris 19, 2018, 08:11:29 »
Vīrs krāc katru nakti, es guļu ar ausu aizbāžņiem ( bet dzirdu tāpat). Uz bakstījieniem mēdz apvainoties,ka vēl nemaz nav gulējis.

Offline Lilith

Re: Krācēji
« Atbildēt #32 : Septembris 19, 2018, 10:46:57 »
Atcereejos - vienreiz biju baigi nogurusi peec lidojuma, nokritu viesniicaa biskji paguleet. Pamodos, jo biju izdvesusi kaut kaadu smilkstoshu skanju - nu taa kaa sunji miegaa :D Vajadzeeja redzeet mana braalja sejas izteiksmi!

Offline mellene88

Re: Krācēji
« Atbildēt #33 : Septembris 19, 2018, 12:23:21 »
Bobsi šits tev tagad vājais punkts...un tu cepies, jo ar skriešanu šito nevar ne ietekmēt, ne izmainīt  :scratch: pareiz sapratu :scratch: :m:
svādāk ko tur daudz ņemties, pēc komentariem redzams,ka gandriiz visiem saskare ar krakšanu.. visp jau nevaru iedomāties nevienu dzīvbūtni kura guļ,kā zelta stienis, neko neizdvešot  :faint:
 Tā kā, tever mierīgāk...vari sievu arii reiz pa reizei pabakstiit profilkasei- sak nekrāc... pāris reizes pabakstīsi, lai nokaunas, jo kā gan viņa zinās,krāca vai nekrāca ...un būs mierīgāka dzīve pašam  :smile:
p.s man pat vecais kaķis krāc un tas tik sasodīti mīlīgi izklausās...ja nezinatu, domātu kāds divkājainais.Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline nure

Re: Krācēji
« Atbildēt #34 : Septembris 19, 2018, 14:26:31 »
hmmm man vienreiz naacaas guleet mashiinaa ar koleegji, vinja teica ka es guljot tik klusi ka vinjai naacaas paarbaudiit vai esmu dziiva :D
viirs saka ka es nekraacot :D paarbaudiijusi neesmu, bet meedzu guleet kaa muumija ar blakus noliktaam rokaam un taapat pamostos

Offline Bob(i)s

Re: Krācēji
« Atbildēt #35 : Septembris 19, 2018, 15:53:47 »
es tagad jau vairs nesaprotu - šī ir tā tēmas daļa, kurā drīkst jokoties, vai arī te viss tikai nopietni..
Katrā ziņā interesanti izklausās tā nures gulēšana ar blakus noliktām rokām :)

Offline Minne

Re: Krācēji
« Atbildēt #36 : Septembris 19, 2018, 15:55:45 »
Te aŗī daži neiederīgi jociņi iesprukuši

Offline diddly

Re: Krācēji
« Atbildēt #37 : Septembris 20, 2018, 11:11:22 »
Lasot Bobja aprakstu,par krākšanu,un sievas aizrādījumiem,pārņem sajūta,ka Bobis ir tas,kurš guļ mna blakus... idedintiski izteikumi.
Fū,labi,ka ir drošas atšķirīgas pazīmes,citādi domātu,ka mans cienis te ierakstījies.
 Kad krāc man pie auss,man ir komanda-Ripinies! klausa un izpilda,bet krākšana turpinās,vienīgi uz otru pusi no manas auss.

Offline Broms

Re: Krācēji
« Atbildēt #38 : Septembris 20, 2018, 11:20:13 »
Ja sieva izdomā pakrākt, es vnk noņemu spilvenu :)
Man līdzot pabukņīšana.

Vienreiz es esot vairākas reizes modies un bubinājis, ka sieva krācot. Patiesībā sieva skatījās tv, bet krācu es . Kā sācis krākt, tā modies un stumdījis sievu :D

Offline ragana

Re: Krācēji
« Atbildēt #39 : Septembris 20, 2018, 12:52:29 »
Man Mammukaķis baigi krāc un Pidija krākuļo. Ko ar šiem ieteiksiet darīt?
Saņurcīt un sapaijāt. Ko citu?

Offline sicilia

Re: Krācēji
« Atbildēt #40 : Novembris 07, 2018, 08:18:26 »
es parasti visiem saku, ka krācekļi mani neuztrauc (man sunC krāc. Nu tāāāāā'ā krācs, ka užas.neviens neviens iedzērušais, piedzērušais 150 kg vecis nestāv viņai blakus), bet ... ir naktis, kad mani besī vīra šņākuļošana iekrākšanās (īpaši, ka iesnas). Un, protams, suņa krākšana. to nevar izslēgt. (ja izmetu no istabas, tad viņa apguļas pie durvīm un ieslēdz superduper smago artilēriju). īsāk.. nu var var pierast pie tās krākšanas, bet ir naktis, kad vnk jāsakož zobi un jāpaciešs (jo moka bezmiegs).  :sleep:

Offline olgucis

Re: Krācēji
« Atbildēt #41 : Novembris 07, 2018, 11:56:58 »
Lai pierādītu krākšanas faktu reiz pierakstīju to mobilajā. Uz ko man tika atbildēts, ka tā jau nav krākšana, bet gan esot "dvēseles mokas". Un sievišķim ir jābūt vismaz kripatiņai līdzjūtības šajos "intīmajos organisma izpausmes brīžos". Pie tam parasti krācot tas kas pirmais aizmieg, vienkārši nevajag tik ilgi tupēt pie datora un pēc tam nodarbināt sevi  gultā ar visādu figņu. Un arī, ka tas nav Labais tonis iet gulēt ar mobilo, kad gultā ir vīrietis, es ar to sagrauju viņa pašapziņu, ķipa, ka man tur par maz izklaides. Vien vārd sakot, es tā sapratu, ka tā krākšana notiek dēļ tā, lai man gultā nebūtu garlaicīgi, vienkārši neprotu novērtēt. To procesu nevar piebremzēt, ja es paziņošu, ka negribu, lai jams krāc manā gultā, viņš atradīs  citu ... gultu. Un mocīs to dvēseli tur

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved