Autors Tēma: Sievietes un vīriešu darbi, un citas lietas  (Read 7169 reizes)

Offline Nāra

Sievietes un vīriešu darbi, un citas lietas
« : Novembris 19, 2018, 13:01:14 »
Cik klausos Melleni, tik nesaprotu - Tu esi vīrietis?  :rofl: :scratch: Tādi jautājumi dāmām nav jārisina :)
« Last Edit: Novembris 20, 2018, 15:04:05 no Spārka »

Ģertrūde

• Viesis
Re: Sievietes un vīriešu darbi, un citas lietas
« Atbildēt #1 : Novembris 19, 2018, 13:11:10 »
Nāra, tu esi tik moderna, seko laikam līdzi, apgūsti visus jaunākos gadžetus, pārzini sociālos tīklus un sabiedriskās tendences, zero waste piekritēja, bet izrādās - seksiste! Tas nav stilīgi! Pagājušais gadsimts, tur Tev vēl jāpiestrādā, jātiek vaļā no kaut kā tik vecmodīga sevī.

Offline mellene88

« Atbildēt #2 : Novembris 19, 2018, 13:16:55 »
Narčiks nav zero waste piekritējs  :n+: to viņam nevajag piesiet... :)

Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Online reno

« Atbildēt #3 : Novembris 19, 2018, 13:58:24 »
Cik klausos Melleni, tik nesaprotu - Tu esi vīrietis?  :rofl: :scratch: Tādi jautājumi dāmām nav jārisina :)

Mellene tieši ļoti sievišķīgi uztraucas par problēmām, kuras risina vīrietis

Offline kvadra

« Atbildēt #4 : Novembris 19, 2018, 18:05:09 »
Tādi jautājumi dāmām nav jārisina :)
Adresēts gan nav man, bet, kā "vīriešu darbu" darītāja un pratēja, neizturēju.
Tas nav sievietēm jāzin, šitais nav jāzin, tas nav jārisina...  Vai zināt ko. Vot kādus jautājumus gribēšu/man vajadzēs, tādus arī risināšu. Neesmu nedz "dura baba", nedz ar rokām no apaļās vietas. Kas tad sievietei "piedien" - KKK?!  Paldies par pankūkām!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #5 : Novembris 19, 2018, 18:14:17 »
Basta!  :evil:

Offline kvadra

« Atbildēt #6 : Novembris 19, 2018, 18:20:56 »
Varu arī zupu izvārīt un zeķes uzadīt. Un tad? Tāpēc jau nav jābūt blondīnei, kas neatšķir konektoru no kolektora.

Offline mellene88

« Atbildēt #7 : Novembris 19, 2018, 21:49:57 »

Kvadra  :big_hug: :shampis:

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2414
  • Total likes: 1008
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #8 : Novembris 20, 2018, 21:46:26 »
Jā, es aŗī drošvien seksists pēc modernām mērauklām, jo vēl aizvien uzskatu, ka tie vīrieši, kuri iet t.s. dekrētatvaļinājumā, kamēr bērna mamma mamutu stiepj ... nu, labi terminus nelietošu, vien pateikšu, ka tas laikam būtu pēdējais manā dzīvē, uz ko es parakstītos. Tēma - precīzi par to, kas būtu vai nebūtu jādara sievietēm vai vīriešiem.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline Minne

« Atbildēt #9 : Novembris 20, 2018, 22:10:26 »
Zigi, bet, ja skatās tīri pragmatiski (kas gimenē nav mazsvarīgi, sevišķi, kad bērni dzimst) - Tu tiešām tikai savu principu vai vīrieša ambīciju dēļ noliegtu tādu variantu, ja sievai nudien tas mamuts konkrētajā periodā būtu treknāks nekā Tavējais?

Offline kvadra

« Atbildēt #10 : Novembris 20, 2018, 23:07:19 »
Tur jau drīzāk ir kas cits - vecim ne tik daudz zem goda, cik vienkārši bail no perspektīvas dienu un nakti ar mazu raudošu bērnu ņemties. Vieglāk ir to mamutu stiept.

Offline mellene88

« Atbildēt #11 : Novembris 20, 2018, 23:25:19 »
Es Ziga domu saprotu. Pēc lõģikas un visādiem citādiem likumiem(tos lai Kundalīns uzskaita) mamuts ir jāvelk vīrietim. :smile:
bet nu mūsdienās situācija ir tik ļõti mainījusies,ka var gadīties, sievietei treknākais mamuts ..islaicīgi risinājums nav zemē metams. Bet ilgtermiņam draud ar krīzīti un /vai krahu attiecībās...Nu nav tas īsti pareizi mammai vilkt mamutus...Bērni jāaudzina mammām, bet tēviem jānodrošina bērnu un mammu drošība + labklajība  :smile:

Offline tuk

« Atbildēt #12 : Novembris 21, 2018, 07:36:46 »
Vai tagad nebija materiāli  izdevīgāk bērnu kopšanas atvaļinājumu izmantot tam,
kuram lielāki ienākumi?, vai ko jaucu? 
Bet tā vispārīgi, cilvēki ir dažādi, profesijas un to apmaksas arī dažādas,
kā kuram pārim ērtāk, tā arī rīkojas, galvenais, lai visi laimīgi...

Offline Luīze

« Atbildēt #13 : Novembris 21, 2018, 08:50:08 »
No pieredzes saku, ka vismaz no valsts darbā strādājošajiem bērnu kopšanas atvaļinājumu ņem arī tēvi. Iemesli ir dažādi un katrai ģimenei individuāli. Jau minēja, ka varbūt sieva lielāku mamutu nes. Otrs gadījums - sieva nestrādā, vīrs paņem b/k atvaļinājumu, to pusotru gadu saņem atbilstošu "māmiņalgu", bet pats tajā laikā neoficiāli piepelnās, piemēram, ārzemijā. Ģimene var braukt līdzi, lai mamutnesējam tur vienam nav garlaicīgi.

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2414
  • Total likes: 1008
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #14 : Novembris 21, 2018, 09:08:57 »
Taisnību sakot, te runa nav tikai par večiem vai mammām. Un arī par to, ka nespētu sevi piespiest ar sīci sēdēt. Atkal riskēju būt pretrunā ar moderno zinātni, bet (konstatēju tikai faktu) sieva, kad mācījās pedagoģiju LU, reiz atnesa mājās info, ka pasniedzēja (nezinu, oficiāli un legāli vai "starp mums, meitenēm, runājot"?) lekcijā ir teikusi, ka bērnam līdz 3 g.v. blakus ir vajadzīga MĀTE. Priekšnoteikums, lai bērns izaugtu dzīvē drošs, nebūtu bikls un par sevi neopārliecināts. Sajūta, ka vienagako darot, māte ir kkur tuvumā. Īpaši svarīgi - puikām. Pasvītroju - ne tēvs, ne ome, ne opis vai vecākā māsa, bet MĀTE. Taisnību sakot, kad jāizvēlas bija man, ... lai gan kāda tur izvēle, - pelnījis tāpat esmu vienmēr vairāk. Labī, teiksim tā: ja man būtu jāizvēlas, pilna vēdera vietā es izvēlētos sava bērna raksturu un nākotni, jo kāda cita suņa pēc es viņu būtu palaidis šajā pasaulē, ja ne lai iedotu viņam visu labāko, ko vien varu un kas man ir pieejams? Un štrun@, ka kāda kvēla vēlēšanās šodien paliek neizpildīta, jo tam naudas nav.
« Last Edit: Novembris 21, 2018, 09:15:39 no Zigfrids »
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved