Autors Tēma: Google vs Huawei - ar ko man tas draud?  (Read 981 reizes)

Offline Samotrākes Nīke

Google vs Huawei - ar ko man tas draud?
« : Maijs 20, 2019, 14:41:00 »

Delfos ir šitāds, bet maksas raksts:https://www.delfi.lv/bizness/tehnologijas/huawei-aizliegta-android-os-lietosana-ko-tas-nozime-lietotajiem-latvija.d?id=51107975

Moš kāds no mūsu IT spečukiem var mani nomierināt, jo man ar ir Huawei telefons, ja nemaldos Lite 9, bet saparašanas no visām tām IT padarīšanām un korporāciju strīdiņiem nekādas  :scratch: [size=78%] [/size]
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Samotrākes Nīke

Re: Google vs Huawei - ar ko man tas draud?
« Atbildēt #1 : Maijs 20, 2019, 14:44:23 »
Atradu agrāku rakstu :
[size=78%]https://www.delfi.lv/bizness/tehnologijas/asv-kinas-tirdzniecibas-kars-android-iespejams-partrauks-darbibu-huawei-ierices.d?id=51106691[/size]

Visvairāk satrauc Gmail nepieejamība, jo uz to balstās visa mana darba dzīve - man ko tagad jāpērk cits un dārgāks telefons, jo tas Huawei bija cenas ziņā ok, tāpēc arī tika iepirkts. 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Spārka

« Atbildēt #2 : Maijs 20, 2019, 15:04:57 »
Es saprotu, ka tas attieksies uz  nākamo „Android” versiju un nākamajām „Huawei” ierīcēm.

Offline Aste Risks

« Atbildēt #3 : Maijs 21, 2019, 12:35:36 »
vispār jau Android OS ir atvērtā koda , kuru var lietot jebkurš kurš māk sakompilēt. Hujaveja lietotāji droši vien nevarēs lietot google play un tamlīdzīgos servisus. Tiesa Play veikalam existē alternatīvas. Šobrīd mazpopulāras , bet existē. Pats esmu lietojis GetJar un vēl kautkādu kuru nevaru atcerēties. Hujavejs sāk saviem klientiem instalēt kādu no tiem .Gmail ir web serviss kuru var artvērt neatkarīgi no ierīces gan ar Androīdu , gan iOs, gan Linux gan gajebkuru herņu kas māk darboties ar HTML, tā ka par savu Gmail Nīke var gulēt mierīgi :)
Domāju gala lietotājiem vienkārši jāpaņem popkons un jāvēro kā tīģeri plēšas :)

Offline nakata kngs

« Atbildēt #4 : Jūlijs 11, 2019, 13:36:50 »
 "В американском штате Мэриленд выпускники в последний день учёбы изрисовали школу и двор свастиками, членами и расистскими лозунгами. Но, несмотря на то, что они были в масках, их вычислили на следующий же день.

Оказалось, все четверо пацанов были зарегистрированы в школьной сети WiFi под настоящими именами, а при приближении к школе их мобильники автоматически подключились к сети." (c)
...labāk bez mobilā...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved