Autors Tēma: par mobilo tel.  (Read 1165 reizes)

Offline olgucis

par mobilo tel.
« : Augusts 11, 2019, 22:33:14 »
Mani te tracina viena problēma. Nezinu, kāpēc, bet situācijā, kad runāju pa telefonu un fonā dzirdu zvanu no kāda, kas arī grib mani sazvanīt, viņš neredz nekādu informāciju par to, ka līnija aizņemta. Un pēc tam man visi brauc augumā, ka neceļu klausuli. Mammis vispār mūžīgi panikā, jo viņai liekas, ka man kādas ziepes un ar steigu jāceļ kājās sabiedrība un jāorganizē glābšanas darbi.

Nezinu, bet agrāk, ar veciem mobilajiem tā nebija. Nekad neesmu iedziļinājusies tajos gadžetos. Varbūt es vienkārši neesmu nospiedusi kaut kur kaut kādu ķeksi telefona uzstādījumos, kur apkārtējie interesenti tiek informēti, par to ka runāju un lai liekas mierā?... Savādāk, man mūždien ar steigu jābeidz saruna, lai uzzinātu ko man piedāvā kaut kādā reklāmu akcijā.

Offline Bob(i)s

Re: par mobilo tel.
« Atbildēt #1 : Augusts 11, 2019, 22:53:33 »
Kaut kā man šķiet, ka to opciju varēja iestatīt pēc izvēles. Man netraucē, es parasti atzvanu

Offline Nāra

« Atbildēt #2 : Augusts 12, 2019, 07:41:28 »
Jā, man arī tas nepatīk. Agrāk neparādījās, ka kāds zvana, bet, galvenais, zvanītàjam rādīja, ka aizņemts. Man arī nākas dzirdēt pārmetumus...mūžīgi jātaisnojas.

Offline Annija

• Jaunbiedrs
  • **
  • Ziņas: 45
  • Total likes: 45
  • „Viss būs kārtībā, tas ir – tā, kā to gribu es”.
« Atbildēt #3 : Augusts 12, 2019, 09:45:08 »
Es domāju, ka tas tāpēc ,ka modernakos telefonos ir opcija aizturetais zvans. apturēt sarunu un papļapāt ar otru un atgriezties pie pirmā.

Offline Aste Risks

« Atbildēt #4 : Augusts 12, 2019, 12:55:04 »
Ir tāda lieta kā līdzsavienojums. Ne visiem operatoriem tas ir ieslēgts. LMT un Tele2 ir ieslēgts pēc noklusējuma.
ja aktivizēts līdzsavienojums zvanītājs kurš zvana kādam kurš aizņemts saņem gaidīšanas signālu, jo otrs var jebkurā laikā pārslēgties un atbildēt arī šim zvanītājam.
Tālāk viss atkarīgs no telefona , daži telefoni tam kurš zvana aizņemtajam, rāda "zvans gaida", bet lielākā daļa to rāda tikai savienojuma sākumā un to viegli nepamanīt.
Tas kurš ir aizņemts, savas sarunas laikā dzird īsu pīkstienu , ko protams arī var nepamanīt. Bet pēc sarunas vienmēr var apskatīties vai nav parādījies neatbildēts zvans.
Es savai mātei līdzasvienojumu deaktivizēju (to var izdarīt jebkurš ) , līdz ar to zvanītājiem rādās aizņemts nevis ka neceļ un visām pensionārēm viss ir skaidrs  :clap:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #5 : Augusts 12, 2019, 13:10:09 »
visām pensionārēm viss ir skaidrs  :clap:

:clap: :clap: :clap:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved