Autors Tēma: Smieklīgi gadījumi no dzīves  (Read 38492 reizes)

Offline Broms

Re: Smieklīgi gadījumi no dzīves
« Atbildēt #240 : Jūlijs 13, 2019, 01:14:48 »
Nāra izprovocēja tēmu :)
Nedēļu "vecs" gadījiens Batumi.
Vazājamies pa garšvielu tirgu. Kādā brīdī vēders sāk aizdomīgi ieburkš(č)ēties. Jūtu - būs problēmas. Saku, ka pamazām un steidzami jātaisās uz izeju/ tirgū tualetes neesot?!/.
Saucam taksi un braucam uz viesnīcu. Kamēr gaidam auto, problēma sāk uzmācīgi aktualizēties.
Piebrauc taksometrs, sakāpjam un braucam. Pie katras bedres problēma pieaug ģeometriskā progresijā. Smaga apziņa, ka līdz viesnīcai 100 punkti neizturēšu. Taksistam saku, lai mani ved uz tuvāko tualeti.
Šis piestāj pie kautkā... A la sporta pils norietā. Re, tur pāri 4 joslām esot labierīcības. Tikvien kā paspēju paķert salvetes un taisnām kājām velku uz "ēku". Izrādās tas ir ļoooti liels tirgus. Starp n-tajām tirdzniecības vietām visiem pēc kārtas jautāju vajadzīgo virzienu. Cilvēki izpalīdzīgi un stāsta - tur pa labi, tad pa kreisi, pie Aslana pa labi, un tad atkal pa kreisi.. utt.
Nonāku mērķī, bet tur maksas tualete. Bez 0,30 lariem /10 centi/ nelaidīšot. Saku, ka tad es tupšos tepat. Nu nēeee. EJ /lamājas gruzīniski/
Aaaaaah..figetj... Sabiedrisā tualete ir flīzēti caurumi grīdā ar starpsienām krūšu augstumā un bez durvīm. Visi rindā tup virs cauruma un telefonos. Mani tas maz uztrauc - es gribu paspēt.
Viss veiksmīgi, bet nu ir nākamā problēma - kā nokļūt atpakaļ uz pareizo izeju. Dokumenti, telefons un maks ir pie manējiem, kuri gaida taksī. Es nezinu kā saucas iela, izeja utt.
Saprotu, ka, ja atpaļceļā vienā pagriezienā šaubīšos, caureja būs bijusi mazākā problēma.

Pēc apmaldīšanās piespiedu sevi domāt vēsi un nokļūt atpakal līdz tualetJ/.../ un mēģināt vēlreiz.
Neizdevās.
Gāju pie pirmā vinčika tirgoņa un stāstīju, ka esmu no Latvijas un man ir problēma.
Atbilde priecējoša - Latvija - Gruzija druzja. Apjautājās kur bijām, uz kurieni braucam.. padomāja un izveda pareizajā vietā.
Par kaut ko palamājās ar taksistu, uzdāvināja vīnu un novēlēja laimīgu ceļu.[size=78%] [/size]

Offline mellene88

« Atbildēt #241 : Jūlijs 13, 2019, 01:17:02 »
ko nu tur pašapziņa. Man domāt , tā tiek kauta lepnība  :scratch: (nu tā man ienāca prāt, es jau nesaku,ka Narčiks lepns... bet nu...)
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Nāra

« Atbildēt #242 : Jūlijs 13, 2019, 08:18:24 »
 Mellen, es nesapratu? Lepnība prasīt, lai pietur? Tu biksēs taisītu, jo neesi lepna?  :rat: Es pat nevaru iedomāties citu risinājumu šādā situācijā. Visi esam cilvēki, katram var gadīties. Tā jau aiz kautrības var izkāpt no autobusa un nomirt mežā  :scratch:

Offline Nāra

« Atbildēt #243 : Jūlijs 13, 2019, 09:55:42 »
Ārzemēs pie wc bieži sēž personas, kas it kā imitē naudas iekasēšanu, nez kāpēc pārsvarā pie vīriešu wc - vai nu viņi ir devīgāki vai stulbāki :D Man meita jau sen ir to paskaidrojusi, ka maksas wc ir tikai tad, ja pie sienas ir attiecīgs uzraksts, ka šiem ubagotājiem nav jāvelta nekāda uzmanība vai, ja esi ļoti labs, vari no labas sirds kaut ko iemest par wc tīrīšanu. Tādi sēdētāji ir visur un gan jau ka nezinīši samet viņiem labu naudu. Tā es arī vīram paskaidroju, kad viņš, atnācis no wc,  dusmīgi teica, ka šeit pat alus dārzā ir maksas wc. Uzzinot par šo, nākamajās reizēs viņš nevis vienkārši pagāja garām, bet  katrā wc viņš šiem nabaga cilvēkiem rādījās ar rokām un skaidroja, ka tas nav likumīgi un prasīja bezmazvai dokumentus un apliecinājumu :D Lūk, kādi ir kārtīgi pilsoņi, visur ieved kārtību :D

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3651
  • Total likes: 3298
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #244 : Jūlijs 15, 2019, 11:28:53 »
hehe... #meetoo :)

reiz braucu ar Ērgļu vilcienu (tas bija sen) arī samaitājās vēders. Izstaigāju visu sastāvu, tualeti neatradu (dīzeļos parasti bija)...lielo vajadzību nodarīt starp vagoniem nebija drosmes (mazo biju darījis ne reizi vien, varbūt par to tāds sods)...kaukādā čuhņā izlecu, nodarīju lietas un tad meklēju kā tikt atpakaļ uz Rīgu, jo tas vilciens tai dienā bija pēdējais...   

Offline Spārka

« Atbildēt #245 : Jūlijs 31, 2019, 14:40:06 »
Šķiet, patiesi no dzīves, zagts tviterī.

@TambovasV
Remontēju trimeri. Atbrauc viens losis un sāk stastīt, kā būtu pareizi un kā viņš to ātri paveiktu. Tad ieskatijās kartīgi
 - Eu, tas tak manējais!
- Nu ja, tava vecene no rīta atveda, jo tev rokas un galva no di@sas augot....
P.s. Kundzei 100% taisnība!

Offline olgucis

« Atbildēt #246 : Jūlijs 31, 2019, 19:58:04 »
A, atceros vienu gadījumu ;o)) Kaimiņam bija tāds brangāks zivju ķēriens, un vēlme dalīties. Es protam ar steigu klāt, kamēr nepārdomā. Bet viņš tai brīdī stāsta  gadījumu iz dzīves. Sēž savā nodabā laivā ar savu bada pātagu  un aiz gara laika  vēro kas pasaulē notiek. Un tad paliek domīgs, ezera vidū kāda laiva jau labu laiku tāda kā tukša kuļājās, bet  brīdi pirms tam cilvēkus redzēja. Hrens viņus zina kas varēja notikt. Uzrauj motoru un pēc brīža jau ir rokas stiepiena.
Jūt, ka laivā kāds ir - Uzsauc,- Saimniek, palīdzību nevajag?!!. 
Vecis, no laivas drūmi atbild,- Nekas, pats tikšu galā...
Faktiski,- kādam pārītim ezera vidū uznāca maigošanās tūre. Nu kas var būt labāks- pie dabas krūts, ezera vidū, neviena visapkārt... Nifigā, šai valstī jebkuram notikumam atradīsies ducis tautas modrās acis, kas visu piefiksē, un pat gatava grūtā brīdī atbalstīt

Offline tuk

« Atbildēt #247 : Oktobris 09, 2019, 20:51:51 »
Apakšvirsraksts varētu būt - ko kurš zina, nejauši dzirdēts sarunas fragments.
Šodien garām ar skrejriteņiem aiztraucās divi 8/9 gadīgi puišeļi.
Viens - es zinu sievietes, kas veipo.
Otrs - es zinu, kas supo...  :)

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved