Autors Tēma: Mārtiņa Bondara vajāšana  (Read 693 reizes)

Offline tas_pats_lv

Mārtiņa Bondara vajāšana
« : Maijs 15, 2020, 01:48:31 »
Daļa «Attīstībai/Par!» biedru vēlas Bondara atkāpšanos no Saeimas Budžeta komisijas vadības - šāda ziņa bija lsm.lv

Citēt
Pēc “Kustības Par!” biedres Ineses Voikas teiktā, diskusija gan vairs nav tikai mutiska. "Mēs savā pusē to izskatījām un uzrakstījām vēstuli "Latvijas attīstībai" kā partijai. Gaidām vēstuli un tālāk skatīsimies. Es uzskatu, ka šādā situācijā no atbildīgas politikas viedokļa komisijas vadība būtu jānodod kādam citam. Viens ir iestāties par jaunu politiku teorētiski, un tad ir šis gadījums vai kāds cits konkrēts gadījums, un tas prasa padziļinātas diskusijas, un es ļoti priecājos, ka tās notiek," teica Voika.

Nu Martiņa aizstāvības sakarā es varu pieminēt, ka nekas jauns nav uzpeldējis, runa vel joprojām iet par Ķrajbankas krimināllietu. Un nokaitinātā Martiņa komentārs "Ja jūs gribat ziemeļvalstu politiku, jums vajag ziemeļvalstu tiesas" ir gana trāpīgs. ;) Ko jūs domājat par šo vajāšanu, vai tā ir no sērijas "Bondars savu ir padarījis, lai Bondars iet", vai tas ir mēģinājums aktivizēt interesi par "Attīstībai/Par" pirms RD vēlēšanām, lai tur pārāk daudz vietas nedabūtu NA/JKP?
« Last Edit: Maijs 23, 2020, 20:29:01 no lumbergs »
Džeina:ak dies, penšu sarunas par veselību, ārstiem un veselīgu dzīvesveidu
Aģents 0.7:vidējais statistiskais esefietis ir ar sevi apmierināts esefietis. Atšķirībā no Džeinas tplv nekādu buntu uzkurināt nesanāks
"Un kas tu tāds esi, lai norādītu kādam, kas jādara? kā teica zemene - komandē savu sun

Offline Bob(i)s

Re: Mārtiņa Bondara vājāšana
« Atbildēt #1 : Maijs 15, 2020, 07:32:35 »
Nesekoju Bondaram, bet ar tiesām piekrītu, pieliktu klāt vēl policiju un īpaši - nesaudzīgu finanšu policiju..

ar atkāpi - budžets pildoties par 98%.. tas tad arī liecina par ēnu ekonomikas baisajām aprisēm..

Offline Emīlija

« Atbildēt #2 : Maijs 15, 2020, 08:11:24 »
Ko tad tad Bondars ir "padarījis"? :)

Ja nu ir viens tukšs politiķis, tad tas nu ir šis... Pat zīmēties viņam lāga nesanāk...

Offline mellene88

« Atbildēt #3 : Maijs 15, 2020, 08:38:44 »
man viņš nepatīk (bet tad man  jautājums pašai sev, kurš politiķis man patīk??)..skaidrojuma nebūs...
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 4107
  • Total likes: 3626
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #4 : Maijs 15, 2020, 09:00:19 »
Kā bijušajam basketbolistam viņam vajadzēja labāk laukumu pārredzēt...

Offline nakata kngs

« Atbildēt #5 : Maijs 15, 2020, 10:34:05 »
Manuprāt runājot par naudu, tad Mārtiņš noteikti ir viens no zinošākajiem Saeimas deputātiem...un ja vēl ņem vērā šīs Saeimas katastrofāli zemo intelekta līmeni (šeit piekrītu saskaņas Klementjevam)...tad jau nau ko tur jēdzīgu likt vietā, ja neņem šahisti...bet varbūt ir signāli, ka viņa pamet ZZS un pievienojas A/P? ...un ja noņem Bondaru, bet ievēl Danu?       
Ja ir runa par tiesas spriedumu un skandināvu politiku...nu, diez vai šeit tas ir īstais iemesls...man šķiet, ka Mārtiņš visu Latviju ir nokaitinājis ar savu "amerikānismu"...Hārvarda, sieva Misis Pasaule...viņš pret pārējiem cilvēkiem uzvedas kā VVF (laikam jau skola) - esmu gudrāks ...nu, kaut kā tā...ja ASV politikā viņam būtu lielas iespējas, tad Latvijā šaubos...tikai tādā variantā kā VVF - atveda nevienam nezināmu un uzreiz prezidentos!...kā prezidentu pāris Mārtiņš ar Ievu izskatītos ļoti labi un tik pat labi runātu kā VVF...tikai nesanāks, jo mēs šo labi pazīstam...

Offline nakata kngs

Re: Mārtiņa Bondara vajāšana
« Atbildēt #6 : Maijs 27, 2020, 10:53:08 »
Diezgan pareizi par Bondaru izteicās L.Lapsa, kura teikto atstāstu pēc atmiņas, bet lai ideja būtu saprotama  - Mārtiņš ir cilvēks, kuram bankas ieguldītāji bija uzticējuši savus līdzekļus, bet viņš, rīkojoties ar šo naudu, tos izlietoja kāda viena cilvēka interesēs...vai rīkojoties ar valsts budžetu, kurš ir visu mūsu ieguldījums, viņš atkal nerīkosies kāda viena cilvēka vai grupas interesēs?....tiesas spriedums, lai arī tas ir civiltiesas, norāda kā Bondars izrīkojas ar viņam daudzu cilvēku uzticētu naudu...ja pareizi atceros, tad arī Raimonds Pauls bija starp šiem cilvēkiem...     
Vai tādam cilvēkam var uzticēt kopēju naudu?

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #7 : Maijs 27, 2020, 12:57:41 »
Diezgan pareizi par Bondaru izteicās L.Lapsa, kura teikto atstāstu pēc atmiņas, bet lai ideja būtu saprotama  - Mārtiņš ir cilvēks, kuram bankas ieguldītāji bija uzticējuši savus līdzekļus, bet viņš, rīkojoties ar šo naudu, tos izlietoja kāda viena cilvēka interesēs...vai rīkojoties ar valsts budžetu, kurš ir visu mūsu ieguldījums, viņš atkal nerīkosies kāda viena cilvēka vai grupas interesēs?....tiesas spriedums, lai arī tas ir civiltiesas, norāda kā Bondars izrīkojas ar viņam daudzu cilvēku uzticētu naudu...ja pareizi atceros, tad arī Raimonds Pauls bija starp šiem cilvēkiem...     
Vai tādam cilvēkam var uzticēt kopēju naudu?

vai droši zini, ka ir kāds labāks? :)   

PS. Raimondam par vēlu raudāt krokodila asaras - Saeimas krēslā sēžot un pogas spaidot bija pienākums zināt, ka valsts garantē tikai pirmo 100 tūkstošu saglabāšanu. Līdz ar to  - gan jau bija sava fiška, kāpēc visas olas (naudu) salika KB... bet - cerības neīstenojās, riski īstenojās. Pie tam lieliem māksliniekiem pieklājas nabadzīgiem nomirt... 

Offline kvadra

« Atbildēt #8 : Maijs 27, 2020, 15:57:15 »
Jā, par visām olām vienā grozā es arī nesaprotu. Tak sadali pa dažādām bankām, lïdz 100000 katrā, un guli mierïgi.

Offline Minne

« Atbildēt #9 : Maijs 28, 2020, 02:12:07 »
Būūūuu daddy par pēdējo teikumu  :bricks:

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #10 : Maijs 28, 2020, 08:48:57 »
Būūūuu daddy par pēdējo teikumu  :bricks:

atvainojos un labojos: Pie tam lieliem īstiem māksliniekiem pieklājas nabadzīgiem nomirt...

Offline reno

« Atbildēt #11 : Maijs 28, 2020, 08:51:34 »
Maestro kā  deputātu un politiķi īpaši labi raksturoja viņa absolūtais izbrīns: -bet es domāju, ka Latvijas krājbanka ir valsts banka!

Offline daddy

• Relikvija
« Atbildēt #12 : Maijs 28, 2020, 09:00:52 »
Maestro kā  deputātu un politiķi īpaši labi raksturoja viņa absolūtais izbrīns: -bet es domāju, ka Latvijas krājbanka ir valsts banka!

Diemžēl. ģeniāls komponists, izcils pianists, bet vājš politiķis un "biznesmenis"

Offline Minne

« Atbildēt #13 : Maijs 28, 2020, 11:03:26 »
Tipiski. Īstie atbildīgie nav vainīgi. Vainīgi ir dumjie ieguldītāji
 :sarcasm:

Offline kvadra

« Atbildēt #14 : Maijs 28, 2020, 12:14:50 »
Tipiski. Īstie atbildīgie nav vainīgi. Vainīgi ir dumjie ieguldītāji
 :sarcasm:
Nu bet protams!  :mrgr: Atceros, kā toreiz FKTK  mazgāja rokas nevainībā un kaunināja dumos noguldītājus, ka vajagot tak skatīties un "izpētīt vispirms", kur  naudu liek  :mrgr:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved