Autors Tēma: Rīgas dome  (Read 14341 reizes)

Offline tuk

Re: Rīgas dome
« Atbildēt #15 : Decembris 13, 2018, 23:16:44 »
Ops! Nu arī vēl šis! Mja. Rīgas dome, protams, neko nezina... :D :D :D

Offline Spārka

« Atbildēt #16 : Decembris 13, 2018, 23:52:13 »
Rīgas dome, protams, neko nezina...
KNAB: "Kriminālprocess uzsākts par to, ka Čehijas un Polijas uzņēmumu pārstāvji, vienojoties ar Rīgas domes un pašvaldības SIA amatpersonām un ar SIA saistītā uzņēmuma pārstāvjiem..."

Gaidīsim..

Offline tuk

« Atbildēt #17 : Decembris 14, 2018, 00:23:59 »
Ausainis Amerikā  vienbalsīgi tutti frutti, nezinīši Saules pilsētā... ;) :D

Online Minne

« Atbildēt #18 : Decembris 14, 2018, 00:40:48 »
Nu, kuri mūsu Foruma džeki te uzskatīja, ka ar RS darbību viss okidoki?  :just_popcorn:

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #19 : Decembris 14, 2018, 07:20:00 »
Nu, kuri mūsu Foruma džeki te uzskatīja, ka ar RS darbību viss okidoki?  :just_popcorn:

es runāju tikai par biļešu cenām. Par visu RS - tā ir Tevis izplūdusī interpretācija. Drošāk jau ir par visu vaidēt, tad pēc tam var teikt - "es taču teicu, labi nebūs"..

Offline nakata kngs

« Atbildēt #20 : Decembris 14, 2018, 09:35:28 »
KNAB: "Kriminālprocess uzsākts par to, ka Čehijas un Polijas uzņēmumu pārstāvji, vienojoties ar Rīgas domes un pašvaldības SIA amatpersonām un ar SIA saistītā uzņēmuma pārstāvjiem..."

Gaidīsim..
drusk uztrauc tā Rīgas domes aiztikšana...ja Nils aiz rūtīm, tad nezināms spēks izraisa elektorāta masu nekārtības un nāk šos glābt zaļie cilvēciņi....ne jau kādu tur uztrauc Ausainis, bet var izdoties izraisīt incidentu....es dotu priekšroku Mistera 20% tupināšanai

Online Minne

« Atbildēt #21 : Decembris 14, 2018, 12:50:07 »

es runāju tikai par biļešu cenām. Par visu RS - tā ir Tevis izplūdusī interpretācija. Drošāk jau ir par visu vaidēt, tad pēc tam var teikt - "es taču teicu, labi nebūs"..

Jā, sorry, es neesmu tik apdullusi pozitīviste, kas uzskata, ka uz RS šļuras fona tās cenas ir adekvātas un atbilst pakalpojuma kvalitātei.
Un vaid jau ne tādēļ, lai beigās pateiktu "es taču teicu, labi nebūs", bet vaid, jo, ja neuzliek vispārēja pozitīvisma klapes, ir pamats domāt, ka tas, kas notiek, nav normāli un tam burbulim japlīst
« Last Edit: Decembris 14, 2018, 12:57:23 no Minne »

Online Minne

« Atbildēt #22 : Decembris 14, 2018, 12:52:50 »
drusk uztrauc tā Rīgas domes aiztikšana...ja Nils aiz rūtīm, tad nezināms spēks izraisa elektorāta masu nekārtības un nāk šos glābt zaļie cilvēciņi....ne jau kādu tur uztrauc Ausainis, bet var izdoties izraisīt incidentu....es dotu priekšroku Mistera 20% tupināšanai

nakat, domā?  :scratch: Ir jūtama neapmierināta elektorāta viļņošanās?

Offline nakata kngs

« Atbildēt #23 : Decembris 14, 2018, 13:03:09 »
nakat, domā?  :scratch: Ir jūtama neapmierināta elektorāta viļņošanās?
patreiz nē, bet nevajag aizmirst 13.janvāri....pat ja notiks sākotnēji miermīlīgs mītiņš, jo Ausainis ir ar nimbu, tad tālāk nevar prognozēt...no kurienes toreiz (13.01.) uzradās jauni vīrieši, kuriem bija līdz lakati, lai slēptu seju, un laužņi, lai ziemas laikā lauztu Vecrīgas bruģi, ko mest? ...un tad pazuda...aizbrauca uz Parīzi demolēt? 

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #24 : Decembris 14, 2018, 14:15:12 »
Jā, sorry, es neesmu tik apdullusi pozitīviste, kas uzskata, ka uz RS šļuras fona tās cenas ir adekvātas un atbilst pakalpojuma kvalitātei.
Un vaid jau ne tādēļ, lai beigās pateiktu "es taču teicu, labi nebūs", bet vaid, jo, ja neuzliek vispārēja pozitīvisma klapes, ir pamats domāt, ka tas, kas notiek, nav normāli un tam burbulim japlīst
ir tāda lieta kā masu psihoze. Un zinot, ka cilvēki kopumā pavelkas uz negatīvismu, to speciāli vairot un izplatīt neredzu jēgu. Es esmu reālists un saprotu vairāk nekā no malas varētu likties, teču ienākot vaidētāju pulciņā, man ieslēdzas pretreakcija un es negribu šai psihozei padoties. Labāk dzīvoju ar pozitīvisma klapēm, jo tas ļauj labi justies, jo visu pasauli izmainīt es nevaru, bet savas dzīves krāsu gan.
Katrs savu saņems. Populācija kopumā nav vērsta uz iznīcību. Tieši otrādi - tā vairojas.

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2414
  • Total likes: 1008
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #25 : Decembris 14, 2018, 17:41:19 »
Nevilšus nāk prātā kādus 35 gadus seni notikumi.
PSKP kongress, kuru TV raida pa vairākiem kanāliem, tribīnē ģenerālsekretārs L. I. Brežņevs visiem 100% pozitīvisma garā stāsta, kā gadu no gada uzlabojas padomju cilvēka labklājība, kā viss attīstās (īpaši - tautsaimniecība), cik kvadrātmetru dzīvojamās platības ekspluatācijā nodevuši, cik gados piecgades plānu pieveikuši, utt., utml, utt. Šajā ekrāna pusē cilvēki pasmīkņā, pastāsta kādu anekdoti par mazajiem ledusskapīšiem un ... dodas baudīt savu ūbercēlušos dzives līmeni. :)
Un jo vairāk es vēroju to, kas notiek apkārt, jo spēcīgāka ir iepriekšminētā asociācija ar TIEM laikiem. Teorētiski cilvēkiem, kuriem ir to laiku pieredze un atmiņa, būtu jāsaprot (pēc analoģijas ... kas notika ar augšgalā pozitīvisma pārņemto PSRS, ceru, nevienam nav jāstāsta), kā tas mēdz beigties.
Simtgades pasākumi, info par 1006 EUR vidējo algu, iestāžu (valsts un pašvasldību) budžetu triecientērēšana gada beigās ... NU, piedodiet, viss kā tolaik! :)  Ziniet, pat asfaltu peļķēs liet ir atsākuši! :)
« Last Edit: Decembris 14, 2018, 17:47:57 no Zigfrids »
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline tuk

« Atbildēt #26 : Decembris 14, 2018, 17:54:23 »
Aizmirsi pieminēt RD... :D

Offline nakata kngs

« Atbildēt #27 : Decembris 14, 2018, 19:56:23 »
Tiem, kuri apgalvo, ka korupcija notiek, jo cilvēkiem maz maksā, ka jāceļ algas utt ...der iepazīties ar šo   

Bijušais RS valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens pērn uzņēmumā nopelnīja 65 972 eiro, Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins - 62 296 eiro, Jūrmalas domes deputāte Larisa Loskutova (S) - 67 459 eiro, Baldones novada domes deputāts Andrejs Požarnovs (GKML) - 67 459 eiro, bet partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) biedre Inese Švekle - 67 459 eiro.

Offline Krimsons

« Atbildēt #28 : Decembris 14, 2018, 20:31:46 »
Nakat, nu beidz!
Attiecībā pret dažu labu valstij >50% piederošu IT un komunikāciju kompāniju komercdirektoru 500 000 eiro tie ir sīkumi :)

Offline nakata kngs

« Atbildēt #29 : Decembris 16, 2018, 09:10:32 »
Nakat, nu beidz!
Attiecībā pret dažu labu valstij >50% piederošu IT un komunikāciju kompāniju komercdirektoru 500 000 eiro tie ir sīkumi :)
Krimson, par to nauu runa - skaidrs, ka ir cilvēki, kuri saņem vairāk!   
Es šeit par to, ka labs atalgojums samazina riskus kukuļņemšanā...no 1.janvāra par 30% ceļ algas tiesnešiem un Tu varbūt domāsi, ka tiesneši vairs nauu pērkami?

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved