Autors Tēma: Rīgas dome  (Read 12728 reizes)

Offline Minne

Re: Rīgas dome
« Atbildēt #45 : Decembris 17, 2018, 21:39:26 »
Tas sūd...i tas pats Ameriks strādā, ja reiz, subsidējot RS, nerēķina līdzi, nepieslēdz veselo saprātu un nekontrolē, Ja to darītu, tad taču pielēktu, ka tur un tādā veidā NEVAR būt tīra lieta. Tagad plikšķina acis un un neviens nezina, kas tajā RS par sūd...m. Aha, ticu  :sarcasm:

Offline kvadra

« Atbildēt #46 : Decembris 17, 2018, 23:14:32 »
Nē, vot paskaidrojiet man, blondīnei - kas, tā atkāpšanās kāda baigā goda lieta ir, vai?  Tāda, ar ko lepoties, sitot sev pa pagoņiem -ak, kāds es sirdsšķīsts!  Un kas tas par tādu zvēru "politiskā atbildība"?  Baigi labi tā - taisīt *ūdus, un, kad vadzītis beidzot lūzt, tad cēli atkāpties un aizrotēt uz citu siltu vietiņu.  Protams, labāk jau cēla "politiskā (bez)atbildība",  nekā prasta kriminālatbildība. A kas par sadarīto atbildēs, kas *ūdus strēbs?!  Kopš kura laika "es neko nezināju, neredzēju, nenojautu un vispār esmu balts un pūkains" ir pamats atbrīvošanai no atbildības?! 
Comon, Dombrovskis nevarēja paredzēt Maximas sabrukšanu un viņu par to nevar vainot,  bet Ameriks lai nezinātu, kas notiek RS?! Kam tad vispār tas būtu jāzina?!

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2387
  • Total likes: 996
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #47 : Decembris 17, 2018, 23:50:34 »
Nē, vot paskaidrojiet man, blondīnei - kas, tā atkāpšanās kāda baigā goda lieta ir, vai?  Tāda, ar ko lepoties, sitot sev pa pagoņiem -ak, kāds es sirdsšķīsts!  Un kas tas par tādu zvēru "politiskā atbildība"?  Baigi labi tā - taisīt *ūdus, un, kad vadzītis beidzot lūzt, tad cēli atkāpties un aizrotēt uz citu siltu vietiņu.  Protams, labāk jau cēla "politiskā (bez)atbildība",  nekā prasta kriminālatbildība. A kas par sadarīto atbildēs, kas *ūdus strēbs?!  Kopš kura laika "es neko nezināju, neredzēju, nenojautu un vispār esmu balts un pūkains" ir pamats atbrīvošanai no atbildības?! 
Comon, Dombrovskis nevarēja paredzēt Maximas sabrukšanu un viņu par to nevar vainot,  bet Ameriks lai nezinātu, kas notiek RS?! Kam tad vispār tas būtu jāzina?!
Kvadra, tā ir augstāka politiskās kultūras latiņa. Tā vietā, lai, kad pieķerts ar naudas žūksni tumbočkā, rokām, kājām, zobiem un nagiem pie krēsla turētos, cilvēks vismaz aiziet. Ja tendence saglabāsies, varbūt kādreiz būs kā citur, - padzīs ar kaunu un neierādot nekādas siltās vietiņas, bet tas ir nākotnes jautājums.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline kvadra

« Atbildēt #48 : Decembris 18, 2018, 06:57:05 »
Ā, skaidrs. Kad manā tumbočkā atradīs darba devēja žūksnīti, sacīšu, ka man ne jausmas nav, kā šamais tur nokļuvis,  un ar cēlu žestu uzrakstīšu atlūgumu. Ar to jautājums būs izsmelts,  un gods arī saglābts, perfekti. Ā, un žūksnītis man paliek. Jo es tak nezināju, ka šis tur pats ļaunprātīgi ielīda.
 :sarcasm:

Offline Emīlija

« Atbildēt #49 : Decembris 18, 2018, 08:20:04 »
:) kvadra, nu kur tik piezemēti! tu vēl būsi nodemonstrējusi "augstu latiņu". bet jānozog daudz, jo tikai lielu zagšanu par politiku sauc. mazos vienalga par zagļiem dēvē...

Offline Emīlija

« Atbildēt #50 : Decembris 19, 2018, 05:09:14 »
Zigīt, Amerikam nekādā zinā nedrīkst ne uz kādām Briselēm.  Kā viņš var atstāt Brīvostas amatu, tur taču bez viņa viss saies dēlī, veči visu saputros. Nē , nē, tu ko.

...100g viņam tāda Brisele vajadzīga, tur tak no algas jādzīvo, un rebes nekādas nevar taisīt...

Un ja nu kāds ir iekrampējies amatos, tad RD mes to nu skaidri kā kalnu ezerā redzam.

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2387
  • Total likes: 996
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #51 : Decembris 19, 2018, 07:07:35 »
Ja par politisko kultūru ... Jā, nav liegts gribēt visu un uzreiz, bet mana pieredze rāda, ka "kas daudz grib, maz dabū" (dzirdēta paruna). Tāds vērojums. Līdzīgi, kā ar Lembergu un pārējiem diviem "A". Nesaku, ka Aivars ir kāds eņģelis, bet viņš ir labākais no visiem, jo ... pārējie TIKAI piesavinās, Aivars, savukārt, vismaz Ventspili bija sakārtojis. Šeit - tas pats. Cilvēks, salīdzinot ar to pašu Kamparu, gari netaisnojās, bet aizgāja. SALĪDZINOT.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline Nex

« Atbildēt #52 : Decembris 19, 2018, 07:15:19 »
Es tik nesaprotu kāpēc tik uzstājīgi to par "kultūru" gribas saukt... A. glābj priekšnieka pakaļu, neko vairāk. Tagad šito bīda visam pa priekšu- re re, kads godīgs politiķis. Tfu.

Offline tuk

« Atbildēt #53 : Decembris 19, 2018, 08:09:22 »
Ja par politisko kultūru ...
... bet aizgāja. SALĪDZINOT.

Un Ausainis lai “kulturāli“ seko piemēram. :)

Online reno

« Atbildēt #54 : Decembris 19, 2018, 08:43:01 »
Intereses pēc palasīju tekstus no sākuma -novembrī mēs sākam pukstēt, ka ar RS un vispār domi kaut kas nav kārtībā, Zigfrīds vētraini aizstāv tos, "kas kaut ko dara", nevis kā opozīcija- tikai tukši muld, piemin Lembja Ventspili -( nobruģēta un tukša kā izslaucīta, ieskaitot trubu)
Ameriks vnk aizgāja mantas pakot, ja vēl vispār ir Eiropā

Offline Spārka

« Atbildēt #55 : Februāris 26, 2019, 23:47:01 »
novembrī mēs sākam pukstēt, ka ar RS un vispār domi kaut kas nav kārtībā
Tagad - U&A kandidēšana uz eiroparlamentu. Vj.Dombrovskis pēkšņi vairs nav "lokomotīve". Ušakova vietā - Rozentāle - ?
(c) Vareni, vareni, Zālaman.

Offline Minne

« Atbildēt #56 : Februāris 27, 2019, 01:32:06 »
 :veee:

Derdzīgi

Offline nakata kngs

« Atbildēt #57 : Februāris 27, 2019, 09:09:03 »
Vj.Dombrovskis vel nauu sista kārts...varētu būt jaunais Rīgas mēra kandidāts nākošajās pašvaldības vēlēšanās, jo tā Rozentāle...nuuu, nauu harizmas un tā briesmīgā frizūra... Vjačeslavam noteikti ir lielākas iespējas piesaistīt latvisko vēlētāju kā Rozentālei...un neaizmirsīsim, ka sieva Vjačeslavam ir Inese Lībiņa-Egnere no vienotības un Saeimas prezidija...

Offline Broms

Offline Spārka

« Atbildēt #59 : Marts 07, 2019, 11:07:07 »
Pielipināšu vēsturiskajam procesam.
Sākts kriminālprocess par iespējamu kukuļošanu 'Rīgas kartē'; lidostā aizturēts Brandavs.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved