Autors Tēma: Tiesiskās paļāvības princips  (Read 867 reizes)

Offline olgucis

Re: Tiesiskās paļāvības princips
« Atbildēt #15 : Februāris 14, 2020, 09:47:38 »
es te biju ieskrējusi socos, parunāt par perspektīvām lietam, man teica, ka stāžu skaitīs no vidusskolas beigšanas. Sākot ar iestāšanos tehnikumā, aber bet augstskola jau ies automātiski, jo es tur pa vidu arī  iemanījos oficiāli pastrādāt

Online Alstere

« Atbildēt #16 : Februāris 14, 2020, 10:21:35 »
Par padomijas laiku ieskaitīja arī augstskolu .Bija laiks, kad 3 gadus nestrādāju (līdz 1996.), tos arī ieskaitīja, jo bija bērns līdz 8 gadu vecumam. Neskatoties uz to, ka pāris gadus strādāju nelegāli, darba stāžs 48 gadi.
Goda lieta saniegt 50. Pensija ar katru gadu labi pieaug.

Offline Aste Risks

« Atbildēt #17 : Februāris 14, 2020, 13:38:39 »
man tehnikumu neieskaitīja, ieskaitītu ja būtu pēc videnes ( pēc padomju normām skaitīja arī manējo )

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2518
  • Total likes: 1019
  • Allaž gatavs atdoties par tramvaja biļeti
« Atbildēt #18 : Februāris 14, 2020, 16:48:56 »
<Masu nekārtības, pilsoniskā nepakļaušanās, partizānu karš un bruņota sacelšanās. Es vairs nekā cita neredzu. Vara LV pati šo situāciju ir radījusi, tagad atliek vien sagaidīt, kas notiks pirmajā tās vājuma brīdī?>

Fantāzijas. Dzeltenās vestes? Latviešiem? Kaut kas tāds notika tikai, kad krievu bruņutransportieri pa ielām braukāja

Sabiedrībā, kurā valda matriarhāts un sievietes/mātes kults, tik tiešām vīrieši rīcībspējīgie (vairāk nekā kko uzbūvēt, nopļaut un saskrūvēt savā saimniecībā) iznīkst kā suga, tāpēc piekrītu. Latvieši nav franči.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs. Veļu mazgā sieva (pusautomāts)!

Online reno

« Atbildēt #19 : Februāris 14, 2020, 17:51:09 »
Zini, tā kā franči, kas visu laiku lec pa gaisu, arī ir visai nejēdzīgi. Pret ko viņi protestē -46 pensiju variantiem? Visa pasaule ir spiesta celt pensijas vecumu. Būs no 75 gadiem, nemaz ilgi nebūs jāgaida. Un tad atcels pavisam :taunt:
Tad, kad frančiem streikošanas dienās pārtrauca maksāt algu, viss strauji aizgāja mazumā

Offline Aste Risks

« Atbildēt #20 : Februāris 14, 2020, 18:05:13 »
Vajadzētu jau beidzot to halopu domāšanu "tie tur ļaunie augšā mūs apspiež" izbeigt. Katrai tautai pa lielam ir tāda valdība kādu pelnījusi.

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #21 : Februāris 14, 2020, 21:54:53 »
Vajadzētu jau beidzot to halopu domāšanu "tie tur ļaunie augšā mūs apspiež" izbeigt. Katrai tautai pa lielam ir tāda valdība kādu pelnījusi.

Kā būtu jādomā pareizi tavuprāt?
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs. Veļu mazgā sieva (pusautomāts)!

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #22 : Februāris 14, 2020, 22:18:45 »
Ļoti pamācoši:  :)

Offline Aste Risks

« Atbildēt #23 : Februāris 15, 2020, 21:31:08 »
Kā būtu jādomā pareizi tavuprāt?
atbile ir otrā daļa no manas frāzes - ka katrai tautai ir tāda valdība kādu pelnījusi , izņemot kad runa it par ārēju okupāciju.
Ja piemēram Zimbabvē gandīz neviens nemaksā nodokļus un valdība neko nevar labāku izdomāt kā uzdrukāt vēl naudu , beigās Zimbabve paliek bez savas naudas vispār, turpretī netālajā Botsvanā ir viena no stabilākajām ekoomikām visā kontinentā.
Kad Latvijā sāks nodokļus maksāt tik pat cītīgi kā Dānijā vai Norvēģijā, beidzot varēs paskatīties acīs arī bērnudārzu audzinātājām..

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #24 : Februāris 15, 2020, 22:25:34 »
atbile ir otrā daļa no manas frāzes - ka katrai tautai ir tāda valdība kādu pelnījusi , izņemot kad runa it par ārēju okupāciju.
Ja piemēram Zimbabvē gandīz neviens nemaksā nodokļus un valdība neko nevar labāku izdomāt kā uzdrukāt vēl naudu , beigās Zimbabve paliek bez savas naudas vispār, turpretī netālajā Botsvanā ir viena no stabilākajām ekoomikām visā kontinentā.
Kad Latvijā sāks nodokļus maksāt tik pat cītīgi kā Dānijā vai Norvēģijā, beidzot varēs paskatīties acīs arī bērnudārzu audzinātājām..
Par valdības korelāciju ar tautu es piekrītu. Tieši par to arī visu laiku te "klabu". Par nodokļiem un bērnudārza audzinātājām nepiekrītu. Pieredze rāda, ka momentos, kad budžeti pildās necerēti labi, līdz audzinātājām no dzīru galda nonāk visai maz. Lielākā daļa "paliek" ierēdņu prēmijās, kur pieaugums tādos brīžos ir neparasti adekvāts, visādos megaprojektos un šur tur vēl, tā kā … audzinātājas acīs paskatīties tomēr neizdosies. Saistībā ar video, kuru esmu te ievietojis, sevi uzskatu par brīvu cilvēku un iespēju robežās centīšos pats izlemt, kā atalgot audzinātāju. Neuzskatu, ka tam, lai to izdarītu, man obligāti būtu nepieciešams bars starpnieku.

Online reno

« Atbildēt #25 : Februāris 15, 2020, 23:22:33 »
Tev tāda duāla tā vērtību skala -te esi brīvs cilvēks, kas pats visu lemj, te atkal dusmojies uz valsti, un ja kas notiek, sauc ātros, ugunsdzēsējus vai policiju

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #26 : Februāris 15, 2020, 23:30:58 »
Tev tāda duāla tā vērtību skala -te esi brīvs cilvēks, kas pats visu lemj, te atkal dusmojies uz valsti, un ja kas notiek, sauc ātros, ugunsdzēsējus vai policiju
Ja mani atbrīvos no visiem nodokļiem, es nesaukšu ne ātros, ne policiju.

Offline Minne

« Atbildēt #27 : Februāris 16, 2020, 00:51:51 »
Ja mani atbrīvos no visiem nodokļiem, es nesaukšu ne ātros, ne policiju.

Ārstēsies ar lūgšanām?

Offline kvadra

« Atbildēt #28 : Februāris 16, 2020, 11:08:56 »
Uzskatu, ka esmu savā mūžā nodokļos nomaksājusi pietiekami, lai varētu atļauties izsaukt ātro palīdzību vai ugunsdzēsējus. Sevišķi ņemot vērā, ka par medicīnu parasto tikpat nākas visur maksāt. Bet par mūždien piesauktajām bd audzinātājām  - atvainojiet, viņu priekšā nejūtos vainīga ne grama. Ja līdz viņām nauda nenonāk, kā jau Zigfrīds teica, tad ne jau es esmu tā, kas viņu izplakarē. Ja grib piepildīt ūdens mucu, vispirms jāaiztaisa tajā caurumi. Pretējā gadījumā ūdeni var tikpat labi nolaist tualetě - rezultāts būs tas pats.

Offline Zigfrids

• Veterāns
« Atbildēt #29 : Februāris 16, 2020, 12:02:21 »
Ārstēsies ar lūgšanām?
Maksāšu ārstam pats. Viens pats PVN, nemaz nerēķinot citus nodokļus … Ja ģimene mēnesī dažādos pirkumos notērē, teiksim, kaut EUR 1200, tad PVN no tā … vairāk nekā 200 EUR. Pat pie 100% maksas medicīnas ar tādu summu LV var slimot uz nebēdu, bērnudārza audzinātājai ir ~ 20 švaļi un alga … es pat nezinu, īsti, cik … Nu, labi, - no katra vecāka mēnesī pa EUR 50, un sanāk 1000. Šobrīd tādas algas audzinātājām nav. Lūk, tad Aste varētu sākt acīs skatīties. :)
« Last Edit: Februāris 16, 2020, 12:07:42 no Zigfrids »

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved