Autors Tēma: Jaunatklātās grāmatas  (Read 63264 reizes)

Offline Nāra

Re: Jaunatklātās grāmatas
« Atbildēt #540 : Jūlijs 29, 2019, 18:42:31 »
Ticu, jo pati lasu.
Bet lai nu piesakās kāds, kurš lasa angliski un lasīs šo Tevis ieteikto :) Tad apēdīšu savu cepuri :D

Offline Spārka

« Atbildēt #541 : Jūlijs 29, 2019, 18:49:13 »
Citēt no: Nāra
Bet lai nu piesakās kāds, kurš lasa angliski un lasīs šo Tevis ieteikto :) Tad apēdīšu savu cepuri :D
Tad tam jābūt Tvinpīkas fanam, es nemaz i nedomāju, i neiesaku. Mākslinieciska baudījuma tur nav, tikai, khm, galvasmežģi (mindfuck).

Offline reno

« Atbildēt #542 : Jūlijs 29, 2019, 21:23:43 »
Oi,  Nāra, nu tu atkal dajoš :smej:
Man diemžēl mans angļu grāmatu utenis izbeidzās, biju spiesta pāriet uz bibleni, pirms tam gadiem tikai angliski lasīju

Online Elzzy

« Atbildēt #543 : Jūlijs 29, 2019, 23:43:14 »
Pārsvarā lasu angliski, bet lasu appā - ja nu vēl kādam noder - Scribd, ļoti jauka aplikācija, ir arī klausāmgrāmatas.

Offline reno

« Atbildēt #544 : Jūlijs 30, 2019, 22:25:12 »
Atkal burvīga grāmatiņa, kas itkā paredzēta jauniešu  -tīņu auditorijai

Pērs Nilsons   Kā suns, kā kaķis *****

Noteikti iesaku

Offline nakata kngs

« Atbildēt #545 : Augusts 12, 2019, 16:21:04 »
Andra Manfelde  Virsnieku sievas
Zvaigznes liku  vairākas reizes, vienu brīdi pat tikai 2**. Bet tad atkal sižets strauji sakārtojās, līdz **** netieku, bet *** ar pusi gan.
Man liekas, ka šī ir tāda laba, bet "nekonvertējama" grāmata, diez vai tiks tulkota tādēļ, ka aizraujošs sižets, dziļas problēmas, vai kaut ko atklās no vēstures neko nezinošam lasītājam. Pat latviešiem sižeta vide varētu būt grūti saprotama,  jo gan Liepājas, gan Karaostas vēsture ieskicēta nu tik mākslinieciski miglaini. Labs papildinājums būtu bijis kaut  pāris fotogrāfijas un varbūt pat karte, jo tagad tas stāsts iznāk tāds, zinātājiem. Es tur esmu bijusi un zinu,  kā izskatījās  cara laika sarkano ķieģeļu mājas, baisās paneļnieces, katedrāle, platās ielas.
Ko es  lasot uzzināju par sadzīvi -ka bija vajadzīgas caurlaides, lai civilisti tiktu teritorijā un daudz labāk apgādātajos veikalos. Vēl -cik nu es atceros, tad savstarpējais nicinājums bija abpusējs, un nemaz tik galvas nodūruši latvieši nestaigāja un pagonus negodāja
Bet stāsts kopumā labs
Tos veikalus  gan es atceros no Paplakas garnizona laikiem, prom nedzina, bet šķībi lūrēja.It sevišķi, kad vecāsmammas uzdevumā pirkām ķieģeļmaizi ko cūkām dot. Laikam 2 vai 3 kukuļi vienās rokās, un ja aiziet 4 mazbērni, tad pilni rateļi
Izlasīju, bet uzrakstīšu sadaļā "Latviešu literatūra", kur rakstu par pārējiem sērijas "MĒS. Latvija, XX gadsimts".

Offline Nāra

« Atbildēt #546 : Augusts 16, 2019, 12:44:22 »
"Viņai nemanot" un "Ideālā sieva"- beidzot grāmatas, ko bija grūti nolikt malā, neparedzamas un intetesantas. BEeigas gan abām  savdabīgas.

Offline reno

« Atbildēt #547 : Augusts 16, 2019, 14:21:41 »
Es arī nupat pabeidzu "Viņai nemanot"
Patiesībā cerēju, ka iztiks bez tās mistikas, bet nu labi, lai būtu. Asprātīgi

Offline reno

« Atbildēt #548 : Augusts 18, 2019, 14:13:49 »
Benedikts Velss   Vientulības gals     ****

Skumja, gaiša grāmata. Tāda, kādai jābūt labai grāmatai -kad interesē, kur aizvedīs sižets
Tiem, kas daudz lasīja un rakstīja tēmā par aiziešanu, noteikti vajag izlasīt

Es beigas lasīju nepareizā brīdī un noskaņā, bet laikam jau vienalga būtu asaras lējusi. Tam gan nevajag atbaidīt, grāmata tiešām laba

Offline Luīze

« Atbildēt #549 : Augusts 23, 2019, 19:48:07 »
Eve Hietamies "Tētis uz pilnu slodzi" ****

Somu rakstnieces grāmata sākas ar brīdi, kad sieva uzreiz pēc dzemdībām ieliek bērnu jaunā tēva rokās, pati iesēžas taksī un nozūd. Vīrietis iemācās apieties ar bērnu, sadraudzējas ar citām mammām parkā. Vienkāršs, bet tajā pašā laikā ievelkošs stāsts. :) Visvairāk mani sajūsmināja, ka somi zina "Anniņu vanniņā", saviem bērniem dzied "aijā žūžū", "daudz baltu dieniņu" u.tml.... laikam tulkotāja (Lelde Rozīte) pacentusies piemeklēt kko no latviešiem saprotama repertuāra :D

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved