Autors Tēma: Detektīvromāni  (Read 36112 reizes)

Offline Luīze

Re: Detektīvromāni
« Atbildēt #270 : Maijs 10, 2019, 10:15:42 »
Un skatos - Bjerlindi manā apstūri bibliotēkā nav. Būs jāpaciemojas Vidzemes filiālē...
Kuramējā bibliotēka skaitās "ap stūri"? :) Es arī reizēm aizstaigāju līdz Vidzemes filiālei, ja vajag ko tādu, kas nav citu filiāļu krājumos.

Offline Mangusts

« Atbildēt #271 : Maijs 10, 2019, 10:36:09 »
Grīziņkalna, Alauksta ielā.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Luīze

« Atbildēt #272 : Maijs 10, 2019, 10:37:18 »
Grīziņkalna, Alauksta ielā.
Varbūt esam tikušās jauno grāmatu dienās :)

Offline Mangusts

« Atbildēt #273 : Maijs 10, 2019, 10:44:03 »
Tikai kādu pusgadu esmu pierakstījusies un tik regulāri visam nesekoju līdzi. Filiāle laikam diezgan maza. Vēl  cenšos saprast, cik ātri un pēc kāda principa grāmatu jaunumi vispār līdz turienei nonāk.  Hohma kataloģizācijā kārājās kādu mēnesi.

Offline Mangusts

« Atbildēt #274 : Maijs 23, 2019, 23:54:11 »
Laikam spēju apjaust, ko Reno domāja ar motorzāģi, pieminot Sigurdardotiru...
Manā rēķinā Irsa Sigurdardotira "DNS" ****
Ir aizraujoši un līdz beigām nav skaidrs vainīgais, taču, nu vai ziniet, vienkārši nogalināt (nošaut, nodurt, noindēt utml.) kādu ir par maz? Vajag noteikti atrast ko nebijušu un pēc iespējas šausminošāku?  :fryingpan:

Offline Luīze

« Atbildēt #275 : Jūnijs 12, 2019, 08:49:55 »
Beidzot viens kaut cik atšķirīgs - Endrū Meins Naturālists  gandrīz  ****

Autors ir profesionāls iluzionists! Sižeta attīstība balstīta uz zinātnisku analīzi. Pašas beigas gan var vairāk pierakstīt iluzionismam, bet kaut kā jau tas slepkavnieks jānoķer.

Es arī dodu ****. Īsti nesapratu, vai tāda zinātniskā pieeja reāli eksistē vai arī tā ir zinātniskā fantastika, bet jebkurā gadījumā grāmatas sižets ir intriģējošs un galvenais varonis - ģēnijs. :)

Offline Mangusts

« Atbildēt #276 : Jūnijs 12, 2019, 09:21:14 »
Jā, Naturālists bija interesants ar izmeklēšanu, tik tas līķu daudzums šķita pārspīlēts, tas arī man pavilka vērtējumu uz leju no pilnām četrām *.
Sapratu, ka pamatā bija kas līdzīgs matemātiskai modelēšanai - tā ka metode pietiekami reāla.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved