Autors Tēma: 1 istabas remonts  (Read 6195 reizes)

Offline Luīze

Re: 1 istabas remonts
« Atbildēt #45 : Oktobris 10, 2018, 20:53:04 »
....ehhhh...bija plāns līdz jaungadam ...nu jau datums acīmredzami nobīdījies  :thinking:

Neuztraucies, Tev būs vēl citi jaungadi, līdz kuriem pabeigt remontu  :m:

Offline olgucis

« Atbildēt #46 : Oktobris 10, 2018, 21:39:21 »
" Olguc, jomajo, 2 štukas par taaadu remontu... Pa lēto esi tikusi cauri. Es kā griežu aci uz kādu stūri, ko vajadzētu pabeigt mājā, tā acu priekšā tik ripo 1-2-3-4... " (c.)

Man jau likās, ka par maz, vairākas reizes jautāju, vai  ir droši visu saskaitījis. Liekas, ka vienkārši biju viņa tēva kunde, līdz ar to man zināmas atlaides. Tai nozīmē, ka fāteris bija pateicis, lai Olgucim pāri nedara. ;o)) Faktiski jau viņš pa pāris gadiem man visu dzīvokli sakārtoja un kad  pienāca kārta vannai un tualetei, bija sācis savu biznesu pavisam citā laukā. Pati brīnos, ka piekrita, kaut gan, man grūti atteikt  :blushing: ... Tai nozīmē, ka vieglāk izdarīt, nekā paskaidrot, kāpēc negrib. es protu būt ļoti pārliecinoša  ;)

Offline Minne

« Atbildēt #47 : Oktobris 10, 2018, 21:42:54 »
dip, uzrakstīju Tev Spārklingā, jo redzēju, ka esi, Tagad vairs neesi, bet ceru, ka vēl ienāksi, pirms ziņa pazudīs

Offline olgucis

« Atbildēt #48 : Oktobris 10, 2018, 22:00:30 »
Re ko atradu!
http://www.emeistars.lv/find_company.php?city=20&category=6&button2=MEKL%C4%92T

tur ir sarakstiņš arī ar privātiem meistariem, jebkurā pilsētā ... Mans domāt, ka var sazvanīties un uzprasīt par cenām un izpildes termiņu. Svaigu informāciju nepamanīju, bet meistars paliek meistars.

Offline Minne

« Atbildēt #49 : Oktobris 10, 2018, 22:18:50 »
Diemžēl meklētājs pa rajoniem nedarbojas (mēģināju savējo atrast), toties atradu Antonu Trīcvaidziņu  :clap:

Offline olgucis

« Atbildēt #50 : Oktobris 10, 2018, 23:18:49 »
droši vien lapa tik veca, ka to vairs neviens neapkalpo...;o/ Bet nu kādi nekādi , bet kontaktu numuri ir.  Es parasti uzbāžos visiem  meistariem, kas dzīvē gadās, ja man viņu darbs patīk un jautāju pēc telefona numura. Ķipa, ja man pēkšņi uznāk fantāzija, vai drīkstu piezvanīt. Neviens neatsaka. Un tad tikai atliek pierakstīt "Andris- elektrība, dārgs, laba kvalitāte. Oskars- motors, lēti, ātri, bez garantijas" un t.t. Bet dzīvokļa remontam meistaru vislabāk izvēlēties pēc fakta, ja kaut kur ierauga labu remontu, vienmēr var uzprasīt meistara numuru.

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3711
  • Total likes: 3346
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #51 : Oktobris 11, 2018, 09:12:36 »
nezinu, visu pats darīju, izmaksas veselam 1-istabas pilnīgajam kapitālajam (neskaitot mani) bija ~2k divos gados.

Ko kurš sauc par kapitālo... kaut kā neticās... :) manas aplēses dzīvojamajām telpām, koridoriem ir 100 eur/m2 un arī tas bez kādām ekstrām. Sanmezgliem un virtuvei ~500 eur/m2, tas bez tehnikas.  Puikam kapitālais remonts 2-istabniekā izmaksāja dārgāk nekā dzīvoklis. Ok, nopirka salīdzinoši lēti, bet ja taisa kapitāli - pĀrbīda sienas, ņem visu nost /ārā līdz mūrim/panelim, būvē skaņas izolāciju, maina gāzi pret elektrību + pats tikai krāsas izvēlas, tad tā diemžēl sanāk :) 

Offline Luīze

« Atbildēt #52 : Oktobris 11, 2018, 09:18:27 »
nezinu, visu pats darīju, izmaksas veselam 1-istabas pilnīgajam kapitālajam (neskaitot mani) bija ~2k divos gados.

A kāpēc ne, ja visu dara pats? Viens attāls radinieks tālā mazpilsētā nopirka priekš sievas mātes dzīvokli burtiski par kapeikām un pats kapitāli izremontēja, un izmaksas nebija lielākas par 2000 eur.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #53 : Oktobris 11, 2018, 09:19:56 »
katram jau savs prasību līmenis komfortam.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #54 : Oktobris 11, 2018, 09:21:00 »
A kāpēc ne, ja visu dara pats? Viens attāls radinieks tālā mazpilsētā nopirka priekš sievas mātes dzīvokli burtiski par kapeikām un pats kapitāli izremontēja, un izmaksas nebija lielākas par 2000 eur.

vot tālā mazpilsētā pirkt sievasmātei ir labi, tikai kā tur izbraukāt, lai pats remontu uztaisītu..  :scratch:

Offline Luīze

« Atbildēt #55 : Oktobris 11, 2018, 09:26:00 »

vot tālā mazpilsētā pirkt sievasmātei ir labi, tikai kā tur izbraukāt, lai pats remontu uztaisītu..  :scratch:

Nekur nebija jābrauc, jo pašam turpat blakus māja, kurā sievasmāti vis negribēja iemitināt, tāpēc nopirka dzīvokli. :)

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3711
  • Total likes: 3346
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #56 : Oktobris 11, 2018, 09:37:02 »
Gribi teikt, ka trubas un radiatori un lamināts un špakteles un krāsas mazpilsētās ir stipri lētākas nekā Rīgā? kaut kā neticās. Nē ok, var jau nopirkt flīzes nevis tās kura grbās pa saprātīgu cenu, bet tās kurām todien ir atlaide :)  pofig par krāsu un materiālu. Sievmātei tak jādzīvo! :)
« Last Edit: Oktobris 11, 2018, 09:51:58 no daddy »

Offline Luīze

« Atbildēt #57 : Oktobris 11, 2018, 09:52:30 »
Gribi tikt, ka trubas un radiatori un lamināts un špakteles un krāsas mazpilsētās ir stipri lētākas nekā Rīgā? kaut kā neticās. Nē ok, var jau nopirkt flīzes nevis tās kura grbās pa saprātīgu cenu, bet tās kurām todien ir atlaide :)  pofig par krāsu un materiālu. Sievmātei tak jādzīvo! :)

Es tik smalki to visu nezinu, bet izskatījās tur ļoti labi un galvenais, ka sievasmātei patīk. Cik atceros, tad radiatorus remonta laikā nemainīja.

Offline Krimsons

« Atbildēt #58 : Oktobris 11, 2018, 09:53:55 »
Man radiatori jau sen čugunā nodoti.
Radiatoru vietā Jotul.

Offline reno

« Atbildēt #59 : Oktobris 11, 2018, 09:58:18 »
un skurstenis pa logu laukā?

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved