Autors Tēma: 1 istabas remonts  (Read 6263 reizes)

Online dip

Re: 1 istabas remonts
« Atbildēt #75 : Oktobris 22, 2018, 22:23:41 »
Tie paziņas nederēja?

Es taču joprojām čammājos. Un gaidu brīnumus. Ja nopietni - neko neesmu vēl darījusi.

Online Minne

« Atbildēt #76 : Oktobris 22, 2018, 22:36:34 »
Tatad nav īstais laiks pienācis ne Tev, ne dzīvoklim, ne meistaram :)

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3722
  • Total likes: 3360
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #77 : Oktobris 23, 2018, 08:50:27 »
remontam laiks ir ideāls - ir pieslēgta apkure, viss labi žūs, eh bi pašpaktelēt, pakrāsot kaut ko... ;)

kaut gan nē, es brīvdienās ar fenšuju nodarbošos (metāls, uguns) vajag traktotram sniega šķūri pārtaisīt, nupat jau būs...

Online dip

« Atbildēt #78 : Janvāris 09, 2019, 23:15:41 »
Nākamā sērija :rat: Jautājums par remontu vienā istabā tiek noņemts no trases. Atjāja princis baltš zirgā un visu nokārtoja.

Bet nu ir cits jautājums. Kaut kas sagāja dēli ar trubām (vairākos dzīvokļos). Mazliet aplēja virtuvi un koridoru. Dzīvoklis apdrošināts. Apdrošinātāji piedāvā 2 variantus - 1) viņi novērtē skādi, bet remontējam mēs. 2) viņi dod savus meistarus, kuri remontē.

Jautājums - ko izvēlēties?
Ja remontētu pati, taisītu pa vieglo - griesti un tapetes (sienas tak līdzenas. Es ceru). Ja remontēs viņi, tad mainīs arī grīdu virtuvē un koridorā.
Tātad - vai kāds ir izmantojis apdrošinātaju remontnieku pakalpojumus?

Offline Luīze

« Atbildēt #79 : Janvāris 10, 2019, 09:42:52 »
Apdrošinātāji piedāvā 2 variantus - 1) viņi novērtē skādi, bet remontējam mēs. 2) viņi dod savus meistarus, kuri remontē.
Tātad - vai kāds ir izmantojis apdrošinātaju remontnieku pakalpojumus?
Vīrmātei bija gadījums ar plīsušu dvieļu žāvētāju vannas istabā -  noplūdušais ūdens sabojāja grīdas segumu gaitenī un tuvākajā istabā. Apdrošinātājs novērtēja bojājumus, pie tiem tika pieskaitīta arī grīdas seguma nomaiņa visā dzīvoklī (jo viscaur bija klāts viena veida lamināts). Izvēlējāmies saņemt naudu un remontēt paši. Nauda vēl palika pāri. :)
Ar apdrošinātāju remontniekiem pieredzes nav.

Offline kvadra

« Atbildēt #80 : Janvāris 10, 2019, 10:13:49 »
Ja remontē paši, ir izvēles brīvība - sataisīt pa vieglo vai, tieši otrādi, kad jau, tad jau pie viena pa riktīgam vēl arī šo un to vēl klāt, kas varbūt nav tieši cietis. Bet, ja remontē viņi, tad ko un kādā apjomā viņi darīs?  Un vai šāds darbu apjoms ir tieši tas, kas jūs apmierinātu.
Ja jūsu  vēlamais darbu apjoms ir mazāks par viņu novērtēto skādi, tad, man šķiet, izdevīgāk būtu pašiem taisīt - vēl nauda pāri paliktu par neizdarīto darba daļu.

Online dip

« Atbildēt #81 : Februāris 08, 2019, 21:17:48 »
Ziņoju. Ņēmām apdrošinātāju meistarus. Abalģeķ! Kaut ko tādu es nebiju gaidījusi. Divi meistari kārtīgi, skaisti izremontēja virtuvi, nomainīja grīdu koridorā. virtuvē. Noņēma skapjus un pribambasus, pielika.  Un aiz gara laika pielaboja vannas istabā krānu. Viss tīrs. Nekas nav jāmazgā, nekas nav jānes ārā. Materiālus nofočē, viņi aizbrauc pakaļ. 4 dienas.

Offline tuk

« Atbildēt #82 : Februāris 08, 2019, 21:35:00 »
Super!, nu ir tak stāsti ar laimīgām beigām :)

Offline Nāra

« Atbildēt #83 : Februāris 08, 2019, 22:43:44 »
Kas ir apdrošinātāju meistari??

Online dip

« Atbildēt #84 : Februāris 08, 2019, 22:49:25 »
Firma, kurā apdrošināts dzīvoklis, nodrošina ar saviem meistariem. Sastāda tāmi. Meistari atbrauc, izdara un aizbrauc.

Offline Mangusts

« Atbildēt #85 : Februāris 08, 2019, 22:56:40 »
Tad, kur jāapdrošina, lai tiktu pie labiem meistariem?  :)
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Nāra

« Atbildēt #86 : Februāris 08, 2019, 23:04:26 »
Pirmo reizi dzirdu. Man ir apdrošināts pret visādiem gadījumiem...vai ir kāda īpaša apdrošināšana?

Offline tuk

« Atbildēt #87 : Februāris 08, 2019, 23:10:03 »
Papriekšu tik jaapskādē tas dzīvoklis... a meistari patom ;)

Offline kvadra

« Atbildēt #88 : Februāris 08, 2019, 23:52:57 »
Klau, a kā tas ir - vai apdrošinātājs nevēršas ar prasību pie nelaimes vaininieka, piem., augšējā kaimiņa, kurš dzīvokli nopludinājis?

Online dip

« Atbildēt #89 : Februāris 09, 2019, 10:58:26 »
Apdrošinātājs - Gjensidige (laikam pareizi uzrakstīju). Vainīgo nebija. Ja nu namu pārvalde. Ārējās trubas saplaisāja.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved