Autors Tēma: Aizkaru audumi  (Read 1250 reizes)

viesmiiliigs

• Viesis
Aizkaru audumi
« : Marts 23, 2015, 10:16:58 »
Beidzot esmu nobriedusi mājās tikt arī pie aizkariem. Vajadzība ir pēc dienas, bet ne ļoti caurspīdīgiem, droši vien tradicionālie tillīgie derētu, bet moš kaut kas interesantāks arī būtu labi. Logu platums 1.9m un ap 2.4-2.5m. No tā seko jautājumi:

a) uz šādu logu platumu, cik platam jābūt aizkaram, lai būtu kritums smukās krokās, ne taisni kā palags un ne gofrēts, ka tikai krokas? pēc plāna, tiks šūta klāt augšējā mala ar savilkuma iespējām+mini āķiem, lai var pie griestu sliedes piekabināt.
b) Cik vispār plati mēdz būt aizkaru audumi? Ti, cik gabalos man draud sadalīt to, kas karināms?
c) kur ir nedārgi, smuki un labi (nu tādi, ko var arī izgludināt) aizkaru audumu veikali/bāzes?

Papildjautājums - cik uz šādu platumu man vajadzētu āķus ņemt, lai nekur neatkarājas? Virināt aizkarus vaļā-ciet nav paredzēts.
« Last Edit: Marts 23, 2015, 10:38:17 no Piafa »

Offline Samotrākes Nīke

Re: Aizkaru audumi
« Atbildēt #1 : Marts 23, 2015, 10:59:28 »
Ja pareizi jaucu, aizkarus priekš krokām ņem divtik platus kā pats logs/nosedzamā platība ap to. Kad es pirms pāris gadiem pirku muterītei jaunus, biju tajā bodītē uz Miera/Tallinnas stūra - izvēle tur ir, malu atšūšanu piedāvā, nu bet padārgs tas prieks. Varbūt kāds ko lētāku ieteiks.   

viesmiiliigs

• Viesis
« Atbildēt #2 : Marts 23, 2015, 11:03:20 »
Atšūšu un apšūšu pati, tāpēc svarīgas ir tīri auduma izmaksas, tā kā kopā 2 logi ir tie mazie un viens lielais, un kopējais aizkaru garums ap 2.5m... Iedomājies kopsummu :D

Offline Luīze

« Atbildēt #3 : Marts 23, 2015, 11:48:05 »
Es pirktu vai nu gatavos aizkarus vai arī aizkaraudumu, kuram jau gar vienu malu ir iestrādātas svina lodītes. Pēdējam variantam parasti standarta platums ir 3 m, tāpēc nākas īsināt un atšūt augšējo malu.

Nekad neesmu ņēmusi dubultplatumu, tikai tik cik nepieciešams plus kāds pusmetrs pa virsu, lai nav aizkars dikti nostiepts gar logu. 

Aizkars pie āķīšiem (knaģīšiem - krokodīlīšiem) man tiek stiprināts ik pēc 10 - 15 cm.

Offline reno

« Atbildēt #4 : Marts 23, 2015, 12:06:42 »
Patiesībā bagātīgām krokām ņem x 3.
Liela izvēle un atlaides ir Akbanos

Es visus savus aizkarus esmu sašuvusi pati, ar rokām.

Offline Signija

« Atbildēt #5 : Maijs 16, 2018, 15:11:21 »
Tiem, kam aktuāls šāds pats jautājums, skaisti gaišie aizkari dažādos toņos 155x400cm izmērā tikai par 14,40 EUR  nopērkami "Saldākiem sapnīšiem" interneta veikalā: http://www.saldakiemsapnisiem.lv/pieejami-uz-vietas/175

« Last Edit: Maijs 16, 2018, 19:05:32 no pitons »

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved