Autors Tēma: bīdāmās durvis ,kur?  (Read 618 reizes)

Offline mellene88

bīdāmās durvis ,kur?
« : Maijs 27, 2019, 23:00:15 »
pirms emu pieķērusies googlei, varbuut ir ieteikumi..kur LV meklē un dabū bīdāmās durvis sienas skapim..nu ne skapim , bet nišai ,kurā paredzamas plauktu sistēmas.uz kuru pusi skatīties..
paldies.
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Bob(i)s

Re: bīdāmās durvis ,kur?
« Atbildēt #1 : Maijs 28, 2019, 07:13:01 »
Tu pārcelies uz dzimteni?

Offline Camma

« Atbildēt #2 : Maijs 28, 2019, 09:34:19 »
Ir gādāti pat no depiņa. Bet tad ir pašiem jāizdomā kā un ko komplektēs. Jāsaprot, vai būs tiešām bīdāmas, vai pieļauj locīšanu. Bīdāmās vairs neliktu ne par kādu naudu, jo vienmēr paliek ''mirušais'' laukums, kuram netiek klāt vienā laikā, ja vajag pārkrāmēt no viena plaukta otrā, jāliek ceļamo uz grīdas/krēsla/palodzes un jābīdās vēlreiz. Nekad vairs.

Un vai jau neteicu, ka kaķiem bīdāmās durvis ir jauka izklaide?

Bobi - kā Tavs jautājums palīdzēs Mellenei sameklēt bīdāmdurvis?
« Last Edit: Maijs 28, 2019, 09:39:52 no Camma »
Visus sakost!

Offline Minne

« Atbildēt #3 : Maijs 28, 2019, 10:26:08 »
Attēls R

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #4 : Maijs 28, 2019, 10:49:18 »
Vai t' kaķi māk atvērt bīdāmās durvis? Man likās, tas ir vienīgais kaķudrošo durvju veids?

Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #5 : Maijs 28, 2019, 10:58:39 »

Bobi - kā Tavs jautājums palīdzēs Mellenei sameklēt bīdāmdurvis?

Camma, es tikai par to, ka tie, kam tās durvis vajag, elementāri var paši to izdarīt, tikai mellene "visām pudelēm par korķi" grib būt. Tāpēc mans pretjautājums bija ar ironiju, lai apslāpētu mātišķās enerģijas plūdus, kas nereti bērniem traucē dzīvot (ja vien runa ir par mellenes bērniem un ja viņa to uztvertu).. Tā lūk..

Offline Broms

« Atbildēt #6 : Maijs 28, 2019, 11:03:01 »
rimsi.lv
Bez maksas atbrauc,uzklausa vēlmes, sammēra un pasaka ciparu.
Strādā kvalitatīvi un, kas svarīgi, pēc darbu beigšnas bardaku neatstāj.
/nē, es tur nestrādāju un nav nekādas personīgas intereses. Nav jēgas teikt, ka Broms ieteica :D/

Offline Luīze

« Atbildēt #7 : Maijs 28, 2019, 13:25:45 »
Iebūvēt nišai durvis nav nekas ekskluzīvs. Vnk jāskatās kāds kantoris tuvāk mājām, kas piedāvā mēbeļu būvēšanu.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #8 : Maijs 28, 2019, 13:29:16 »
http://bidamassistemas.lv/lv/
man trīs istabās četriem skapjiem lika šie. 2002. gadā. Darbojas teicami joprojām, kvalitāte visaugstākā.

Offline mellene88

« Atbildēt #9 : Maijs 28, 2019, 15:47:03 »
Pagaidām paldies  :smile: Bobis iztulkoja gandrīz pareizi  :smile:
 šobrīd maN noder jebkura reāla saite un reāla pieredze, jo Google nemaz tik nadzīga uz palīdzēšanu nebija.
Vot par tām garmoškas durvīm esmu neizpratnē..man viņas vizuāli nepatīk  :scratch: un nav ideju kādas ir ikdienas lietošanā  :confused: bīdāmās uz lielu platību (4m) ir oky. dzīvoklī būs knapi 2m. tad nu laikam jāņem vērā Cammas ieteikums.un maniem kakiem viņas ir vienaldzīgas  :)
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline ragana

« Atbildēt #10 : Maijs 28, 2019, 16:20:06 »
Garmoškas durvis neiesaku nevienam. Vienam paziņam bija ierīkotas pirtī. Cik reizes tur biju, tik tur kaut kas ķērās utt. Ja nu vienīgi kādas mega dārgi-kvalitatīvi taisītas.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved