Ikdiena > Māja un tehnika, hobiji

dzīve tuvāk pie dabas

(1/1)

reno:
Vai pavisam tuvu
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6982991/Now-THATS-switching-JANE-FRYER-meets-modern-day-Robinson-Crusoe-lives-without-power.html


Mani mazliet sasmīdināja, ka džeks uguni iegūst berzējot kociņus -kā mēs pasmējāmies pie ierauga tēmas. Mazliet pārspīlēti ku-kū jau tas ir, bet daudzas lietas ir vilinošas. Mēs, pateicoties sovietiem, jau nekur tālu nebijām aizgājuši. No ievārījumiem un konserviem tikai vienu brīdi, tagad jau tā atkal modes lieta.


Un es te vēl uzbāzos ar padomiem par elektrības pieslēgumiem, pērkot zemi :fp:

Mangusts:
Nūuu, bez tehnoloģiju ieguvumiem pilnībā, šķiet, viņam tomēr nesanāk - trauki, logu stikli, darbarīki - nav viņa paša taisīti, citādi... tā varētu padzīvot eksperimenta nolūkos, vai arī periodiski (varbūt pat vērts), bet ne visu laiku. Un ne pārāk ticu, ka var aizbēgt no civilizācijas pilnībā, piemēram, nodokļiem kaut vai par īpašumu, lai gan - nekā nezinu par Īrijas nodokļu sistēmu. 
Bet jā - pie mums, pateicoties padomijai, daudz kas no tā visa nav arī nekas īpašs - ievārījumi, pašaudzēti dārzeņi, ogošana, sēņošana un, manuprāt, tas ir labi.

reno:
Gaļu dabū paretam, kad kāds aiznes uz ceļa notriektos


Ienākumi viņam ir no grāmatām, gan jau kaut kādā sasaistē ar banku jābūt.


Ja kaut ko visu laiku raksta, tad tāda mierīga dzīve var būt ļoti piemērota. Es gan nezinu, vai ilgi tā varētu, man elektrību tomēr gribētos

Navigation

[0] Message Index

Atbildēt

Go to full version