Autors Tēma: K-Senukai  (Read 130 reizes)

Offline kvadra

K-Senukai
« : Marts 12, 2019, 09:23:00 »
Reiz jau, runājot par Depo, pieminējām K-Senukai, tad nu šeit mani pirmie iespaidi par šo veikalu.
Pabiju divos - Lucavsalā un uz Jūrmalas šosejas, bijušo K-Rautu vietās, un jāsaka, ka iekārtojums, salīdzinājumā ar K-Rautu, jūtami uzlabojies, vairāk līdzinoties Depo - gaiši, patīkami. Tā kā bija 8.marts, man pat pie ieejas tulpi uzdāvināja :mrgr: , (par ko, protams, paldies, tikai kur lai to liek, ej nu nēsājies apkārt ar viņu, un rokas aizņemtas... pa kluso ieliku ūdensspainī atpakaļ pie pārējām...)
Skatījos santehniku, linolejus, flīzes, un patika, ka nav viss tas pats kas Depo, ir arī cits sortiments.  Tiktāl jauki. Un viss ir kārtībā, ja vien vari pilnībā pašapkalpoties pats. Bet, diespas, ja vajag kādu, kam ko pajautāt. Jo pārdevēju nav. Skaties apkārt - nav. A-ū!  Nesalīdzināmi ar Depo, kur pietiek pie plauktiem pagrozīties, lai kāds piedāvātos palīdzēt, vai vismaz būtu atrodams pie vajadzības. Tauta staigā, kurn, meklē pārdevējus... Un patiesībā neapskaužu tos pāris satiktos pārdevējus, jo viņiem, jau tā pārslogotiem, nākas uzklausīt neapmierināto nogaidījušos pircēju pretenzijas - "jūs tā visus klientus pazaudēsiet, utt".  Un cik nu kompetents kā konsultants var būt tāds pārdevējs, kas skraida pa daudz dažādām nodaļām...
Man vēl paveicās - pie puiša flīžu nodaļā tiku salīdzinoši ātri. Bet pēc manis noskatītājām flīzēm (akurāt tādām, kādas biju cerējusi sameklēt un nekur citur neatradusi, un šeit beidzot - yes!) viņš aizdevās ar nemieru raisošu tekstu "jāskatās, vai viņām vispār varēs klāt tikt, mums tur noliktavā tā sakrauts..."  :thinking:  Stāvu gaidu... Un ja nu tiešām "klāt netiks", kā tad, sasodīts, lai es tās nopērku?! Jo es tieši šīs gribu! Paveicās, pēc ilgas gaidīšanas puisis parādījās ar manām sapņu flīzēm - atkrāmējis, atracis, paldies viņam!  Noformēju vēl klienta karti un dabūju labu atlaidi. Un pie kases rimdas nebija! Tā ka galu galā pasākums izvērtās veiksmīgs  :)   Bet uz priekšdienām man skaidrs, ka šī veikala apmeklējumam, ja vajadzīgi pārdevēji, jāparedz kārtīga laika rezerve...
Ak jā, vēl viens it kā sīkums - braucamie rati šeit nav saslēgti kā Depo un ir dabūjami tāpat, bez monētas bāšanas. Patīkami, jo ne jau vienmēr tā vajadzīgā monēta kabatā atrodas.
« Last Edit: Marts 12, 2019, 09:29:07 no kvadra »

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved