Autors Tēma: Nostaļģija  (Read 763 reizes)

Offline Camma

Nostaļģija
« : Marts 11, 2020, 11:33:57 »
Tā nu ir sanācis, ka radusies nepieciešamība pēc krēsliņa pavisam mazam jaunskungam.

Nu, ja vajag, tad vajag - jābrauc uz bodi lūkoties. Iebraucām pirmajā bodē, kas pa rokai gadījās, aizlīdām līdz bērnu mēbelēm un ... man sagribējās visiem kost, spert, spļaut, skrāpēt. Vobščem, uzvesties neadekvāti.

To kantaino lamatu bērnu traumēšanai, ko redzējām veikalā, vajadzētu iznīcināt, nevis tirgot pa 75 eiro.Šokēta, mājās ielīdu netā paskatīties piedāvājumu. 100 eiro par bērnu krēsliņu! Nu, kamoooon!

Savulaik ļoti ergonomisku un izturīgu (izturēja vairākus bosikus) konstrukciju no 4 grābekļa kātiem un 2 finiera gabaliem pirku veikalā pa 9 rubļiem!

P.s. Labi, ka mājas vīrieši ir ar ROKĀM - dots uzdevums uzmargot 2 gab. krēsliņus pēc mana (!) rasējuma. Moš, biznesu atvērt?
Visus sakost!

Offline Spārka

Re: Nostaļģija
« Atbildēt #1 : Marts 11, 2020, 11:38:26 »
Tu vēl uzzināsi, cik maksā (un kādas ir) citas bērnu preces :mrgr:

Offline Camma

« Atbildēt #2 : Marts 11, 2020, 11:43:05 »
Jā jā, zinu jau zinu. Šokē neadekvātums. Priecē tas, ka sīkie ātri izaug un ļoti smukas bērnu drēbes var dabūt no draudzenēm.
Visus sakost!

Offline Emīlija

« Atbildēt #3 : Marts 11, 2020, 12:45:58 »
Camma, IKEA krēsliņi ir sakarīgi, un nav dārgi

Offline Camma

« Atbildēt #4 : Marts 11, 2020, 13:38:28 »
Man jau risinājums ir - mājas kārtībā.
Dīvaini, kamēr to būdu būvēja, gaidīju kā uz debesu mannu. Tad vienreiz abi ar otrpusi ieklīdām un ottreiz uz to parakstīšos tikai tad, ja apsolīs maibahu nopirkt...
Visus sakost!

Offline tuk

« Atbildēt #5 : Marts 11, 2020, 21:06:46 »
Vai, kur palika ierraksts par dizainu? kamēr lasīju un gribēju plusot, jau nav!!

Offline Luīze

« Atbildēt #6 : Marts 11, 2020, 21:29:26 »
Vai, kur palika ierraksts par dizainu? kamēr lasīju un gribēju plusot, jau nav!!
Citā tēmā jāmeklē :)
http://www.sarunuforums.lv/forums/filozofija-psiholoija-ezotrika/filozofisk-dienas-deva/msg171970/#msg171970

Offline tuk

« Atbildēt #7 : Marts 11, 2020, 21:38:06 »
Nu nezinu... man drīzāk šķiet, ka “nostalģija“ ir psīcholoģisks jēdziens nekā dizains ...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved