Autors Tēma: Rīga un pierīga! Apkure!  (Read 748 reizes)

Offline Alstere

Re: Rīga un pierīga! Apkure!
« Atbildēt #15 : Oktobris 08, 2018, 09:40:17 »
Silts jau kopš otrdienas. Jāvēdina, lai nav par karstu.
Un sestdien bijām jūrā peldēties.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #16 : Oktobris 08, 2018, 19:27:15 »
Un sestdien bijām jūrā peldēties.

faķīri  :faint:

Offline baaciens

« Atbildēt #17 : Oktobris 08, 2018, 21:39:30 »
Vsjo .. nu jau pat nav patīkami atgriezties mājās .... :( Tas nav nopietni!  Rīt celšu lielu trobeli.Cerēju, ka vismaz uz nakti iepūtīs vāru dzīvībiņu, bet nekā.

Offline kvadra

« Atbildēt #18 : Oktobris 08, 2018, 22:12:21 »
Piedodiet par iespējamu glupu jautājumu (jo man nekad mūžā nav bijis centrālapkures, tikai savējā) - vai tad nav lētāk un izdevīgāk šobrīd, vēl siltā rudenī, epizodiski padarbināt elektrisko pūtēju vai eļļas radiatoru, nekā maksāt pilnu mēneša maksu par apkuri?!
« Last Edit: Oktobris 08, 2018, 22:21:18 no kvadra »

Offline Broņa

« Atbildēt #19 : Oktobris 09, 2018, 08:24:52 »
Es tieši par to pašu, kvadra. Man ir silts, bet negribēju, ka jau oktobrī pieslēdz siltumu, sākas baisie rēķini atkal. Būtu ar mieru no novembra to siltumu. Man nebija nekāda vaina, drusku pavēss un viss, toties nebūtu jāmaksā.. A tagad jau no oktobra baisais rēķins.

Offline Nāra

« Atbildēt #20 : Oktobris 09, 2018, 08:40:12 »
Neesmu Rīgā, bet vienmer priecājos, kad laicīgi piesledz apkuri un nav jāsalst , mums, par laimi, tā ir vienmēr.  Kas ir nauda pret labu pašsajūtu. Vel pie tam jums Rīgā apkure ir lètaka kā arpus, tādus reķinus kā es manas rīdzinieces nekad nemaksā.

Offline Luīze

« Atbildēt #21 : Oktobris 09, 2018, 08:48:58 »
Man darbā apkure nav pieslēgta, kabinetā izlīdzamies ar elektrisko radiatoru.

Offline Annija

• Jaunbiedrs
  • **
  • Ziņas: 42
  • Total likes: 44
  • „Viss būs kārtībā, tas ir – tā, kā to gribu es”.
« Atbildēt #22 : Oktobris 09, 2018, 14:02:25 »
Man pieslēdza 2 dienas pirms vēlēšanām.

Offline baaciens

« Atbildēt #23 : Oktobris 09, 2018, 19:41:16 »
Piedodiet par iespējamu glupu jautājumu (jo man nekad mūžā nav bijis centrālapkures, tikai savējā) - vai tad nav lētāk un izdevīgāk šobrīd, vēl siltā rudenī, epizodiski padarbināt elektrisko pūtēju vai eļļas radiatoru, nekā maksāt pilnu mēneša maksu par apkuri?!

Kāpēc jums šķiet, ka pieslēdzot apkuri, tā jādarbina uz pilnu klapi un nonstopā? Mans sašutums šogad laikam ir tāpēc, ka mums vienmēr ir bijis tā, ka rudenī sākoties aukstam un mitram laikam, apkure tika "palaista" naktīs/ vakaros, lai visu dienu ir omulīgi patīkami, bet ne karsti vai auksti. Pretējā gadījumā mājā tik ļoti atdziest un "samitrē", ka iesildīt prasa ilgu laiku un nekādas omulības nav.
Ja esmu mājās, turu vaļā logus, lai mitrums iet ārā un saulīte silda, bet kā likums - 7.00 aizbraucu un 19.-21.00 atgriežos un tad neatstāju logus vaļā.
Nē sildītājs nav lētāk, jo mums apkure nav dārga. Taču visiem ir boileri un lielai daļai nav gāzes. Elektrība griežas ar joni tāpat, ja vēl sildītājs, tad ir pilnīgs čau. 2 dienas gan nācās slēgt iekšā .....grrrr....
 Biju parunāties, rīt sola pieslēgt .... 

Offline Krimsons

« Atbildēt #24 : Oktobris 09, 2018, 20:23:55 »
Man pieslēdza 2 dienas pirms vēlēšanām.
Un Tu nobalsoji par Saskaņu?
:)

Offline baaciens

« Atbildēt #25 : Oktobris 11, 2018, 21:30:49 »
Man šovakar svētki - istabās mājīgums un 20 grādi ... šitā jau var sākt murrāt :) Lūk, pēc kā ilgojos - remdeniem radiatoriem, kas tomēr spēj radīt omulību un netuntuļošanos 7 kārtās  :yes:

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved