Autors Tēma: virtuves remonts  (Read 1094 reizes)

Offline ragana

Re: vajag mēbeļu meistaru
« Atbildēt #15 : Jūlijs 23, 2019, 16:16:34 »
Ragana, raudāt un teikt: tu mani nemīli... nemēģināji? :D
Nīke, nē. :) Es padomāju un sapratu, ka tad viss aizies pašplūsmā - blakus istaba vairs nav pirmā svaiguma, koridoru kaķi nedaudz apskrāpējuši utt. Un ja vēl parēķina izdevumus... un ja vēl atceras to, ka šis ir īres dzīvoklis... Vārdu sakot, uzvarēja vīrs (un mana diezgan praktiskā daba).

Online Luīze

« Atbildēt #16 : Jūlijs 23, 2019, 16:43:51 »
Īres dzīvokli es arī neremontētu, vismaz ne kapitāli.

Offline ragana

« Atbildēt #17 : Jūlijs 24, 2019, 08:52:49 »
Es izremontēju ienākot. Viena istaba vispār nebija apdzīvojama - piekrauta ar vecā saimnieka hlamiem (onka uz vecumpusi kļuva dements, sāka stiept visādus mēslus mājās), sienas varēja ar pirkstu izbakstīt - viss drupa laukā līdz skaliņiem, tiklīdz pieskārās. Atbrīvoju istabu, izdrupināju laukā visu apmetumu, kas uz krāsu tikai turējās, uztaisīju praktiski jaunu apmetumu. Un ja jau iet, tad arī noorganizēju vecās grīdas krāsas noslīpēšanu un dēļu nolakošanu. Tagad man ir tāda maza, omulīga raganas istabiņa.  :)

Online Luīze

« Atbildēt #18 : Jūlijs 24, 2019, 09:43:02 »
Ragana, īrēt labāk nekā savs miteklis?

Offline ragana

« Atbildēt #19 : Jūlijs 24, 2019, 12:42:16 »
Man ir sava māja mazā pilsētiņā pie jūras, gribu pēc kāda laika tur atgriezties. Līdz ar to iespringt uz dzīvokļa pirkšanu Rīgā nav ne morālas, ne finansiālas vēlēšanās. Īrēju radinieka namīpašumā, līdz ar to cena ļooti demokrātiska un liela garantija, ka nekas netiks paaugstināts vai man durvis tiks  parādītas. :) Galu galā esmu viena no galvenajiem dārzniekiem un reizēm arī sētniece.  :rofl:

Offline reno

« Atbildēt #20 : Jūlijs 25, 2019, 08:47:32 »
Tev ideālais variants

Online Luīze

« Atbildēt #21 : Jūlijs 28, 2019, 21:32:49 »
Nu tā... varu palielīties - jauna grīda ielikta, skapīši samontēti atpakaļ, cepene un plīts darbojas. Pagaidām nav virsmas apgaismojuma un izlietne nav pievienota, jo vispirms jātiek skaidrībā ar sienas paneli. Iepriekš bija flīzes, bet demontējot paneli, visas kā viena nobira (ar ko bijām rēķinājušies).
Dēlam āmurs izslīdēja no rokas un nokrita uz jaunās grīdas, pat iespiedums nepalika  :yes:

Online Luīze

Re: virtuves remonts
« Atbildēt #22 : Jūlijs 28, 2019, 21:37:12 »
Finālā vīrs aiznesa savu veco, lēto elektrisko skrūvgriezi uz miskasti un pateica, ka es drīkstu viņam uzdāvināt uz vārdadienu jaunu :D

Offline olgucis

« Atbildēt #23 : Jūlijs 28, 2019, 21:51:33 »
vaaaai, tie skrūvgrieži!!! Es pēc sava iegādes un ieprovēšanas trīs dienas nevarēju nomierināties, skraidīju pa dzīvokli un meklēju ko vēl varētu nostiprināt, vai skrūvi nomainīt... vienalga ko. Nesaprotu, ka es līdz šim bez kā tāda esmu dzīvojusi. Beidzās ar to, ka nomainīju gultai visas vecās skrūves, sekcijai aizmugurējai līstei arī. Tagad gaidu iemeslu atkal to izvilkt ārā. Doma ir izjaukt lielo darba galdu, tas tāds tā kā par smagnēju un izdomāt ko vairāk acī baudāmāku. Vēl nezinu ko tieši, bet izdomāšu.

Online Luīze

« Atbildēt #24 : Jūlijs 28, 2019, 22:04:58 »
Olguc, Tu es traka! :D Bet Tu jau to zināji, vai ne? :)

Offline olgucis

« Atbildēt #25 : Jūlijs 28, 2019, 22:37:32 »
zinu zinu - ja tā nav  Karma, tad Diagnoze noteikti  :f-palm:

Offline vecinja

« Atbildēt #26 : Jūlijs 28, 2019, 22:46:06 »
Olguc - tu neesi traka, bet esi traki apdāvināta uz visu ko!Lai es šitā darītos...

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3567
  • Total likes: 3233
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #27 : Jūlijs 29, 2019, 08:46:35 »
vaaaai, tie skrūvgrieži!!! Es pēc sava iegādes un ieprovēšanas trīs dienas nevarēju nomierināties, skraidīju pa dzīvokli un meklēju ko vēl varētu nostiprināt, vai skrūvi nomainīt... vienalga ko. Nesaprotu, ka es līdz šim bez kā tāda esmu dzīvojusi. Beidzās ar to, ka nomainīju gultai visas vecās skrūves, sekcijai aizmugurējai līstei arī. Tagad gaidu iemeslu atkal to izvilkt ārā. Doma ir izjaukt lielo darba galdu, tas tāds tā kā par smagnēju un izdomāt ko vairāk acī baudāmāku. Vēl nezinu ko tieši, bet izdomāšu.

jocīgā, nopērc depiņā vienu 50mm biezu dēli un pāris kilogramus dažādu skrūvju... un skrūvē līdz baltajām pelītēm :)  pačukstēšu - ir vēl dažādi gali iespējami - PZ, PH... kāds nu kurai skrūvei piemērots :) profi vispār ar 4kantīgām skrūvē... tur tāds pētījumu laiks paverās :D

Offline Camma

« Atbildēt #28 : Jūlijs 29, 2019, 09:08:15 »
Daddy, naivs Tu esi! Olgučus ar dēļiem un skrūvēm nepieveiksi! Nedēļas laikā visa drazu kaudze depiņā būs saskrūvēta un skrūvju krājumi iztukšīti, ja Olgucim paļausi vaļu.
Laikam jau stāstīju, kā gāja mums ar bērnudarzu. Audzinātājas palūdza kādus dēlīšus un klucīšus, ko zēniem iedot padarboties, jo cik tad ar meiteņu lellēm krāmēšoties. Otrpusis godīgi savāca milzīgu maisu ar klucīšiem un dēļu galiem un otrā rītā kopā ar resgali nogādāja dārziņā. Audzinātājas bezmaz metās šamam ap kaklu, jo neesot pat sapņos cerējušas uz TĀĀĀĀDU maisu bagātības, būšot pusgadam ko naglot. Vakarā pie resgaļa saņemšanas viena no audzinātājām tā dikti kautrīgi apjautājās, vai neesot vēl kāds dēļu maiss, jo šis esot netīšām viss sanaglojies... Nu dikti bērneļi bija noilgojušies pēc vīriešu darbiem  :rofl: .
Visus sakost!

Offline reno

« Atbildēt #29 : Jūlijs 29, 2019, 10:17:01 »
Vai  tik mūsu puikas nav gājuši vienā dārziņā :hi:
Manējais arī zāģēja, nagloja, un nekādas plastmasas. Tur visi zāģēja, meitenes arī sacentās, kura pie skrūvspīlēm tiks

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved