Autors Tēma: Vannas istaba  (Read 3881 reizes)

Offline mellene88

Re: Vannas istaba
« Atbildēt #30 : Oktobris 01, 2019, 15:13:27 »
es arī bez vannas nevaru dzīvot. beidzot man ir pilna laime, kad visi dušotāji ir izmesti uz pirmo stāvu, lai nu tur laistās cik grib, un man ir miers un klusums- vannas istabā.(eh beidzot arī tā būtu jāsataisa normāla ,jo vislaik netika aiztikta sakarā ar vienīgā san. mezgla statusu)
es dušojos patiešam tikai viesnīcās :) iešana vannā man ir process :) man tas der,jo es nemērcejos katru dienu ...tiem kas lec dušā rītos/vakaros tiem toč vannu nepiedāvajiet :)
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #31 : Oktobris 01, 2019, 19:26:53 »
Nez, man vajag vismaz noskaloties katru dienu un matus uz fikso izmazgāt. Citādi jūtos sasmirdis.

Offline mellene88

« Atbildēt #32 : Oktobris 01, 2019, 19:42:29 »
nē nu večiem tas savādāk  :smile: , lai viņi dušojas  :smile:
lai viņi visi dušojas..man vienai vannas istaba :D

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #33 : Oktobris 01, 2019, 19:48:31 »
sievieši neiesmird?

Offline mellene88

« Atbildēt #34 : Oktobris 01, 2019, 19:51:29 »
jaa,jaa ,jau zināju  :rat:

Offline tuk

« Atbildēt #35 : Oktobris 01, 2019, 21:05:18 »
Kautgan ir duša, vanna un arī pirts, esmu vienkārši par slinku katru vakaru iet vannā. :) No rīta vannai nav ne laika, ne vēlmes, tad labāk ilgāk pagulēt un kontrastdušā pamosties.

Offline Spārka

« Atbildēt #36 : Oktobris 01, 2019, 21:12:46 »
No rīta vanna - tas ir garām. Bet dušu var pieņemt tai pašā vannā, es nedomāju, ka vajag atsevišķu duškabīni. (Tas ir, uz 2iem cilvēkiem rēķinot. Un jā, mums platība arī neļauj. Kad būs pirts telpa gatava, tur gan būs duša).
Pirts ir atsevišķs stāsts. Pusgatava šobrīd, bet būs.

Offline vellata

« Atbildēt #37 : Oktobris 01, 2019, 21:24:52 »
sievieši neiesmird?
Ar iesmirdēšanu vispār kā kuram - es esmu sievišķis, kas dikti iesmird, jo īpaši, kad uztraucos. Visādi radi un pietiekami tuvi draugi ir dzinuši dušas virzienā nervozu vellatu  :faint: Mierīgos apstākļos var arī reizi divās dienās pamiekšķēties un ir ciešami, bet ne ilgāk.

Tajā pašā laikā studiju gados bija neilgas attiecības ar čali, kam vispār gandrīz nekādas sviedru smakas. Tik vien pārāk bieži pohu aromāts...

Offline tuk

« Atbildēt #38 : Oktobris 01, 2019, 21:35:02 »
Bet dušu var pieņemt tai pašā vannā, es nedomāju, ka vajag atsevišķu duškabīni.

Nu, tas kamēr spēj vannā iekāpt ;) Pērn vecākiem izvācu vannu un ieliku dušu ar dušas klēsliņu.

Offline Spārka

« Atbildēt #39 : Oktobris 01, 2019, 21:36:49 »
Nu, tas kamēr spēj vannā iekāpt ;)
Jā, tas jau skaidrs. Un ir vēl visādas palīgierīces i vannai, i dušai.

Offline tuk

« Atbildēt #40 : Oktobris 01, 2019, 22:36:42 »
Jā, visa mana bērnība, jaunība tā arī pagājusi - izmantojot to dušu, kas pie vannas krāna, un ne
vainas, tā teikt, visi dzīvi un arī tīri ;) :) Vasarās ūdens vienkārši tika uzsildīts uz gāzenes un lielajā bļodā sajaukts vēlamajā temperatūrā, un tad ar krūku liets virsū. Vēlāk vasarā bija boileris ar āra
dušu. Bija arī laiks, kad vasarā mazgājāmies upē... :) Visādi bijis.

Bet vecāki sagribēja dušu pēc gadījuma ar radinieci, kura kā katru nedēļu iegāja vannā un esot pie labas veselības, pēkšņi vienkārši nespēja piecelties un no tās izkāpt. Bērni, mazbērni nedzīvo
LV, dabūja pa telefonu saukt glābējus. Cienījamos gados, bet pulka jaunāka par maniem
vecākiem. Traki pārdzīvoja to storī radiniece...

Offline kvadra

« Atbildēt #41 : Oktobris 01, 2019, 23:59:38 »
sievieši neiesmird?
Kā nu ne. Protams, vēl no slodzes atkarīgs un āra temperatūras.
Skaidrs, ka es nevannojos katru vakaru, par rītiem, kad lieka laika nav, vispār nerunājot. Bet vannas esamība jau neizslēdz iespēju pa fiksam nodušoties priekš svaiguma. Paņem rokas dušu un noskalojies, un atkal tīrs un smaržīgs :) (Ar iekāpšanu/izkāpšanu, paldies Dievam, problēmu nav). Bet vannošanās, tā jau nav tikai priekš nesmirdēšanas vien, tas ir izkaifojamais process. Nu, kā dažam labam pirts. Pirtī tak arī katru rītu-vakaru neiet.

Offline tuk

« Atbildēt #42 : Oktobris 02, 2019, 00:20:15 »
Nu re, tātad tiek lietota gan vanna, gan duša, ne vien vanna :) Tad, vai duša autonoma no vannas jau cits stāsts - ir vieta, iespējas, vai vēl kas cits... Nu nav tomēr tā, ka pietiek vien ar vannu. Ar dušu gan var pietikt ikdienas higiēnai. :) 

Offline olgucis

« Atbildēt #43 : Oktobris 02, 2019, 00:38:47 »
Nu tajās mūsu standarta izmēra vannas istabās, kur pusi telpas aizņem vanna, atlikušā šķirbā vienā stūrī izlietne un otrā galā veļasmašīna, tik vien atliek vietas vienam cilvēkam. Kā tur vispār var palīdzēt vecam cilvēkam no tās izkāpt, vai iekāpt. Un ja tas vēl tas slidenais akrila variants - 100% kāds var traumu dabūt. Atceros, kā mocījāmies ar fāteri kas knapi pēc insulta bija atlabis un visu slimošanas laiku sapņoja vannā pagulēt. Tagad mammucis , kas knapi kāju var pacelt. Nolēmu, ka manā mājā tādu problēmu nebūs. Tagad skumstu par vannu...

Offline kvadra

« Atbildēt #44 : Oktobris 02, 2019, 07:49:54 »
Nu re, tātad tiek lietota gan vanna, gan duša, ne vien vanna :)
Nu bet protams. Tikai, ja tev ir vanna, tad tev ir arī opcijas - fiksi skaloties higiēnai vai vannoties higiēnai+kaifam. Ja ir tikai tā nabaga duškabīne, tad atliek tikai noskaloties higiēnai. Turklāt atļaušos uzskatīt, ka arī priekš higiēnas duša ir visšvakākā opcija. Vispamatīgāk, protams, būtu pirtī, otrā vietā izmērcēšanās vannā, trešajā duša - nu tā, pa virsu noskalošanās.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved