Autors Tēma: virtuves mēbeles  (Read 5297 reizes)

Offline Bob(i)s

Re: virtuves mēbeles
« Atbildēt #45 : Decembris 28, 2017, 07:38:57 »
tādu rupjo uzmetumu droši vien var piesaistīt arī pie metriem. Man gan rēķināja materiālu patēriņu, darbu, furnitūru, virsmu krāsošanu, montāžu un piegādi.

Offline reno

« Atbildēt #46 : Decembris 28, 2017, 09:45:26 »
Mahagonam labs paskaidrojums, visas ekstras cenu ceļ tikai uz augšu.Var aizbraukt uz Čiekuru, tur blakus furnitūras veikals -parēķini ar kalkulatoru un klusi ģībsti

Bet ko nu es, mana "pagaidu" virtuve pašu gatavota

Offline Emīlija

« Atbildēt #47 : Decembris 28, 2017, 10:42:10 »
Nu laikam jau skaidrs ir tagad tas, ka nekas nav skaidrs :)

Ja man būtu pagaidu dzīvesvieta vai tāda, kur "nav vērts" baigi investēt - es laikam pirktu gatavos skapīšus - kādā izpārdošanā, kādu ekspozīcijas maiņu u.tml. Pēdējā laikā, saprotamu iemeslu dēļ, pētīju visādus variantus, un, protams, uzreiz feisbuks uzbāzās ar vēl viskautko, sapratu, ka apmēram tā. Dzīvoklim ar ne pārāk taisnām padomjlaiku sienām un zemajiem griestiem - neiespringtu uz specpasūtījumu, ja nu ko pielāgot.

Jaunā vietā un ilgtermiņa lietošanai - nu nē. Es gribu, lai ir ērti, skaisti, un ar skatu nākotnē. Gadu nodzīvoju ar pagaidu variantu, kas nozīmēja trīsmetrīgo virsmu plus aizkariņu zem tā, aiz kura slēpās visa "saimniecība", plus viena kumode, kas šobrīd pārvietota uz guļamistabu. Protams, visa tehnika.

Pasūtot skatījos tikai gala ciparu - varu vai nē. Nebij pat domas "šito mēs paši, a cik atvešana, a cik saskrūvēšana". Ietaupījām tikai uz to, ka šuplādes tikai vienā pusē, otrā - skapīši, jo tie mehānismi afigeķ cik maksā. Toties - pa vienu dienu viss salikts, saskrūvēts, tehnika darbojas, viss taisni un precīzi. Mēs tik daudz mājā paši darām, ka šo ekstru labprāt dabūjām gatavu.

Offline tex

« Atbildēt #48 : Decembris 28, 2017, 11:09:18 »
Daddy, nebiedē Emīliju, nudien. Rēķina tomēr pa mezgliem ("točkām") un flīžu m2 un citu bla bla bla.
Ka to var savilkt uz 1000 eur/m2, nē, nu tur es nešaubos :D
mierīgi. 3m2 normāla santehnika + flīzes gar visām sienām. 3K arī būs, da i vairāk, ja pods nav par 50eur un duša par 15 t.i. lētākie mēsli, kas depo atrodami, bet tādi jau normāli, katrs par pāris simtiem ar vismaz kkādām fīčām.

Offline tex

« Atbildēt #49 : Decembris 28, 2017, 11:14:02 »
aaa, daddy domāja cenu metros no sienas līdz sienai.... Tad 1000 ar tehniku ar skapīšiem no akrila līdz pat augšai (viss ar tiem nosegts) un tehnika iebūvēta - IMO es vēl lēti dabūju no privātā + tehniku ganīju rokā un kaulējos ar internetveikaliem. Ripo un tas kantoris pie reatona minēja krietni augstākas aptuvenās summas par tādām vēlmēm.
Tomēr, ja VISA augša nav ar skapīšiem, ja tie būs no lamināta utt, tad būs lētāk, paziņa no tā paša kadra uz pusi lētāk virtuvi dabūja gan bez gan ar tehniku skaitot, bet brīvstāvošu l-skapi uzsauca sencis un trauķenes vietā ir sieva...

Offline Nāra

« Atbildēt #50 : Decembris 28, 2017, 12:23:02 »

Tikai?!!! Virtuve ir pati būtiskākā telpa! He, kur visi pārsvarā tusē? Dzīvojamā istabā?
Nē, virtuvē. Virtuvē!

Bieži esmu par šo lasījusi, bet varu pateikt, ka nekad nevienā manā dzīvesvietā tuss nav noticis virtuvē. Nekad. Jo viesus un draugus tomēr uzņem istabā un tusē arī tur. Virtuve ir virtuve, palīgtelpa.
Jā, nu, iespējams, tas ir tāpēc, ka virtuve nav aprīkota par tiem tūkstošiem, par ko te runā :D

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #51 : Decembris 28, 2017, 14:12:01 »
Tas tāpēc, ka tu un tavi ciemiņi droši vien nepīpē - vai arī pie tevis viesojas tikai ļoti izsmalcināta publika, kas rātni sēž pie galda, kur nosēdināti :) 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline tex

« Atbildēt #52 : Decembris 28, 2017, 15:20:42 »
man Nāra gana labi asociējas ar Burkā kundzi - tipa vakariņas sveču gaismā ar karalisko dultonu... :evil:

Offline Nāra

« Atbildēt #53 : Decembris 28, 2017, 15:47:47 »
Un tad es lasot domāju, ko jūs sabāžat tajos n- tajos skapīšos? Es esmu pa dzīvei minimāliste un nepērku neko lieku un nelietojamu. Man pietiek ar 2 skapīšiem visam.
S.N.,Pīpētāju viesu man tiešām nav un, ja būtu, ietu uz balkona. Rātni vai nerātni, bet ko viesiem virtuvē darīt?
Tex, es nelietoju arī sveces.
Jūsu asociācijas ir neatbilstošas realitātei.  :talking:

Offline tex

« Atbildēt #54 : Decembris 28, 2017, 16:13:58 »
Nu tur jau tā ideja, ka arī Burkā kundzes mājās tās sveces tā arī neiededzināja un jau nu tomēr, tad tikai lai kkas aizdegtos. Un dultonu trīcošās rokās tā arī neviens nepaņēma.
Un palienas izklaides applūda pirms jelkādām citām izklaidēm kā aizpeldoša Burkā...

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3454
  • Total likes: 3146
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
« Atbildēt #55 : Decembris 28, 2017, 16:24:14 »
Un tad es lasot domāju, ko jūs sabāžat tajos n- tajos skapīšos?

nekas tāds īpašs...
pirmajā 1.2m ir liela 2 sekciju izlietne, apakšā miskaste un saimnieciskās lietas - visādas švammītes, beržamie, traucenes tabletes, avīžu soma, kartupeļi, dažas burkas marinētu gurķu.
tad nāk 0.6m traucenes, augšā trauki
tad nāk 0.6m plīts, cepene, augšā nosūcējs
tad nāk 0.6m plaukts ar 2 lielajām atvilknēm visādām pannām, katliem, dēlīšiem, augšā visāda bakaleja
tad nāk 0.6m plaukts ar 2 mazām atvilknēm galda piederumiem un 1 lielu visādiem virtuves rīkiem - blenderi, mikseri, griezēji, gaļmašīna, augšā bakaleja, garšvielas
tad nāk 0.6m plaukts ledusskapim
un tad...siena

Laukos viss tas pats savietojas 3 metros, tikai leduskapis ir atsevišķi, trauki tiek bāzti plauktos viesistabā un virtuves rīki "stāv pa grābienam" :)     

Offline Broņa

« Atbildēt #56 : Decembris 28, 2017, 16:45:46 »
Piekrītu Nārai. Gan man, gan manām draudzenēm virtuve ir visnemājīgākā vieta. Tusē kaut kādā istabā. Pīpēt telpās? Jūs ko? Labākajā gadījumā uz balkona.

Offline simonalapsa

« Atbildēt #57 : Jūlijs 07, 2019, 10:56:27 »
Ja interesē virtuves iekārtas izgatavošana varu ieteikt https://up-mebeles.lv

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved