Autors Tēma: vintage (lasi: vecmodīgi) trauki  (Read 1098 reizes)

Offline Emīlija

Re: vintage (lasi: vecmodīgi) trauki
« Atbildēt #60 : Oktobris 10, 2019, 17:06:06 »
Kantainie stikla sviesta trauki ir smuki Betā, viens pat ir ērts :)

Offline Alstere

« Atbildēt #61 : Oktobris 10, 2019, 20:08:40 »
Rimi nopirku kantainu sviesta trauku. Smuks. 14 naudiņas.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #62 : Oktobris 10, 2019, 20:30:20 »
Tāks, turpinam - rukzaks Mellenes puikam - riktīgs antikvariāts, bet palietots ar, un aizmugurē var redzēt, kur ar melnu diegu papildus nostiprināts. To veļas šnori savilkšanai pēc vēlmēm var nomainīt ar smukāku striķi :)  Dod ziņu, vai vajag. Sarunāju, ka traukus šamās neaiztiks, un kaut ko no aizrunātā jau savācu pie sevis, bet šito toč kādam nagi niezēs izmest, ja puika gribēs, rīt iešu pakaļ

izmērus aizmirsu pierakstīt +/-58x48x26
« Last Edit: Oktobris 10, 2019, 21:00:09 no Samotrākes Nīke »
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #63 : Oktobris 10, 2019, 20:35:36 »
Turpmāki arheoloģiskie izrakumi atklāja zilpuķainās servīzes cukurtrauku, tikai vāciņam nolūzis pipsiks. Un šito smukumu, tikai kanna atkla bez vāka un var redzēt, kur rokturis iedauzīts un tad salimēts. Bet krējumkanniņa ļoti smuka. Sorry par pleķiem, gluži visu berzt, turklāt, ja nav zināms, vai kāds tiešām ņems, man nav iekšā. Apslaucīt apslaucīju, bet tāpat jaunajiem saimniekiem būs kārtīgi jāmazgā.

reno: tu tikai krējumkanniņu gribēji, vai arī zilpuķainās krūzītes un tasītes?

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #64 : Oktobris 10, 2019, 20:40:59 »
mazkrūzītes, visas vienā eksemplārā, un otrā bildē jau ne vairs gluži piņģerota izmēra, bet pēc mūsdienu standartiem tomēr mazas - tādas krūzes ir 4. Aksesuāri gājuši bojā cīņā ar laiku - apakštašu nav. Fonā vienīgais, kas nav Rīgas porcelāns, bet Farfor Korostenskij - 2 mazas smukas šālītes.
« Last Edit: Oktobris 10, 2019, 20:51:37 no Samotrākes Nīke »

Offline reno

« Atbildēt #65 : Oktobris 10, 2019, 20:43:51 »
Tādu krūzi drīzāk kā vāzi izmantotu. :)
Nu ja, tikai

Offline reno

« Atbildēt #66 : Oktobris 10, 2019, 20:45:52 »
Ja mums ar melleni jācīnās par mazkrūzītēm, tad es  -tikai to ar melno dekoru

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #67 : Oktobris 10, 2019, 20:48:01 »
Jūs man te par to Rīgas porcelānu - tak viņiem praktiski visi trauki tādi. Ja nebūtu mani kurbulējušas, šitos nemaz nepiedāvātu

- pusdienu šķīvji (pēc mūsdienu standartiem, mazi) - aš 22 gab., sapirkti, kad uz apaļāku jubileju bija lauku radi saaicināti
- zaļrakstainās zupas bļodiņas (4) un šķīvji (6)
- servējamie škīvji ar dālijām 2 gab.
- vēl viens servējamais trauks ar izteiktiem rūpnīcas defektiem

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #68 : Oktobris 10, 2019, 20:50:37 »
Pēc tam būs uz atdošanu visādi māla podiņi un vāzītes, plus tautas daiļamata meistaru darbi - ja atceraties, bija tādas pie sienas pakaramas "glezniņas" - koka inkrustācijas: ir Rīgas skati, tautumeita zem ābeles utt. Moš kādam pirts priekštelpā vajag noskaņai. Ja principā ir interese, foķēšu un likšu.   
« Last Edit: Oktobris 10, 2019, 20:57:54 no Samotrākes Nīke »

Offline tuk

« Atbildēt #69 : Oktobris 10, 2019, 21:39:16 »
Ak vai, Nīke, Tev tētis aizgājis??? Ja tā, līdzjūtība.  :big_hug:
Un apbrīnoju Tavu racionalitāti. Mums pēc Vecomes aiziešanas bija spēks vien pēc pāris gadiem pieķerties domām par palikušajām lietām. Daudz jau tur nekā nebija, tāds minimālisma
dzīvesveids... bet nu tomēr.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #70 : Oktobris 10, 2019, 22:09:26 »
Paldies, Tuk! Mani citi racionālisti piespieda - teica: viss, brauksim, metīsim ārā tos vecos hlamus! Bet tur tādi dārgumi un vēl ar pievienotu emocionālo vērtību... Un pašas māja man nav bezizmēra... Nu tad cenšos kaut ko labās rokās atdot.

Offline tuk

« Atbildēt #71 : Oktobris 10, 2019, 22:22:31 »
Nu jā, tā jau pēc postiem sapratu.Bet nu tāpat Tev, izturību. Tas nav emocionāli viegls process.

Offline mellene88

« Atbildēt #72 : Oktobris 10, 2019, 22:53:14 »
Nīke- ar mani ir tā, ka man jau neko nevajag , es tikai histēriski cīnos pret izmešanu.. tad nu tā, ja ir kas ko ņem tad mani neskaiti...mani tikai tur piezīmē,kur neviens nav pieteicies...bet visp man derēja bildes...jo man daudz teātra cilvēku un ja kkas var noderet kā teātra rekvizīti tad arii varu šamiem piedāvāt... bet nuu, man dažādu iemeslu pēc negribas visiem radiem un paziņām dot linku uz šejieni  :rofl:
karoč porcelans, trauki,kruuzes un cita šņaga ja tam ir RPF vai tml zīmogs tad krauj tai somā :) protams to,uz ko nav pieteicies kāds cits ..man domāt tev bija mans e-pasts ..(vai tik smaržu kkad nesūtīji?) tu uz turieni varetu samest bildes...lai es varu piedāvat kkam ārpus sevis.
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #73 : Oktobris 10, 2019, 23:14:56 »
reno - tev nebūs jākaujas ar melleni - drīksti izvēleties vairāk mazkrūzīšu :)
ok, mellen, pameklēšu, bet droši vien kaut kad vēlāk, ja reiz man to trako tūlīt ārā mešanu ir izdevies sabremzēt.

Offline mellene88

« Atbildēt #74 : Oktobris 10, 2019, 23:41:38 »
protams ,ka vēlāk..tam visp nav jābūt steigas jautājumam.. tāpēc es lasu un domāju ,ka viņiem ir kkāda histēriska pieeja... nu kur??? kur ar šādu jautājumu ir jāskrien, jo vairāk ,ka nekur rīt tas dzīvoklis nav jārelaizē  :faint: tur būtu psichologiem darbs :D bet vispar ,es tās mazās krūzītes gribu   :blushing: tik superīgas
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved