Autors Tēma: Atklāsme  (Read 3353 reizes)

Offline Mao

Atklāsme
« : Septembris 23, 2014, 19:12:57 »
Jo biežāk divi ir kopā, jo retāk tie ir tuvi. Nu standartā. A ja strādā kopā, vispār seksa nav. Nu standartā. Tāpēc arī plaukst un zeļ gadījuma seksa negadījumi. Nu progresē. Nu, ja jau tas ir tik loģiski, kāpēc vel daži/dažas pretojās šim nepgāžamajam seksa dzīves faktam? Visvairāk grēko meitene, tai visu vajag darīt kopā un viņa puikam apnīk, kurš ta ar medījumu iet kopā uz teātri, a? Pie kam pirms medībām? Uz ko es vedu. Varbūt jādara tā - vispirms meitene tiek/ļaujās tikt momedīta, izvārtīta ,miltos, pfu, palagos, kārtīgi uzcepta un tad var aiziet arī uz teātri. Vienu reizi, nu lai neapnīk. Un nakošreiz atkal uz mežu. Un tad gara paauze. Šitādu politiku piekopjot, sekss sanāks katru reizi, kad abi tiekās un tas tak ir vareni jauki. Kaut kas tapa skaidrāks?

Offline Spārka

Re: Atklāsme
« Atbildēt #1 : Septembris 23, 2014, 19:19:32 »
Mao, garām un šķērsām (izņemot, varbūt par strādāšanu kopā. nav gadījies), bet slinkums argumentēt.

Offline Emīlija

« Atbildēt #2 : Septembris 23, 2014, 19:20:05 »
nu, skaidrs ir tavs viedoklis. jo katram sava pieredze. tauriņa spārnu vēziens, un kaut kas sāk notikt citādi...

Offline Mao

« Atbildēt #3 : Septembris 23, 2014, 19:31:12 »
Neko nezinu, esmu mucā audzis šovinistisks mērglis, kurš savos novērojumos par normu pieņem tikai paša izperinātos, slimīgos secinājumus.  :rocking:

:hug2:Es tak nerakstu, lai saņemtu sajūsmas pilnus izsaucienus, tipa "Jā, Mao, tā ir, tu esi ģenijs, kā mēs to visu nepamanījām!"
« Last Edit: Septembris 23, 2014, 19:35:52 no Mao »

Offline Emīlija

« Atbildēt #4 : Septembris 23, 2014, 19:35:30 »
aha, tas ARĪ tagad palika skaidrāks :)

Offline Mao

« Atbildēt #5 : Septembris 23, 2014, 19:37:31 »
Kas tieši?  :o

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved