Autors Tēma: Sīrija  (Read 9185 reizes)

Offline Andžons

Re: Sīrija
« Atbildēt #90 : Aprīlis 14, 2018, 22:08:57 »
Ak, Kungs, kad tas viss beigsies!

Izliekas tavs kungs nedzird tavas lūgšanas ...
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Offline Emīlija

Re: Sīrija
« Atbildēt #91 : Aprīlis 14, 2018, 23:21:24 »
" ASV ģenerālleitnants Kenets Makenzijs savukārt norādīja, ka Sīrijas zenītraķetes nav ķērušas nevienu no sabiedroto lidmašīnām vai šāviņiem, kas ir absolūtā pretrunā ar Maskavas apgalvojumiem, ka sīriešiem izdevies notriekt 71 no 103 rietumvalstu izšautajām raķetēm."

Bet nevaru aizliegt priecāties par Amerikas vājumu,  nekādā gadījumā :)

Offline Andžons

Re: Sīrija
« Atbildēt #92 : Aprīlis 15, 2018, 10:05:53 »
Zaļas acis Fatimai @imka29 (Imants Kalniņš)

Patiesa brīvība un demokrātija ir tad, kad tu vari apšaudīt ar raķetēm neatkarīgas, suverēnas valstis. Tādās reizēs ir iespējams nodemonstrēt arī izsmalcinātu diplomātiju un politisku drosmi. Tev tikai jāpaziņo (ja iespējams, tavas valsts vārdā), ka tu atbalsti šādu rīcību.
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

Offline daddy

  • Veterāns
  • *****
  • Ziņas: 2914
  • Total likes: 2506
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: Sīrija
« Atbildēt #93 : Aprīlis 16, 2018, 10:59:52 »


uzskatu, ka uz šīs planētas ir jābūt līdzsvaram, citādi viens otrs nesodāmības apziņā var aiziet par tālu. Valstu vadītājus ar pārlieku lielām ambīcijām palaikam der nolikt pie vietas.

Gluži manas domas... tikai žēl, ka tajā valstī atkal to pašu cilvēku par prezidentu ievēlēja...


Tādās reizēs ir iespējams nodemonstrēt arī izsmalcinātu diplomātiju un politisku drosmi. Tev tikai jāpaziņo (ja iespējams, tavas valsts vārdā), ka tu atbalsti šādu rīcību.
Njā... manuprāt mēs (LV) šeit varējām izmantot iespēju paklusēt... viena no tām retajām reizēm, kad man ir kauns par savu valsti...

Offline Andžons

Re: Sīrija
« Atbildēt #94 : Aprīlis 16, 2018, 20:40:20 »
Triecienu viennozīmīgi vērtē kā Asada varas nostiprināšanu Sīrijā, jo nu viņām ir jāglābj Sīrija no ļaunajiem amerikāņiem (jo neviens nemiernieks to nekad nespēs). Un jo ātrāk Asads tiks galā ar nemierniekiem, jo ātrāk iestāsies miers Sīrijā. (savā ziņā, tāds jau bija arī Krievijas plāns iesākumā - iznīcināt Daishu un ar pārējiem vienoties, bet nu Krievijas federācija zin, ka ar Sīrijā var vienoties tikai "plinti pie deniņiem", kas īsti neatbilst pilsoniskas sabiedrības veidošanai Sīrijā pamatnosacījumiem)

Bez Dumas Trumpis (ar UK un Fra) apšaudīja ne tikai Sīriju, bet arī Mogerīni kantori ES, jo viņai nu tagad jālien ārā no gruvešiem, un kaut kas nebūt jāpiedāvā situācijas izmainīšanai. Mogerīnī kantorim patiesi ir maz nojausma, ko var izdarīt Sīrījā, neko īpaši nedarot.

Asads turpina uzsākto ceļu, jau šodien ķērās pie jauna anklāva "atbrīvošanas". Galu galā, viņš jau "revolūcijai" uzsākoties paziņoja, ka cīnīsies līdz uzvarai (tāpat kā tētis).
Savējais
"nuu alkohols, cik novērots , neko citu kā slodzi un problēmas nerada. nafik alkoholu" Mellene

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved