Foruma lietas > Priekškambaris

Kārtējās krustceles.

(1/1)

Zigfrids:
Dzīve uz vietas nestāv, viss plūst un viss mainās un ir pienācis laiks nomainīt pēdējo pēdējā gada laikā vēl pret jaunu nenomainīto datoru - penzionāru. Tepat, blakus, jau jaunais gaida uz dīvāniņa.
Vienīgā nianse, - pēdējais no visiem bijušajiem, kurš vēl "atceras" manu šejienes paroli. :) Tāda, lūk, situācija, kura liek drusku padomāt par to, cik pašam ir būtiski turpināt šeit ienākt un pavērot, kas notiek. Pats paroli jau labi sen vairs neatceros - ieeja ar vienu klikšķi un visu gatavu tomēr cilvēku izlaiž. Tas nozīmē vien to, ka iespējams šodien .. rīt sāksies jauns posms manā dzīvē - bez SF. Esmu pārdomās par to, tāpēc (drošs paliek nedrošs) ir šī tēma :)
Rakstu šeit, jo tematu saraksta galvgalā tēmas par paroļu iztrūkšanu neatradu, pie viena arī, lai tad, ja ieiet nevarēšu, es varētu izlasīt instrukcijas, kā rīkoties, lai varētu turpināt ar savu ierasto niku. Gan jau nekā sarežģīta tur nav, bet tomēr ...


Un tātad šīsdienas jautājums:


Kas ir jādara cilvēkam, ja paroles kādā dienā vairs nav? Un ir nolūks turpināt apnikt pārējiem ar savu firmas zīmi līdzšinējo?

Spārka:
Visām vietnēm ir opcija "aizmirsu paroli".
Ja nu esi reģistrējies ar izdomātu vai aizmirstu @, tad paprasi un es vnk es nomainu paroli un pasaku Tev. Pēc tam Tu pats ar iedoto nomaini uz jaunu.

Spārka:
Vēl. Ja ienākšana te (vai citur) bija automātiska, tātad paroli glabā pārlūks. Jebkuram pārlūkam ir iespēja "rādīt saglabātās paroles".

Ja viss jau par vēlu, raksti uz sarunuforums@gmail.com.

Zigfrids:
Parole vakarvakarā skrēja garām, es to zināšanai piefiksēju, bet, domāju, tas vienalga neko daudz nemainīs.

itta:

--- Citēt no: Zigfrids on Marts 31, 2019, 09:17:44 ---Parole vakarvakarā skrēja garām, es to zināšanai piefiksēju, bet, domāju, tas vienalga neko daudz nemainīs.

--- End quote ---

Nu tak, ik pa laikam jau smilsukastē var iegriesties, lai vai kā... es ar te neesmu bieži, bet reizēm ienāku un kā izrādās nav ne vainas, :)


Ir tak daudz vietnes, kur mēs nez vai paroles atceramies no galvas, pie tā, ka mēdzam sag;abāt, bet tā pat tur iegriežamies, ja ir interesanti vai arī neiegriežamies, pat tad, ja zinam paroli no galvas, ja vietne garlaiko...

Navigation

[0] Message Index

Atbildēt

Go to full version