Autors Tēma: naan maize  (Read 739 reizes)

Offline reno

naan maize
« : Aprīlis 14, 2019, 10:18:27 »
Sava grāmatu "uteņa "laikos ieguvu arī Maizes grāmatu ar 365 maizes receptēm.

NAAN maize     (Šo daudzumu var saspiest uz vienas plāts, man bija divtik)

300 g milti
1 tk sāls
1,5 tk sausais raugs
4 ēdamkarotes jogurts (man bija grieķu beztauku) istabas temp.Aizmirsu izņemt no ledskapja, tādēļ izliku uz šķīvja un pasildīju cepenē
1 ēk saulespuķu eļļa
apm 125 ml silts piens
apm. 3 ēk sviests (Ghee, ja ir, būtu īpaši smalki)apsmērēšanai

ja ar garšvielām:
1,5 tk saberzts koriandrs
1 liela ķiplokdaiva saberzta
apkaisīšanai pirms cepšanas melnās sīpola sēklas un svaigs koriandrs (man nebija)
Lielā bļodā sajauc miltus, sāli, sauso raugu.Pievieno jogurtu, eļļu, pienu. Izmīca, liek raudzēties, kamēr dubultojas apjomā.

Mīklas mīkstumu regulē ar pienu.  Raudzēties  lieku cepenē uz kādiem 35-40 *, bļodā, izsmērētā ar eļļu, pārsegtā

Kad izrūgusi, atmīca uz virsmas, sadala 4 daļās,( man -5) izveido pilienformas pankūkas -(5mm biezas, 23 cm garas) apsmērē ar sviestu, apkaisa. Atstāj uzrūgt 15 min, pa to laiku cepeškrāsni uz 230*, plāti ieliek uzkarsēties. Cep apm 12-15 min, kamēr zeltainas un uzpūšas mazliet.
Vislabāk ēst karstas

Var likt arī koriandru, kuminu, čili, tā kā mani pipari nemaz TIK nepareizi nebija

Offline Nāra

Re: naan maize
« Atbildēt #1 : Aprīlis 14, 2019, 19:01:47 »
Ja būtu foto, tad vrb varētu saprast, kas tā par maizi un kā to lieto. Priekš manis recepte, kurā ir vairak kā 4 ingredienti, ir par sarežģītu pat izlasīt, kur nu vel taisīt  :rofl: Un kas tas par dīvainu nosaukumu?
Paskatījos netā un sakarā ar to, ka tā ir indiešu maize, atmiņā uzpeldēja miglainas atmiņas no sensenas tēmas. Reno, Tev vēl ir rados tas indietis?

Offline tuk

« Atbildēt #2 : Aprīlis 14, 2019, 19:18:10 »
...netā jau arī bildītes var paskatīties, ja grūtības ar vizualizāciju ;)

Offline reno

« Atbildēt #3 : Aprīlis 14, 2019, 19:45:44 »
Baigi nervozi, Nāra.  :m: Man gan nekad nav bijis ne rados, ne paziņās  kāds indietis

Offline Emīlija

« Atbildēt #4 : Aprīlis 14, 2019, 19:55:37 »
tā bija prof, man liekas, ar indieti rados

Offline Nāra

« Atbildēt #5 : Aprīlis 14, 2019, 22:56:37 »
Offtopiks
Man nav blociņa, kkas aizķeras prātā un tikpat ātri aizmirstas. Ir pat intereses laikos bijis, ka kā detektīvs atradu sf personāžus....tagad pat neatceros, kurš bij kurš. Par indieti ar sajaucu  :(

Offline reno

« Atbildēt #6 : Aprīlis 15, 2019, 10:04:37 »
Naan maizei tik daudz dažādas receptes, katram indietim sava

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved