Autors Tēma: Iepazīšanās (dating) sortāli  (Read 313 reizes)

Offline tas_pats_lv

Iepazīšanās (dating) sortāli
« : Maijs 13, 2020, 12:37:09 »
Negaidītā veidā caurskatot pasen (2013 gads) pamestu vietni https://www.last.fm/ atradu 2018 gadā piesūtītus ielūgumus uz www.darkyria.com
Vislabāk situiaciju aprakstīja ielūguma teksts:
Citēt
Hello….

Discover the Gothic & Metal music community aimed at making it easier for like minded people to meet and get to know each other.

Chat with fans of AC/DC, The Prodigy, System of a Down, Lamb of God, Nightwish or Guano Apes and meet new people into Horror Literature/Films, Counter-Culture, Paganism, Occultism, Wiccanism, Vampirism… or contact with fans going to gigs or Festivals such as Sweden Rock, Wave-Gotik-Treffen, Hammerfest, With Full Force, 70000 Tons of Metal, Full Metal Cruise or Hellfest!

So if you're a GOTHIC, METALHEAD, PUNK, ROCKER, or anything in between visit us at ...

Tā sakot, "Sveiki, atklāj Gotu&Metāla mūzikas kopienu ar mērķi padarīt vieglāku līdzīgi domājošiem cilvēkiem satikties un iepazīt vienam otru."   
Godīgi sakot, dalīšana mūzikas stilu piekritējos ir gana kretīniska nodarbošanās, proti, es kā Truemetall'a piekritējs daudz esmu ieņirdzis par gotiem. Un no otras puses, vai tiešam tas daudz, ko parāda par cilvēku, ko viņš klausās? Pamatā jau tur meklē kompānijas ar ko kopā aizbraukt uz festivāliem, kas ļoti nostiprina attiecības, t.s., klasika, ka ja tu sēdi mājās un dzīvo darbs<-> mājas, priekš kam Tev iepazīties ar citiem cilvēkiem?  - bez maz vai ieslēdz radio un dziedi līdz ... :) Vai mūsdienās Latvijā notiek šī stila piekritējiem pieņemami festivāli, es pat ātrumā jums nepateikšu. Kaut gan, https://www.kilkimzaibu.com/lv arī šogad bija paredzēts :) Un lai tiktu uz festivālu vajag naudu, laiku un reizēm arī transportu (īpaši ja tu grasies lietot alkoholu) un ar gadiem tas paliek aizvien sarežģītāk un noplok interese (tā sakot ar cita vīra sievu braukt jau nav īsti tas). ;)
Bet nu jā, vai kādam ir arī šāda pieredze, vai pamatā pietiek uz 1h pavizināt ar mašīnu???

p.s. manu klausīto mūzikas dziesmu statisku tagad var redzēt: https://www.last.fm/user/tas_pats_lv, kuras attaisnojumam gan jāpiebilst, ka šo mūziku es pamatā klausos darbā vai ko darot, bet no otras puses, tās ir tikai manis izlasītas dziesmas, kuras mūsdienas jau es klausos pamatā Spotify. ;)   
Džeina:ak dies, penšu sarunas par veselību, ārstiem un veselīgu dzīvesveidu
Aģents 0.7:vidējais statistiskais esefietis ir ar sevi apmierināts esefietis. Atšķirībā no Džeinas tplv nekādu buntu uzkurināt nesanāks
"Un kas tu tāds esi, lai norādītu kādam, kas jādara? kā teica zemene - komandē savu sun

 

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved