Autors Tēma: iepazīšanās portāli  (Read 333 reizes)

Offline Adam Gontier

iepazīšanās portāli
« : Septembris 09, 2019, 00:27:28 »
Vai kādreiz esat izmantojuši iepazīšanās saitu pakalpojumus? Ar ko tas beidzās?
Kā, jūsuprāt, jāuzsāk sarakste, lai vispār veiksmīgi iepazītos? Un ko nedrīkst teikt?
Un vai ir vērts tēlot no sevis labāku, nekā esi, jo patiesība taču tik un tā nāks gaismā?
Vai esat izmantojuši arī "odiozi grandiozo" gribu.lv?

Offline Luīze

Re: iepazīšanās portāli
« Atbildēt #1 : Septembris 09, 2019, 09:01:07 »
Nē.
Nezinu. Kas nu kuro reizi nostrādā. :)
 Nē.
 Nē. 
Man iepazīšanās internetā nav aktuāla, un tajos portālos skatīties nav ne laika, ne vēlēšanās. Draugiem.lv ir kaut kāda iepazīšanās spēle, un man ik pa laikam kāds interesents "miedz ar aci". Bet es (ak, es!!) ne reizi neesmu pārskaitījusi naudiņu, lai palūkotos uz tiem "acs miedzējiem". Viens pat man bija uzrakstījis vēstuli, ka gribot mani uzaicināt uz kafejnīcu, lai iepazītos. Pieklājīgi atbildēju, ka neiešu.  :)

Offline olgucis

« Atbildēt #2 : Septembris 09, 2019, 10:26:15 »
interneta pirmsākumos, kad vēl viss bija interesanti kā un kas te notiek, liekas kaut kur reģistrējos. Droši vien, uz šo brīdi viss ir mainījies. Tur galvenais izturēt pirmās nedēļas "uzbrukumu" no publikas, kas ir norūpējusies un tad var ievērtēt resursus, ko lapa piedāvā. Tur bija tāds sakarīgs sludinājuma dēlis, liekas arī kaut kāds forums pēc interesēm atsevišķam grupām, un visinteresantākais bija dienasgrāmatas, atceros, viens  nesliktu dzeju rakstīja, visvairāk patika tekstiņi no kāda kurzemnieka, kā tas savu dienu aprakstīja- vienkārši fantastiski, kur gāja ko redzēja, ko satika un visu ar tādu jauku humora piesitienu. Drīkstēja komentēt un nevajadzēja uztraukties, ka kāds sāks sist kanti un kāpt augumā. Jā, ;o))) dāmas savā starpā kungus aprunāja... tā sakot dālijas pieredzē ;o)))))))

Offline mellene88

« Atbildēt #3 : Septembris 09, 2019, 10:45:33 »
Ak tad tāpēc tu te ieklīdi Adamss  :m: ?
Eh ir bijuši mums te vairāki,kas domāja,ka te var kko zvejot, bet lai velti netērētu laiku labi ir (kā jau tu to dari) uzreiz noskaidrot ,kas ir kas. Man domāt te ir gana pašpietiekamie..nu tie,kas speciāl baig neko nemeklē.(te nu varētu novēlēt airus tālākai grebšanai, bet es to nedarīšu ar cerību, ka no tevis tomēr varēs sagaidīt kko interesantu)
Personīgas intereneta meklēšanās pieredzes naf.
bet ir no paziņam dzirdētā...bet tā uz tevi nettieksies, jo šobrīd man škiet ka nejau sievu tu meklē...
p.s oij tikko atcerējos...draugiemlevē..kkad pavisam nesen(nu pirms kkāda gada laikam) biju uzskrējusi kādas jaunkundzes dienasgrāmatai..kā viņa apraksta savus piedzīvojumus ar iepazīšanās portālu...laikam kkādi 10it kungi un tikšanās ar viņiem bija aprakstītas..pirms viņa nolēma ,ka labāk tomēr dzīvot ar kaķi :D
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Spārka

« Atbildēt #4 : Septembris 09, 2019, 10:50:38 »
Mana 10 gadu senā pieredze nez vai Adamam noderēs.
Par sevis atklāšanas līmeni - tas atkarīgs no plāniem. Vienas nakts sakaram var melot tik, cik sirdsapziņa atļauj :sarcasm:

Offline Camma

« Atbildēt #5 : Septembris 12, 2019, 12:55:49 »
Tāda pieeja arī var labi noderēt.
Visus sakost!

Offline Camma

« Atbildēt #6 : Septembris 12, 2019, 13:02:31 »
Ļoti precīzs raksturojums Valentīnim :) .
Visus sakost!

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved