Autors Tēma: Cienīt vai necienīt vīrieti?  (Read 19290 reizes)

Offline daddy

• Relikvija
  • Ziņas: 3672
  • Total likes: 3312
  • Labais vienmēr uzvar! t.i. kas uzvar, tas labais!
Re: Cienīt vai necienīt vīrieti?
« Atbildēt #195 : Februāris 22, 2017, 14:27:46 »
Cik % populaacijas paarstaav forums?

Taa kaa man naakas satikt ljooooti daudz cilveeku, tad es teiktu, ka vsm 3/4 gjimenju ir disfunkcionaalas (tas ja es optimizeeju ciparus)...

gluži manas domas. 75% ir optimistisks cipars, reālistisks būs 85-90%...tas pats jau arī forumā... te ar bez pašcieņas nevar...un no 359 lietotājiem, aktīvi ir labi ja 35...

Offline Zigfrids

• Veterāns
  • Ziņas: 2385
  • Total likes: 996
  • Tieši TIK stulbs. Runāšana - sudrabs, klusēšana -
« Atbildēt #196 : Februāris 22, 2017, 20:44:28 »
Vai nu Tu esi ļoti jauns cilvēks, vai vecs ideālists, kurš pasaulē redz tikai balto un melno krāsu :) 
mīlestība, cieņa, uzticēšanās un vēl viss kas, ne tik poētisks (piem nauda)  ir kā saistvielas kopdzīves mājas ķieģelīšiem. Saistvielas var būt stingras (cements, kaļķis), mazāk stingras (māls), pavisam šķidras (biezpiens, tb kazeīns), vai to var nebūt pavisam, bet miera laikos arī tāda kopdzīves mājiņa var pastāvēt :)   

Nē, Daddy. Tas teksts bija no vienas puses tāda kā atbilde diskusijas sākumā ieliktajiem tekstiem ar sūdzībām par tēmu "A veči paši nav labāki, - sieva tik' ceturtajā vietā aiz draugiem, suņa un vēl nez' kā ..." No otras puses - kā teksts sarunas paturpināšanai. Nu, redzi, vai nu ir jāsēž savā biezpiena mājiņā un publiski jānečīkst vai arī jāizrakstās no mājas grāmatas un jāmeklē kas labāks. Tieši uz to arī vedināju domu ar to tekstu.
Nepatīkams, ne visai gudrs (NVG) un neaudzināts sarunu biedrs, kurš uzmācīgi runā par intīmām tēmām un pieprasa vienlīdzīgu attieksmi. Vienvirziena puisis un kluba "Vissirslikti.lv" vadošais runasvīrs. Latents mazohists. Aktīvs lietotāju grupu  "Neadekvātie", "Troļļi" un "Demagogi" biedrs.

Offline Minne

« Atbildēt #197 : Februāris 22, 2017, 21:02:51 »
Biezpiena mājiņa - cik jauks termins destruktīvām attiecībām ;)

Zelta krātiņš, Leļļu nams

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved