Rakstīt atbildi

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.

Vārds:
E-pasts:
Nosaukums:
Ikona:

Verification:
Seši mīnus trīs ir:

shortcuts: hit alt+s to submit/post or alt+p to preview


Topic Summary

Izteicās: nakata kngs
« : Oktobris 26, 2019, 12:07:17 »

Hmm, tiešām, izņemot Ozo, kas ir pirmā numura zvaigzne, visi pārējie mūsu hokejisti godīgi apprecas, dzīvo nost un audzina bērnus, bet basketbolistiem gan tur iet vaļā riktīgas Hameleonu rotaļas.   Kaut kā agrāk nebiju par to aizdomājusies.
Es ar par šo padomāju un secināju, ka izaudzināt hokejistu daudz lielāka ir nozīme ģimenei, salīdzinot ar basketbolistu....jo basketbols ir pieejamāks - var spēlēt katrā sporta zālē, kamēr ledus un inventārs bez ģimenes atbalsta nauu iedomājams...bija man vienā darba vietā jaunā hokejista tētis, kurš savu dzīvi bija pakārtojis dēla hokejam....tagad puika ir draftēts NHL, vēl gan tur nauu ticis spēlēt....bez ģimenes pašziedošanās - agrie rīta treniņi uz ledus, kur jāaizved ar visu milzīgo somu utt...tas varbūt jaunajam puisim dod apziņu par ģimeni, ja ģimene vienmēr blakus un atbalsta ...a kas basketbolā? ...tur viss ir vienkāršāk
Izteicās: tuk
« : Oktobris 26, 2019, 12:06:47 »

Garums vainīgs, pārāk liela distance no vienas galvas līdz otrai...
Izteicās: Samotrākes Nīke
« : Oktobris 26, 2019, 11:46:11 »

Hmm, tiešām, izņemot Ozo, kas ir pirmā numura zvaigzne, visi pārējie mūsu hokejisti godīgi apprecas, dzīvo nost un audzina bērnus, bet basketbolistiem gan tur iet vaļā riktīgas Hameleonu rotaļas.   Kaut kā agrāk nebiju par to aizdomājusies.
Izteicās: vellata
« : Oktobris 26, 2019, 11:02:31 »

Nav nekāds retums, ka pirmā laulība ar kādu, kam nav ne vainas (tā teikt, visi parametri ir, kas nu kuram apzināti izvērtēts kā svarīgs: izskats, saimnieciskums, spēja nopelnīt, patīkams raksturs utt.), izjūk, kad satiek kādu, kas trāpa pa dvēseles stīgām. Jautājums tik, vai pa pareizajām, bet tajā brīdī reizēm vajag tieši to. Citiem jaunatrastā mīlestība izplēn fiksi vien, citi ar to laimīgi nodzīvo līdz sirmam vecumam.

Toties, ja izvēlas pašu smukāko, tad lai nebrīnās, ka jaunās māmiņas statusā tas smukums aizņemtības dēļ pabāl un mājās centrā nonācis kāds cits. Ar to vien jau dažam pietiks, lai sāktu skatīties apkārt; īpaši, ja pats pieradis vienmēr un visur būt uzmanības centrā. Pie tam sieviete, kam jaunākais no trim ir divgadnieks, nereti jau ir krietni pievilcīgāka kā zīdaiņa mamma, kura ar to saskaras pirmo reizi. Kas to lai zin, vai arī šeit ir īpaši vairāk mīlestības, varbūt atkal smukākā, ko var dabūt.
Izteicās: nakata kngs
« : Oktobris 26, 2019, 10:34:36 »

Nez kādēļ hokejisti nav tik pieprasīti -nu jā, iekrāmējušies savās bruņās, neko nevar saprast, tik redz, ka zobi izsisti
nu, kāpēc?....paskaties tik uz Ozo un sāgu ar Lieckalniņu
Izteicās: reno
« : Oktobris 26, 2019, 10:25:23 »

Nez kādēļ hokejisti nav tik pieprasīti -nu jā, iekrāmējušies savās bruņās, neko nevar saprast, tik redz, ka zobi izsisti
Izteicās: nakata kngs
« : Oktobris 26, 2019, 10:24:26 »

Kivičs Nr.2 ?
nē....galīgi garām viedoklis....Timma noteikti tagad negrib būt dzeltenajā presē, kamēr Kivičs to tik vien meklē - kā vecais murgs aizmirstas, tā uzcep jaunu!
Izteicās: tuk
« : Oktobris 26, 2019, 10:23:32 »

Nu nezinu... katram jau sava dzīve... Bet kur tas rādītājs, ka tieši šī ir tā mūža mīla? May be  pēc laika atkal izrādās ka tomēr nav un cits vilinājums. Kas infantils tur spīd cauri, nenobriedusi personība. Lai
nu būtu - līdz nāve mūs šķirs... ;) Aiz muguras gan mēdz palikt citu cilvēku dzīves.
Nesen bija Kivičsāga, tas arī visu mūžu seko mīlai, kā asociācija radās.
Bet man būtībā vienalga, katrs savu dzīvi un attiecības veido kā vēlas, galvenais, lai mūža nogalē ar laika distanci ir laimīgs un apmierināts. :)

p.s. Bet, ja attiecībās viss ok, no malas neviens tās neizjauks, tas fakts.
Izteicās: Alstere
« : Oktobris 26, 2019, 10:18:23 »

Kivičs Nr.2 ?
Izteicās: Bob(i)s
« : Oktobris 26, 2019, 10:00:38 »

vakar kaut kā nez kāpēc šī tēma ielīda galvā un treniņa laikā izdomājās vesels iespējamais storijs. Te jau mēs varam klišejiski nosēkties, ka čalis maukurs un sieviete čūska, bet tās ir tikai klišejas, kas var būt un var arī nebūt patiesība. (Un viena patiesība dabā nepastāv)
Ņemot vērā Čaļa fiziskos dotumus, pieņemu, ka agrīnā jaunībā viņam bija daudz skaistu meiteņu apkārt, kas visas tvīka pēc viņa, ar un bez dziļākām jūtām. Tajā vecumā viņam ir grūti izšķirt, kas ir jūtas un kas nav, jo vairāk tādēļ, ka ir pārsātināts ar pastiprinātu uzmanību. Visā šajā skaistuļu jūklī viņš, diezgan loģiski, izvēlas pēc saviem tā laika kritērijiem pašu smukāko eksemplāru, jo par savām jūtām īsti neko nesaprot. Vai jūtas bija patiesas no meitenes puses, par to var tikai izteikt minējumus. Katrā ziņā meitenes sapnis ir piepildīts, lieliskais čalis un bezrūpīgā dzīve šķietami ir sasniegta. Tā it kā tiek nostiprināta arī ar bērnu. Vai tas Čalim rada jūtas? Atkal varam tikai minēt.
Iet laiks, Čalis daudz apgrozās dažādā vidē un, pateicoties savai jaunībai un dotumiem, bauda nerimstošu pretējā dzimuma uzmanību. Viņam ir ģimene, bet tas nenozīmē, ka viņam ir mīlestība. Varbūt, ka viņš līdz tai vēl nemaz nav nonācis.
Kaut kad, agrāk vai vēlāk, šajā gadījumā vēlāk, tas notiek gandrīz ar katru cilvēku. Viņš iemīlas. Jo satiek kaut ko skaistu, atšķirīgu, aizliegtu. (Es nerunāju šeit par Sievietes motīviem un taktiku). Sieviete ir pieredzējusi, nobriedusi, skaista un kaut kas vēl viņu tajā visā pievelk. Aizraušanās vai mīlestība? Nu kurš ir tas tiesnesis, kas šo spēs nodalīt? Jā, Čalis ir bez prāta, viņam ir sajūta, ka sastapis savu laimi garīgā plāksnē. Jā, viņš apzinās, ka viņam ir ģimene un bērns. Viņš apzinās, ka ir ļoti savādi pieprasītam basketbolistam  saieties ar 10 g vecāku, citas tautības vairākkārt šķīrušos sievieti. Bet viņam ir jūtas, tās viņš savā vecumā nemāk un negrib ignorēt, nomākt, norakt..
Publiski tas viss izskatās šausmīgi - nodevējs, krāpnieks, izvēlējies pilnīgo ... "pī", pametis bērnu un ģimeni. Bet viņš mīl un nespēj ar sava prāta potencēm no šīm jūtām atbrīvoties.
Tad nu jautājums - kā tad īsti ir pareizi - palikt ar ģimeni, kur viņam nav jūtu - vai sekot savai mīlestībai. Respektīvi - vai mīlestība ir vai nav svarīga?


Es personīgi, apdomājot zināmo info no dzeltenās preses, domāju, ka šī Sieviete nav viņam pareizā izvēle. Taču situācija kā tāda daudz izskaidro par viņa ģimenes patieso stāvokli. Diez vai ir perspektīva viņa šībrīža attiecībām, taču arī tādā veidā cilvēki mācās dzīvi
Izteicās: nakata kngs
« : Oktobris 25, 2019, 17:11:52 »

Tas, ka puika - tās domas man no Timmas tetovējumu daudzuma...ok,ok, tas esot moderni un kūl....taču mēra sajūta ar laba lieta....šķiet, Jānis ir visvairāk notetovētais latviešu basketbolists starp labākajiem bumbas spēlētājiem....     
Atceraties angļus - futbolistu Deividu Bekhemu un "Spice girls"  Viktoriju ? ...varbūt abi ar nebija vislabākie savā profesijā, taču abiem esot kopā kļuva par modes ikonām....un jau varēja pelnīt lielu naudu pēc futbola un dziedāšanas beigšanas...protams, Timmas mērogs ir mikroskopisks salīdzinot ar Bekhemu pāri, taču runa ir par Krievijas šovbiznesa tirgu...un kā pāris ar to Viagras ukrainieti ir biznesa variants arī pēc basketbola beigšanas....
Izteicās: kvadra
« : Oktobris 25, 2019, 15:07:30 »

Žēl tikai, ka dzimumbriedums neiestājas reizē ar "iekšējā bērna"  pieaugšanu...  :sad_smiley:
Izteicās: Minne
« : Oktobris 25, 2019, 14:41:59 »

Kāds naivs puika - savos 27 gados gan paspējis apprecēties, gan bērnu pataisīt, bet tālāk nav praties krānu biksēs ārpus mājas turēt. Nebūtu šī, būtu cita. Nu neko, neprotas audzināt savus bērnus, audzinās svešus. Vismaz līdz pataisīs šai ar un paņems vagu, kā visi iepriekšējie.
Viņš nav izaudzinājis savu iekšējo bērnu, tātad puika vien vēl ir.
Izteicās: Bob(i)s
« : Oktobris 25, 2019, 13:55:43 »

No tāda viedokļa vīriešiem līdz 42 vispār nebūtu jāļauj precēties.
Es neņemos spriest par konkrēto basketbolistu, bet kaut kas jau tur nebija kārtībā viņa laulībā, ja līdz šādam rezultātam nonāca
Izteicās: vellata
« : Oktobris 25, 2019, 13:48:33 »

Kāds naivs puika - savos 27 gados gan paspējis apprecēties, gan bērnu pataisīt, bet tālāk nav praties krānu biksēs ārpus mājas turēt. Nebūtu šī, būtu cita. Nu neko, neprotas audzināt savus bērnus, audzinās svešus. Vismaz līdz pataisīs šai ar un paņems vagu, kā visi iepriekšējie.
Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved