Autors Tēma: Tetovējumi  (Read 13991 reizes)

Offline reno

Re: Tetovējumi
« Atbildēt #90 : Decembris 11, 2019, 11:15:20 »
Interesanti, kurā brīdī tetovēties kļuva stilīgi, nepieciešamība izpausties, apliecināties utt?10, 15 gadi?
Bija jau laiks, kad tetovējums apliecināja vienīgi stulbumu un piederību kriminālām aprindām

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #91 : Decembris 11, 2019, 12:43:48 »
Interesanti, kurā brīdī tetovēties kļuva stilīgi, nepieciešamība izpausties, apliecināties utt?10, 15 gadi?
Bija jau laiks, kad tetovējums apliecināja vienīgi stulbumu un piederību kriminālām aprindām
kaut kur ar deviņdesmito vidu, man šķiet.
Faktiski līdz ar laiku, kad pasaule sāka atbrīvoties no ļoti daudz dogmām un aizspriedumiem.

Offline Camma

« Atbildēt #92 : Decembris 11, 2019, 13:48:31 »
Palūrēju netā dažas bildes - ļoti skaisti izskatās tetovējumi, kuri nosedz ķēmojošas rētas. Tiešam prieks, ka cilvēki atraduši veidu, kā tikt galā ar traumējošu situāciju.
Bet tāpat vien bildes uz sava ķermeņa likt - to gan nevaru iedomāties.
Visus sakost!

Offline Samotrākes Nīke

« Atbildēt #93 : Decembris 11, 2019, 14:42:02 »
Ņemot vērā to subkultūru, kurai piederu - dīvaini, bet man nav neviena tetovējuma :) kaut kad jaunākos gados bija doma uztetovēt savus iniciāļus gotu rakstībā samērā redzamām vietā, bet sapratu, kas tad mani visās lidostās drošībnieki jau kā neonacisti purinās :) Tak nesen Itālijā atkal bija incidents - ar visu to, ka lidojot ģērbjos kā parasts cilvēks. Vienīgais izņēmums bija, kad mēs uz vienu nakti laidām uz Somiju - no rīta ielidojam, vakarā fests un ar pirmo lidmašīnu atpakaļ - bet somu drošībnieki jau ir pieraduši pie mūsu brāļu izskata.   
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Offline tuk

« Atbildēt #94 : Decembris 11, 2019, 20:14:41 »
Bija jau laiks, kad tetovēju ms apliecināja vienīgi stulbumu un piederību kriminālām aprindām

...jūrniekiem, kuri gāja tāljūrās  arī bija. Bet jā, parādījās ar subkultūru parādīšanos, kā piederības zīme. Kā “smukumi“ un  mode vēlāk. Cik atceros, apgriezienus uzņēma reizē ar zemajām jostām un austrumu/āfrikas modes motīvu popularizēšanu. Ne vienmēr viss ir tik nevainīgi kā izskatās, kaut arī ne īpaši ticu sazvērestības teorijām ;) :D

Offline Adam Gontier

« Atbildēt #95 : Decembris 11, 2019, 23:32:01 »
Starp citu, man uz apakšdelma ir  uztetovēts Lucifera zīmogs (sigillum diaboli) kā apliecinājums manai dēmoniskajai pusei.
https://www.amazon.com/TOOLOUD-Sigil-Lucifer-Square-Stickers/dp/B01D0KXJB8
Bijis sastopams jau viduslaiku venēciešu maģijas grāmatā.

Offline Adam Gontier

« Atbildēt #96 : Decembris 11, 2019, 23:35:16 »
Ilgi skatoties un meditējot par to, var nodibināt kontaktu ar erceņģeli Luciferu.  :P

Offline Mangusts

« Atbildēt #97 : Decembris 11, 2019, 23:45:25 »
Man pietiek ar seriālu ;)

No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Offline Adam Gontier

« Atbildēt #98 : Decembris 13, 2019, 09:31:18 »
Uz otra apakšdelma man gribētos uztetovēt svastiku, tikai tad laikam nekad nevarēs staigāt plikām rokām.  :thinking:

Offline mellene88

« Atbildēt #99 : Decembris 17, 2019, 22:05:42 »
Tu..domāji ugunskrustu??man domāt nekāds retums tetovējumos šams nav  :scratch:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #100 : Decembris 17, 2019, 22:23:19 »
Mensons gan nebaidītos  :mrgr:

Offline Lynx

« Atbildēt #101 : Decembris 28, 2019, 17:38:20 »
Man patiik tatoo un pashai ir divi. Viens - sleeptais - Nu jau gadus 23, otrs saliidzinoshi svaigs- tapa jau Itaalijaa, kad jau biju par 88 % paarliecinaata, ka ofisu apritee vairs nekad ne atgrieziishos. Ar to nosedzu negliito potes reetu uz pleca- taatad siltajaa laikaa viss redzams. Pieljauju, ka buus veel. Itaalji vispaar ir ljoti tetoveeta naacija, taapeec probleemu nav.
Bet.... neatbalstu tetoveejumus jaunieshiem, kas veel savas vietas mekleejumos. Paziistama meitene netika pie kaarotaa stjuartes darba deelj tetoveejuma uz potiites.
Citai lielaa kaisliiba Japaana. Nea izdomaajaam un sataisiija vairaakus tatoo redzamaas vietaas. Studeeja austrumu valodas ar sapni straadaat savaa sapnju zemee, bet neko vairaak par WC apkopeeju dabuut nevar, jo tur tetoveejumi ir jakuzi paziime.
Ko ar to visu gribu teikt. Ja ir kaare tetoveeties , vispirms jaasaprot, ko dziivee gribi dariit. Citaadi var visas durvis aizveert.
P.S Arii Itaalijaa, kur katrs otrais tetoveets, ar likumu noteikts, ka jebkuru tatoo jaavar nosegt ar garajaam bikseem un krekla iisajaam piedurkneem visiem militaaro struktuuru darbiniekiem - policisti, karabinieri, armijnieki u. t.t....

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved