Autors Tēma: Aicinu piedalīties projektā!  (Read 1013 reizes)

Luyza

• Viesis
Aicinu piedalīties projektā!
« : Marts 26, 2020, 18:21:09 »
Sveiki!Šis ir mans pirmais raksts šeit, tāpēc man nav pat nojausmas par audienci, kas šo lasīs, taču pieņemu, ka kādai noteikti šis varētu interesēt.Mani sauc Luīza un man ir 20 gadi - ikdienā aktīvi nodarbojos ar sportu un nesen arī kļuvu par spēcīgāko powerlifteri Lv. Ikdienā aktīvi nodarbojos ar crossfitu. Esmu cilvēciņš ar ļoti skarbu un krāsainu dzīvesstāstu, kas noteikti ir devis man ļoti plašu priekšstatu par to, cik cilvēki ir dažādi un īpaši.Vēlos uzsākt un izstrādāt projektu-eksperimentu, ar kura palīdzību jebkurš dalībnieks tiktu pie fantastiskas iespējas manāmi uzlabot savu pašsajūtu. Kāpēc? Esmu izstrādājusi pilnīgi jaunu un īpaši interesantu (jā, un pat jautru) treniņu metodi, kura neatstās vienaldzīgus pat tos, kuriem sports šķiet garlaicīgs vai nepatīk. Vēlos parādīt, cik sports var būt krāsains un jautrs, un likt cilvēkiem aizmirst par klasiskajiem, garlaicīgajiem treniņiem. Projekta dalībniekus plānoju likt divās daļās - tajos, kuri vēlēsies treniņu programmu, kas domāta pildīšanai treniņu zālē ar ekipējumu, un pildīšanai mājās. Projektu domāju veikt uz 8-10 nedēļām, taču, ja ir vēlme, varam sākt ar 4-6 nedēļām. Katram dalībniekiem īpaša, individuāla pieeja un arī saziņa. Tas nu būtu īsumā. Aicinu atsaukties cilvēkus un izrādīt interesi! Droši rakstiet un atbildēšu uz jautājumiem. Par samaksu tiks izlemts pēc tam, kad būs savākti cilvēciņi... P.S. Der arī cilvēki, kuri nav sportojoši vai cilvēki ar minimālu pieredzi! Lūdzu rakstiet uz epastu mikijapp@inbox.lv

Offline ragana

Re: Aicinu piedalīties projektā!
« Atbildēt #1 : Marts 27, 2020, 08:54:16 »
Nezinu...cilvēciņi...

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #2 : Marts 27, 2020, 09:49:40 »
vārsmains uzsaukums, bet par būtību nekā. Kas tas būs? Crossfit? Powerlifting? Aerobics? Prosta fitness? vai kaut kāda vārtīšanās pa paklājiņiem?

Offline Emīlija

« Atbildēt #3 : Marts 27, 2020, 09:55:03 »
mikijapp, tā kas Luyza (Luīza)

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #4 : Marts 27, 2020, 09:58:46 »
vēl man būtu jautājums 20gadīgajai Luīzai par treneres sertifikātu. Vai esi vismaz Sporta akadēmijas 3 kursa studente, kas dotu tiesības nodarboties ar trenera darbu? Jo C kategorijas sertifikāts nešķiet iespējams, jo nav bijis laika iegūt pamatizglītību un pēc tam papildizglītību (teorētiski tas būtu iespējams ne agrāk kā 22 -23 gadu vecumā)

Offline tuk

« Atbildēt #5 : Marts 27, 2020, 10:02:25 »
Man tāda dežavū sajūta... tie “cilvēciņi“ vingrotāji  pāris gadus atpakaļ jau nebija?

Offline Camma

« Atbildēt #6 : Marts 27, 2020, 10:13:21 »
Der cilvēki.... Nu kaut kā izklausās pēc siešanas buntītēs un pārdošanas. Labi, 20 gadus vecs gurķis, kuram literatūra un matemātika nav izglītības programmā. No tā arī dalībnieku likšana 2 daļās - augšdaļa burkās, apakšdaļa - mucās.
Visus sakost!

Offline Luīze

« Atbildēt #7 : Marts 27, 2020, 10:28:35 »
Es teiktu, ka sludinājuma atslēgas vārds ir "samaksa". Sporta klubi ir aizklapēti ciet. Bijušie apmeklētāji trenējas individuāli. Naudas plūsma apsīkusi. Darīt nav ko. Un pilnīgi vienalga, vai zaķim Luyzai ir sertifikāts vai nav, ēst ta gribas katru dienu.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #8 : Marts 27, 2020, 10:30:57 »
vot atnāks Trikātas pansionāts uz nodarbību, gribētu redzēt to krāsaino treniņu  :rofl:

Offline Spārka

« Atbildēt #9 : Marts 27, 2020, 10:31:07 »
Ēst gribas visiem, bet diezgan daudzi treneri organizē bezmaksas online nodarbības.

Offline tuk

« Atbildēt #10 : Marts 27, 2020, 12:31:34 »
vot atnāks Trikātas pansionāts uz nodarbību, gribētu redzēt to krāsaino treniņu  :rofl:

Nav jau nekur jānāk, nosūtīs plānu ar krāsainiem vingrojumiem - samaksāts ir, jāvingro.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved