Atpūta un izklaide > Sports

kāpēc pazemot publiski?

(1/10) > >>

nakata kngs:
Radevičai liek atmaksāt 30 kilo eiro....ok, jāatmaksā varbūt arī ir, bet tas publiskums taču pazemo cilvēku!   

https://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/atlethics/izm-aicina-radevicu-atdot-valdibas-pieskirto-olimpisko-premiju-30-000-eiro-apmera.d?id=51409787

Izglītības ministres skaudība, ka smuka ?   

Camma:
Zin ko? Slavu vajag publisku! Lai visi apbrīno! Tad jārēķinās, ka ar negodīgi iegūtu slavu var tikpat slaveni publiski ... aptaisīties. Ne tā?

nakata kngs:
Bet Ineta tak ir sagādājusi prieku un lepnumu!   
...gan bildes Playboy - mūsu meitenes ir vissmukākās, gan Eiropas čempione un Latvijas himna par godu viņai un Latvijai!   
Un tas dopings jau nauu tik redzams....to tikai ar jaunākajām metodēm atklāja un deva tur ir mikroskopiska....es pat pateikšu versiju -   
Inetas vīrs ir hokejists Pjotrs Ščatļivijs, kurš spēlē KHL līgā un skaidra lieta, ka tur pirms sezonas lielais vairums spēlētāju uztankojas, un pilnīgi iespējams, ka dopinga pēdas viņas analīzēs ir no vīra!   
Sex pirms nozīmīgām sacensībām sievietēm ir uzmundrinošs, kamēr vīriešiem samazina cīņas garu....ja iepriekšējā vakarā pirms olimpiskā starta Ineta ar vīru apmainījās ar fizioloģiskiem savu organismu šķidrumiem, tad vīra dopinga pēdas var parādīties sievas urīnā?
 

Camma:
Jā, ja puslitru vīra urīna izstrēba.

Camma:
Mani tikai viens uzjautrina - kāpēc tās analīzes gadiem jātaisa? Ja šitā strādātu slimnīcā, tad nafig vispār tādas analīzes? Tak nemarinē un nesublimē ar alķīmiķu cienīgām metodēm? ! Visas analīzes uztaisāmas fiziski pāris dienu laikā.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Atbildēt

Go to full version