Autors Tēma: par skriešanu  (Read 246 reizes)

Online reno

par skriešanu
« : Oktobris 08, 2019, 18:37:19 »

Offline Bob(i)s

Re: par skriešanu
« Atbildēt #1 : Oktobris 08, 2019, 21:40:54 »
Paldies, bet ne jau man šis raksts adresējams. Es zinu divplākšņus un citus mūsu virtuālā skrējēju kluba biedrus un ne viens vien no šiem locītavu deldētājiem dalās ar savām izjūtām aizraujošos rakstos. Es varu te sakopēt daudzus krietni interesantāku rakstu linkus, bet tam nav jēgas, jo citi to uztver ļoti sāpīgi un cenšas visādi noniecināt.

Online Camma

« Atbildēt #2 : Oktobris 08, 2019, 23:58:09 »
Droši, ka tāpat kā visās citās lietās, arī skriešanā ir ''profesionāļi'', kuri izpratuši lietas būtību un skriešanas procesu izbauda, vienlaikus uzlabojot veselību. Nezinu neko konkrētu par Bobi, bet izklausās, ka Bobis ir no zinošo baudītāju šlakas :) .
Visus sakost!

Offline kvadra

« Atbildēt #3 : Oktobris 14, 2019, 12:21:47 »
Patiesībā man nepatīk, jo tiešām paliek iespaids, ka mēs te to skriešanu kaut kā apsmejam vai noniecinām. Tā taču nav. Un lai ir cilvēkiem katram savs hobijs. Es, piemēram, neskrienu un neskriešu nekad, jo man elementāri paliek no tā slikti, vienmēr, jau no bērnības.  Bet varu arī saprast, ka kāds cits no skriešanas ķer kaifu un izbauda to kā meditatīvu procesu..
Kas nepatīk man - ka visumā veselīgu un pozitīvu nodarbi pārvērš sportā - veselibas bendēšanā. Nah visus tos maratonus un skriešanu līdz spēku izsīkumam, ka pa zemi jāvārtās. Vai kad vispār sandales atmet...
Vārdu sakot, kustības ir veselībai, nevis veselības bendēšanai. Un būtu labi, ja cilvēki apzinātos savu mēru...

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved