Atpūta un izklaide > Sports

risks

(1/3) > >>

nakata kngs:
labi uzrakstīts! :)     
http://www.la.lv/velme-pec-riska   

no raksta -   
"Lai gan lielākā daļa cilvēku vēlas dzīvot aizvien pieaugošā drošībā, daži tiecas pēc nervus kutinošiem piedzīvojumiem. “Asu sajūtu” meklējumos īpaši noder ekstremālie sporta veidi. Ātrums, ātrums un vēlreiz ātrums. Supertāli peldējumi, alpīnisms, frīstails, snovbords, rekorddziļa niršana, lēkšana ar gumiju, bīstami nobraucieni kalnos. Populāri kļūst ceļojumi uz pilsoņu karu, dabas vai ekoloģisko katastrofu piemeklētām vietām. Galamērķi – Sīrija, Somālija, Jemena, Afganistāna, Černobiļas zona." (c)   

arī labs novērojums  -   

"Piecdesmitajos gados, kad Eiropā vēl pastāvēja obligātais militārais dienests un lielākajai daļai jaunekļu bija reāla kazarmu dzīves pieredze, nevienam neienāca prātā civilajā dzīvē valkāt stilizētas armijas drēbes." (c)   


Pārdomas - kāpēc es 20 gadu vecumā kāpu kalnos? ...iekļuvu akmens lavīnā (the rolling stones)...Ilmārs gāja bojā, man traumas, kuru sekas jūtu tagad, kad man 60+....

Spārka:
Man patika teksts no komentāriem:
"Pēc statistikas katru gadu pasaulē notiek 6 fatāli haizivju uzbrukumi. Savukārt ofisos, nokrītot no krēsla uz kura šūpojas, pasaulē katru gadu bojā iet vidēji 200 cilvēki. Padomājiet par to."

tuk:
Nē, par labi uzrakstīto nepiekrītu, ļoti virspusēji. Īpaši nepiekrītu par šmotkām un armiju.
Tā krievu simbolikas pārdošana nav tik nevainīga kā šķiet autoram. Vispār nesapratu, kādēļ tā tur bija jāpiepin. 

olgucis:
Mans domāt - adrenalīna atkarīgie  :thinking:

kvadra:
Drošība, apdomīgums... Vilka baidies, uz mežu neej? Tad ko, neiet ārā no mājas? Nebraukt ar auto, nebraukt ar velo, neiet pārgājienos, nepeldēties, nelaivot, nekāpt zirgā, neslēpot no kalna? Jo visur var aptraumēties vai vispār galu dabūt. Bet to var arī, kā šeit pareizi teikts, šūpojoties uz ofisa krēsla...   
Laikam jau kā ar visu - jāmeklē tas zelta vidusceļš. Starp veģetēšanu un neprātību.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Atbildēt

Go to full version