Autors Tēma: risks  (Read 913 reizes)

Offline nakata kngs

risks
« : Septembris 13, 2019, 16:52:50 »
labi uzrakstīts! :)     
http://www.la.lv/velme-pec-riska   

no raksta -   
"Lai gan lielākā daļa cilvēku vēlas dzīvot aizvien pieaugošā drošībā, daži tiecas pēc nervus kutinošiem piedzīvojumiem. “Asu sajūtu” meklējumos īpaši noder ekstremālie sporta veidi. Ātrums, ātrums un vēlreiz ātrums. Supertāli peldējumi, alpīnisms, frīstails, snovbords, rekorddziļa niršana, lēkšana ar gumiju, bīstami nobraucieni kalnos. Populāri kļūst ceļojumi uz pilsoņu karu, dabas vai ekoloģisko katastrofu piemeklētām vietām. Galamērķi – Sīrija, Somālija, Jemena, Afganistāna, Černobiļas zona." (c)   

arī labs novērojums  -   

"Piecdesmitajos gados, kad Eiropā vēl pastāvēja obligātais militārais dienests un lielākajai daļai jaunekļu bija reāla kazarmu dzīves pieredze, nevienam neienāca prātā civilajā dzīvē valkāt stilizētas armijas drēbes." (c)   

Pārdomas - kāpēc es 20 gadu vecumā kāpu kalnos? ...iekļuvu akmens lavīnā (the rolling stones)...Ilmārs gāja bojā, man traumas, kuru sekas jūtu tagad, kad man 60+....

Offline Spārka

Re: risks
« Atbildēt #1 : Septembris 13, 2019, 17:54:33 »
Man patika teksts no komentāriem:
"Pēc statistikas katru gadu pasaulē notiek 6 fatāli haizivju uzbrukumi. Savukārt ofisos, nokrītot no krēsla uz kura šūpojas, pasaulē katru gadu bojā iet vidēji 200 cilvēki. Padomājiet par to."

Offline tuk

« Atbildēt #2 : Septembris 13, 2019, 18:38:42 »
Nē, par labi uzrakstīto nepiekrītu, ļoti virspusēji. Īpaši nepiekrītu par šmotkām un armiju.
Tā krievu simbolikas pārdošana nav tik nevainīga kā šķiet autoram. Vispār nesapratu, kādēļ tā tur bija jāpiepin. 

Offline olgucis

« Atbildēt #3 : Septembris 13, 2019, 18:41:07 »
Mans domāt - adrenalīna atkarīgie  :thinking:

Offline kvadra

« Atbildēt #4 : Septembris 13, 2019, 19:19:20 »
Drošība, apdomīgums... Vilka baidies, uz mežu neej? Tad ko, neiet ārā no mājas? Nebraukt ar auto, nebraukt ar velo, neiet pārgājienos, nepeldēties, nelaivot, nekāpt zirgā, neslēpot no kalna? Jo visur var aptraumēties vai vispār galu dabūt. Bet to var arī, kā šeit pareizi teikts, šūpojoties uz ofisa krēsla...   
Laikam jau kā ar visu - jāmeklē tas zelta vidusceļš. Starp veģetēšanu un neprātību.

Offline Broms

« Atbildēt #5 : Septembris 14, 2019, 08:54:44 »
Brīvprātīgi aizgāju armijā, pirmais leciens ar izpletni, pārspēka kautiņi, sia autt.
To visu esmu darījis tāpēc, ka esmu .īzals, kurš "ğībst" pie skarbāka satraukuma.
 Skaļš ".ļaaa" - tas ir sperot pirmo soli.Pēc tam jau ceļa atpakaļ nav. Nu kutudi@sāliksies?!
 Pilnu ručku - ātrāk būsi finišā un baidīšanās beigsies :)

Offline nakata kngs

« Atbildēt #6 : Septembris 14, 2019, 10:33:44 »
Man patika teksts no komentāriem:
"Pēc statistikas katru gadu pasaulē notiek 6 fatāli haizivju uzbrukumi. Savukārt ofisos, nokrītot no krēsla uz kura šūpojas, pasaulē katru gadu bojā iet vidēji 200 cilvēki. Padomājiet par to."
šī tā reize, kad statistika ir meļi....pareizi būtu jautāt - cik % cilvēku nogāžas no ofisa krēsla uz tā šūpojoties?....laikam jau mazāks % kā tas, kuri peldas ar haizivīm...

Offline Spārka

« Atbildēt #7 : Septembris 14, 2019, 12:55:47 »
Šī ir tā reize, kad "statistika" ir tikai domas ilustrācijai.
P.S. Man prātā nav nācis šūpoties uz ofisa krēsla, bet peldu es diezgan pārgalvīgi (gan, ne ar haizivīm).

Offline tuk

« Atbildēt #8 : Septembris 14, 2019, 13:01:03 »
Kkā atcerējos  Šūmaheru...

Offline tuk

« Atbildēt #9 : Septembris 14, 2019, 13:22:06 »
šī tā reize, kad statistika ir meļi....pareizi būtu jautāt - cik % cilvēku nogāžas no ofisa krēsla uz tā šūpojoties?....laikam jau mazāks % kā tas, kuri peldas ar haizivīm...

Ja par statistiku - tad pats bīstamākais, atrasties gultā - visvairāk nāves gadījumu... ;)

Offline itta

• Veterāns
  • Ziņas: 1407
  • Total likes: 593
  • Hominis est errare, insipientis preseverare!!~!!
« Atbildēt #10 : Septembris 14, 2019, 15:35:31 »

Ja par statistiku - tad pats bīstamākais, atrasties gultā - visvairāk nāves gadījumu... ;)

Jā :0)
... visvairāk cilvēkus satuvina kopīga nodarbošanās ar muļķībām ...

Offline Broms

« Atbildēt #11 : Septembris 14, 2019, 22:09:49 »
Ja par risku un sekām, tad izglītība diezgan korelē ar rezultātu - jo vairāk paurī, jo kvalitatīvāki sūdi
:)
P.S
Dr.cehem arī mēdz būt puika, tikai šķūni nevis svilina, bet uzspridzina
« Last Edit: Septembris 14, 2019, 22:17:20 no Broms »

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved