Autors Tēma: Slēpņošana  (Read 8500 reizes)

Offline baaciens

Re: Slēpņošana
« Atbildēt #45 : Novembris 11, 2018, 21:19:00 »
Šodien divi no 3 bija "neapmaksātie", bet vienam tas puisis teju vai virsū sēdēja, bet otrs bija vietā, kuru izpētijām tikai tik, cik bez "gumpīšiem" to varēja - tie bija slēpņi, ko mājās pie kompja atkodējām. Un mūsu mērķis bija pārliecināties, ka tie ir paņemami bez maksas, bet re - nepaņēmām nevienu un ne jau maksa bija pie vainas.
To trešo slēpni patiešām kāds ir pievācis, jo tika pārbaudīts viss, viss, viss. Slēpnis veidots ļoooti publiskā un ainaviskā (paldies par to) vietā, tāpēc mums nebija pārsteiguma, ka tā vairs nav.

Offline ...(cita)

« Atbildēt #46 : Novembris 11, 2018, 21:19:15 »
Esmu nonākusi pie tāda paša slēdziena kā MMuca. Par to, kā atrast slēpni mēdzu palasīt gecachinga lapā, tad arī reizēm nākas saprast, ka pēc viena otra slēpņa nav vērts iet, jo tas jau kādu brītiņu pazudis...

Offline baaciens

« Atbildēt #47 : Novembris 11, 2018, 21:47:10 »
Vismaz pastaigājāmies - pluss mīnuss 10 km. Mēs ejam, mēs ejam Pa augšām un pa lejām (C)

Offline MMuca

« Atbildēt #48 : Novembris 12, 2018, 12:33:17 »
bācien, kurā apkārtnē meklēji? Kurš slēpnis neatradās? (Ja nu es pilnīgi neiespējamas sakritības dēļ zinu tos slēpņus...)

Bet jā, publiskās vietās ir tā problēma, ka cilvēki staigā, jātrāpa brīdī, kad neviens neredz. Smēķētājiem labi - stāv, velk dūmu kopā ar laiku un gaida, kad liekās acis aizies. :D
Un, starp citu, tiešām mēdz būt tā, ka tu izmeklējies riņķī un apkārt - nav ņefiga. Paskaties vēl 38. vietā un ir. Un tad tu stāvi un brīnies, KĀ varēja uzreiz neienākt prātā, ka tā ir īstā vieta? :D

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #49 : Novembris 12, 2018, 12:37:55 »

Un, starp citu, tiešām mēdz būt tā, ka tu izmeklējies riņķī un apkārt - nav ņefiga. Paskaties vēl 38. vietā un ir. Un tad tu stāvi un brīnies, KĀ varēja uzreiz neienākt prātā, ka tā ir īstā vieta? :D

it īpaši sākumā. Vēlāk jau kkāds ņuhs droši vien izstrādājas..

Offline MMuca

« Atbildēt #50 : Novembris 12, 2018, 13:02:19 »
Ko tur saostīsi, ja "sīks kociņš pie lielas egles" tajās koordinātās ir vismaz 15 veidos? :D  Apstaigā nu visus sīkos kociņus pie eglēm.

Offline Minne

« Atbildēt #51 : Novembris 12, 2018, 16:01:16 »
Takšiem ir izcila oža

Offline baaciens

« Atbildēt #52 : Novembris 12, 2018, 20:07:00 »
bācien, kurā apkārtnē meklēji? Kurš slēpnis neatradās? (Ja nu es pilnīgi neiespējamas sakritības dēļ zinu tos slēpņus...)

Siguldā :D Bet ja Tu atradīsi, ka viņš tur ir - braukšu atkal :D

Offline MMuca

« Atbildēt #53 : Novembris 12, 2018, 20:19:44 »
Uzraksti, kurš. (Nosaukumu.) Siguldā lielu daļu esmu apstaigājusi. Ne visus, bet daudz.

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #54 : Novembris 17, 2018, 15:58:48 »
Tāks.. Kkādi 11 šodien sameklēti..

Offline tuk

« Atbildēt #55 : Novembris 27, 2018, 11:05:49 »
Izskatās, nu varēs slēpņot slēpojot... :)

Offline Bob(i)s

« Atbildēt #56 : Februāris 05, 2019, 10:53:50 »
kaut kā man apštopējies šis pasākums... pietrūkst vēlmes un motivācijas :)

Offline Luīze

« Atbildēt #57 : Februāris 05, 2019, 11:37:54 »
Es tā kā taisos vasarā pamēģināt :)

Offline MMuca

« Atbildēt #58 : Februāris 05, 2019, 11:59:06 »
Ziemā pa sniegu un slapjumu man arī nav iedvesmas, es vispār esmu Āfrikas izdzimtenis, man, lūdzu, 25 grādus un vairāk. Pēc Celsija. :D
Nāks pavasaris, atkal kaut ko paskatīšos.

Offline dip

« Atbildēt #59 : Februāris 05, 2019, 23:05:36 »
Brīnums, ka pirmo atradu. Vēlāk neiet nemaz tik raiti. Kuļos riņķī apkārt - un nekā. Bet labums tas, ka ļoti daudz informācijas gūstu no aprakstiem. Pagaidām meklēju tikai bezmaksas.

Copyright © sarunuforums.lv All rights reserved